Статті Коментарі

Білозерська INFO » Відео

Вони сміялися з мене, а потім ми зустрілись на фронті. Вийшло велике відеоінтерв’ю “Українській правді”

Вони сміялися з мене, а потім ми зустрілись на фронті. Вийшло велике відеоінтерв’ю “Українській правді”

Подяка журналістці УП Софії Середі за цікавезне інтерв’ю та атмосферу в студії. 00:00 початок 00:25 про втому від війни і прогрес ворога 04:42 «Куражу воювати вже немає. Є обов’язок» 05:16 чому Білозерську некоректно називати «снайпер»? 07:13 з кого виходять хороші снайпери? 07:51 «Мені сказали: «З тебе стрільця не вийде» 09:05 «Який з баби воїн!?» – сміялись вони. А потім ми зустрілись на фронті» 10:29 із чого і як стріляє Білозерська? 15:05 історія про два патрони і президента Литви 17:19 доброволець VS кадровий військовий: що … Read entire article »

Filed under: Відео, Інтерв'ю

Сьогодні мамі виповнилося б 74 роки…

Сьогодні мамі виповнилося б 74 роки…

Сьогодні моїй мамі виповнилося б 74 роки… Безмежна моя подяка Світлані Ліщинській і Петру Цимбалу за те, що маю це відео з мамою. На відео ми цитуємо пісню Тризубого Стаса “Бурштин-Рогатин”. … Read entire article »

Filed under: Відео

Зафільмувала приліт ФАБ

Filed under: Відео, Репортажі

10 років тому: “історичне” відеозвернення з Йолки

10 років тому… Коли почався справжній Майдан. Моє “історичне” відеозвернення з Йолки. … Read entire article »

Filed under: Відео

Марія Берлінська і Роман Барвінок-Скрипаль. Фронтовий концерт

Архівне відео, яке ніколи не викладала раніше. Марія Берлінська (вокал, гітара) і Роман Барвінок-Скрипаль (скрипка). 5 травня 2017 р., Водяне під Маріуполем. Аеророзвідниця і волонтер Марія Берлінська привезла безпілотник. Ввечері вона і боєць нашого підрозділу Роман Барвінок (Скрипаль) влаштували імпровізований фронтовий концерт: вокал, гітара і скрипка. Очікувався також акомпанемент ударних у виконанні ворогів, але того вечора вони сиділи тихо… Роман Барвінок загинув під Пісками 20 серпня 2022 р. … Read entire article »

Filed under: Відео

Анжела Ярмолюк співає пісню на мої вірші

Порадійте разом зі мною. Співачка і волонтер Анжела Ярмолюк виконує для наших військових біля Курахового свою пісню “Буває”, на мої вірші. * * * Буває, що в хвильку якусь одну Наслухаєшся розмов – На війні все точиться про війну, А хочеться – про любов. Весела майстерність, холодний гнів І лютий пекельний сказ – Усе це для знищення ворогів, Любов – для рятунку нас. Із Силою, що має безліч назв, Заходячи в резонанс, На мінному полі нам раз у раз Дає пропетляти шанс. Незриме, нечутне – а все ж, а все ж Існуюче недарма – Бо хтось там чекає. І ти живеш. Бо міцно тебе трима. #Bilozerska_rhymes … Read entire article »

Filed under: Відео, Мої вірши

Similar girls

Дві співачки із Запоріжжя, Світлана Сємєйкіна та Христина Спіцина – дует “Similar girls”. Співали українською і англійською. Відео зняте 9 серпня, за годину до їхньої загибелі від російської ракети. Дівчатам було 19 і 21 рік. Їхні батьки воюють. Пишуть, під час своїх концертів вони збирали донати для ЗСУ. Тут все символічно, навіть їхні російські прізвища. Після перемоги на місці загибелі цих дівчат пропоную створити невелике скульптурне зображення Двох співачок, як пам’ять про всіх загиблих волонтерів та інших мирних мешканців міста. ВІДЕО … Read entire article »

Filed under: Відео, Повідомлення

Вітання Живосилу Лютому!

https://www.facebook.com/bilozerska/posts/pfbid02qA1m5oN32aNVuNtBtuqZMdCznX79pyqxQx27mUbwujvYqhwoiLNA32AKkDvHLTCfl Живосил Василь Лютий, найпотужніший композитор і бандурист України, патріот, воїн, мій давній друг (знайомі біля 20 років!), ми з Галюсею і з Нявкою вітаємо тебе з ювілеєм! Бажаємо тобі завжди залишатися таким, як ти є – талановитим, гарячим, безкомпромісним! Створити багато музичних хітів. Щасливо видати заміж всіх трьох твоїх донечок і навчати музиці онуків. Залишитися неушкодженим і заспівати на Параді Перемоги в Москві! … Read entire article »

Filed under: Відео, Повідомлення

Пам’яті Гріна (Сергія Шилова)

Тетяна Пустовойт нагадала: сьогодні 8 років, як з нами немає нашого побратима Гріна, Сергія Шилова. Він був командиром роти “Грінпіс” в батальйоні ДУК ПС “Аратта” – спокійним, інтелектуальним, впевненим командиром. Загинув в бою, від підриву на міні. Ми з ним перетиналися в 2015 під час боїв за Широкине. Дехто з тих, хто є на цьому відео, зараз уже теж загинули. … Read entire article »

Filed under: Відео

Мій батько про День Конституції (2017)

Фраза мого батька, про День Конституції, сказана у 2017 році, актуальна й досі. … Read entire article »

Filed under: Відео

Статті