Статті Коментарі

Білозерська INFO » Відео

Найзворушливіший день народження на передку!

Співає: друг “Скрипаль” Малює: друг “Пікассо” Дрихне на посту: подруга “Ефка” … Read entire article »

Filed under: Відео

18-е…

Сьогодні третя річниця трьох переламних днів Майдану… Два моїх відео, зняті того дня: бої у Маріїнському парку ( з самого початку, знімала з дерева на “нейтралці”, на фото це я на дереві і пан Олександр Ушинський, автор фото Сергій Олійник) і бій на Інститутській. https://www.youtube.com/watch?v=CUf0FjDwtDw (Маріїнський парк) https://www.youtube.com/watch?v=k_KrH1vXGAg (Інститутська) … Read entire article »

Filed under: Відео

Пам’яті Анатолія “Морячка” Гаркавенка

Рік тому на шахті “Бутівка” під час виконання бойового завдання загинув сапер Анатолій Гаркавенко, “Морячок”. Він починав свій бойовий шлях у ДУК ПС, згодом перейшов на контракт у 93-ю бригаду. Він був нареченим Лєри Бурлакової, яка до війни була відомою журналісткою, вони воювали разом, і після його загибелі Лєра написала кращу на сьогодні книжку про цю війну… Я змонтувала відео пам’яті Морячка. Ці кадри зняті 2 червня 2015 року, під час навчань на полігоні. Музика – композиція “Сокири Перуна”, яка називається “29 січня” (дата майже збігається) і присвячена пам’яті Героїв Крут… … Read entire article »

Filed under: Відео

Нові пригоди військовослужбовця Ефки (ВІДЕО)

На виходи за “нуль” ми бійця Ефку з собою не беремо, щоб не підірвалася на розтяжці. Але й на прифронтовій базі життя військовослужбовця сповнене небезпек… … Read entire article »

Filed under: Відео

Новорічні подарунки від волонтерів!

Новорічні подарунки від волонтерів!

Вітаю всіх з Новим роком! Особливі вітання і найщиріша подяка – тим, хто нам допомагав і допомагає. Бажаю, щоб усім нам – тим, хто воює, і тим, хто волонтерить – вистачило сил, терпіння і всього іншого і на наступний рік, який буде четвертим роком війни. І щоб наступний Новий рік – разом, удома. … Read entire article »

Filed under: Відео

Концерт для військових на Миколая (ВІДЕО)

Концерт для військових на Миколая (ВІДЕО)

На Миколая нас запросили на прекрасний концерт, який відбувся в розташуванні одного з батальйонів ЗСУ. Співали Тарас Компаніченко і “Хорея Козацька”, Василь (Живосил) Лютий, Святослав Силенко і Валерій Гладунець. Також військовослужбовцям привезли “миколаївські” подарунки, усе найнеобхідніше для бійців. Багато корисного – зокрема, генератор, подарували і нашому підрозділу, що що ми дуже дякуємо. Організував концерт і подарунки міністр молоді і спорту Ігор Жданов, який теж приїхав – до речі, без піару, журналістів і довгих гучних промов. Подяка … Read entire article »

Filed under: Відео

Відеосюжет про презентацію календаря BUTEF

Дуже вдалий, змістовний сюжет від нашого ІА “Поряд з вами” про презентацію календаря BUTEF “Янголи посеред нас”. На 6:57 відео дуже прикрасила Ефка 🙂 … Read entire article »

Filed under: Відео

Сестричка повернулася з бойових, і братик дуже радіє :)

Filed under: Відео

Три роки тому… Перша більш-менш помітна спроба розігнати Майдан

Пам’ятаю, що ми з Лесею Оробець бігали витягати затриманих з автозаку… І що я дуже сильно змерзла, стоячи вгорі, на балюстраді, знімаючи протистояння на Інститутській. Такі ось прозаїчні спогади про один з переламних моментів в українській історії. Усі мої фото за той період з Інтернету зникли, залишилися тільки оці два відео… … Read entire article »

Filed under: Відео

Наші працюють :)

Filed under: Відео