Обід з президентом

Сьогодні мала честь бути серед ветеранів, запрошених на зустріч з президентом Литовської республіки паном Гітанасом Науседою. Зустріч була неформальною – обідали разом у “Ветерано Піцца”.
Президент Литви розповів, що вчить українську мову, що виступав сьогодні в українському парламенті українською (привіт усім, хто постійно мешкає в Україні і досі не вивчив державну мову – О.Б.), що перед нами зустрічався з пораненими бійцями у шпиталі, і що подарував українським воїнам потужний антидрон.
А ветерани розповіли президенту про спільний українсько-литовський проект “За нашу і вашу свободу” – це встановлений у Литві пам’ятний хрест, виготовлений з уламків мін та снарядів, зібраних під час війни на Донбасі. Ініціатори – українські військовослужбовці, які проходили у Литві реабілітацію після поранень. Один із них, екс-ДУКівець друг Олекса Сокол, що прийшов з дружиною, вдягненою в українське національне вбрання, і синочком, якому вчора виповнився рік, виголосив вітальну промову і подякував Литві в особі її президента за те, що йому врятували життя після …