Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Від сьогоднішнього дня офіцер

Filed under: Повідомлення

Обережно, фейк!

Народ, кажуть, що тут хтось купився на свіжий фейк про двогодинну розмову скайпом Дмитра Яроша та Ігоря Гіркіна-Стрєлкова. Зізнавайтеся – є тут такі? 🙂 Ну, примітивний вкид же (хоча текст, зізнаюся, складений непогано). Причому, спрямований не проти нас, а проти Гіркіна. Це його конкуренти замутили, а ми тут жодним боком. Трошки власними мізками думати треба: навіщо Ярошу Гіркін, а Гіркіну Ярош? Вони нічим не могли б допомогти один одному, лише взаємно скомпрометувати самим фактом будь-яких спільних дій, намірів чи декларацій. P.S. Гіркін, до речі, уже давно цей фейк спростував. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Малеча хвора…

Малеча хвора…

Мої маленькі цуцики, яких чекають господарі у Львові, Дрогобичі, Києві, Одесі та Слов’янську, важко хворі… Симптоми схожі на ентерит. Перед Новим роком я кілька днів була на завданні, за цей час один цуцик загинув – розірвали якісь звірі, другий захворів і на момент мого повернення був практично при смерті. Новорічна ніч минула в уколах і крапельницях. Я чотири доби боролася за цуценяче життя і сьогодні можу сказати, що криза, схоже, минула – дитя ще дуже слабке … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Загинув Сергій Рубанчиков…

Загинув Сергій Рубанчиков…

Друзі, у нас біда. У мого друга, бійця з мого підрозділу, сьогодні на Світлодарській дузі загинув брат, Рубанчиков Сергій, 1980 року народження, військовослужбовець 54-ї бригади ЗСУ. Прилетіла ворожа міна. Ви, можливо, пам’ятаєте мого побратима Володю по відео, де він зустрічався з врятованим ним важкопораненим солдатом, ось це відео: І Володимир, і Сергій на війні з перших днів. За кілька днів до загибелі там само, під Світлодарськом, Сергій особисто знищив одного супротивника, а другого взяв у полон. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Допоможіть врятувати цуценят!

Допоможіть врятувати цуценят!

Люди, хто має серце, допоможіть врятувати маленьких цуценят! Приблудна “військова” собака привела взимку сімох цуциків. Троє вже загинули, залишилось четверо. Вони живуть на вулиці, пережити зиму у них немає жодного шансу! Я їх підгодовую і час від часу даю погрітися, але взяти собі не можу, у мене вже є собака і кіт. Коли ми на бойових, годувати їх взагалі немає кому. Цуценята – розкішні, маленькі комочки. Два хлопчика і дві дівчинки. Усі зовні і характером будуть схожі на … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Торбинка від Даринки

Торбинка від Даринки

Перше фото – подяка Даринці Малюк, учениці 4-А класу львівської школи №27. Дитина зібрала “торбинку від Даринки” – зворушливі подарунки на Миколая – і відправила на фронт, з проханням віддати її пакуночок тільки найкращому бійцю. Даринко, у нас всі бійці дуже хороші і сміливі, ми не можемо сказати: ось цей найкращий, бо тоді могли б образитись інші. Твої гостинці ми віддали цьому хлопцю, якого ти бачиш на фото. Його звати Сашко, він дуже сміливий … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Звіт за солярку

Звіт за солярку

Шановні друзі, рівно місяць тому я зверталася з проханням прислати нам гроші і талони на соляру, бо не було на чому їздити. Спасибі величезне, врятували. Цілий місяць завдяки вам ми мали змогу нормально пересуватися “зоною” і нормально воювати. Як і обіцяла, виставляю звіт – фотокопії чеків з 17 листопада по сьогодні, 18 грудня. Тут є трошки не всі чеки, бо деякі оболтуси, заправившись, забували взяти чек. Також у цей звіт не включене пальне, яке ми придбали за … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Запрошую на презентацію календаря

Запрошую на презентацію календаря

Запрошую київських журналістів на презентацію благодійного календаря “Янголи серед нас”, яка відбудеться 12 грудня на території Софії Київської (подробиці нижче). Мене там не буде, я приїхати не зможу, але прийдуть багато цікавих людей. Мені здається, це хороша справа, яка не має лишитися поза увагою, і не лише тому, що я – одна з героїнь цього проекту 🙂 У кадрі поруч зі мною – генерал Ігор Гордійчук, позивний “Сумрак”, важко поранений під Савур-могилою, нині ректор Київського військового … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Шановні друзі! НАМ ДУЖЕ ПОТРІБНА СОЛЯРКА!

Мені неприємно писати це звернення, але я змушена. Мій підрозділ переживає зараз дуже важкі часи в матеріальному плані. Одягом, спорядженням і технічними приладами завдяки вашій допомозі ми забезпечені добре. Також, дяка Богові і вам, не голодуємо. Але у нас закінчився запас соляри. Грошей на неї теж нема. Ми не можемо їздити на передок! Це не єдина наша матеріальна проблема (є ще плата за комунальні послуги та інше), але на сьогодні – головна. Я просто ненавиджу просити гроші. Досі, якщо просила, то майже завжди лише речі для наших бійців. Тому і зараз ми краще взяли б не гроші, а талони на соляру. Чула, що в декого є можливість брати їх оптом зі знижкою. Але ми в такому становищі, що приймем і гроші. Їх можна надсилати на приватівську картку – це моя особиста картка: 4149 6258 0502 2157 Звичайно, з … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Відкрилася виставка “Війни УНСО”

11-го листопада в Національному військово-історичному музеї України відкрилась експозиція “Війни УНСО – Придністров’я, Абхазія, Чечня”. Ветерани тих війн підготували чимало сьогоднішніх захисників України, і ще самі встигли взяти участь у нинішній війні. До експозиції увійшло багато цікавих та рідкісних матеріалів: бойові стяги, фотокартки, нагороди, форма, особисті речі бійців, відеоматеріали з тих гарячих точок і багато іншого. “Два роки тому неймовірною була навіть думка про те, що така експозиція можлива”, – сказав на відкритті полковник УНСО Валерій Бобрович. Інтуїція підказує мені, що ця виставка стала можливою відсотків на 80-90 завдяки ентузіазму “Мирона”, який через всі буремні 90-і і 2000-і, попри всі обшуки і тюрми зумів зберегти унікальний унсовський архів, перетворивши свою хатинку на домашній музей. Виставка “триватиме у Національному військово-історичному музеї України (м.Київ. пров.Кріпосний, 1) до 5 грудня. Більше тут: http://unso.in.ua/uk/new/u-nacionalnomu-viyskovomu-muzeyi-vidkrilas-ekspoziciya-viyni-unso … Read entire article »

Filed under: Повідомлення