Статті Коментарі

Білозерська INFO » Відео

Білозерська: національна ідея, розватнення, амністія для бойовиків, фемінізм…

Білозерська: національна ідея, розватнення, амністія для бойовиків, фемінізм…

До вашої уваги – одне з найкращих, найцікавіших інтерв’ю, яке зробив зі мною Sergii Ivanov для програми “Антиподи”. Воно мені надзвичайно сподобалось, і глядачам, судячи з відгуків, теж. Я поки не побачила, думала, що вийшов страшенний брєд, тим більше, що в мене тоді мама вдруге потрапила до лікарні, була у важкому стані, і я думала, що не зможу нормально спілкуватися. А вийшло дуже класно, ведучий мене розговорив. Ось на які теми ми спілкувалися: ▪️ мистецтво війни ▪️ метафізика Донбасу ▪️ … Read entire article »

Filed under: Відео

“4ЕСНО з Ташею Трофимовою”

Програма “4ЕСНО з Ташею Трофимовою” за моєї участі. Це велике цікавезне інтерв’ю з купою відеоматеріалу, де я розповідаю про своїх побратимів, про Дмитра Яроша, трохи про службу в ЗСУ, про нинішню політичну ситуацію тощо. Той рідкісний випадок, коли я на відео сама собі подобаюсь 🙂 … Read entire article »

Filed under: Відео

“На східному фронті”

“На східному фронті”

До вашої уваги – 3-й випуск програми UA:Перший “На східному фронті”. Її ведучі Юрій Макаров та Євген Степаненко приїздили минулої зими до нас на #503_ОБМП і зняли цей сюжет. Перша половина присвячена нашому комбату Вадимові Сухаревському, друга – з 15:00 – про мене. Мені дуже сподобалось те, що вийшло 🙂 Дякую журналістам. Лінк на відео: https://tv.suspilne.media/video/20566 … Read entire article »

Filed under: Відео

Перестрілка у Броварах

Мій президент, уряд і парламент не зобов’язані наповнювати мої кишені. Це я вже якось сама. А вони категорично зобов’язані зробити дві речі: щоб мою державу не окупували і щоб по вулицях не бігали отакі от. Щось не справляються. Боже мій, скільки невоювавших с*к -ходячих мішеней в одному місці! Один фронтовик за укриттям = 2-3 підстрелених, решта тікають у різні боки. Який розкішний контингент для штрафбату! А в нас тут некомплект, бачите. У фронтовиків за стільки років – в кого спина, в кого суглоби, в кого старі поранення. А тут свіженькі, молоді… Під автомати їх, окопи рити. А на ніч замикати, щоб не повтікали. … Read entire article »

Filed under: Відео, Статті

Концерт під обстрілом. Водяне, травень 2017 (ВІДЕО)

Відео, яке раніше не публікувалося. Водяне, три роки тому. Ворожі САУ працюють по селу. Ми вирішуємо з цього приводу влаштувати невеликий концерт… В прямому, не переносному розумінні. Хто читав мою книгу #ЩоденникНелегальногоСолдата, повинен пам’ятати цей епізод. І щоб двічі не вставати – уривок з книги про те, що відбулося наступного дня. “Наступного дня, 14 травня, хлопці нарешті повідомляють мені, у кого з місцевих моя Ефка вкрала курку. Це сталося кілька днів тому. Ефуня прибігла із загризеною рудою куркою в зубах, і тягала її по всьому двору, тепер весь двір в рудих «доказах». На Водяному ще живуть кілька сімей мирних мешканців, і майже всі тримають курей. Хлопці більше лазять по селу, ніж я – тож попросила їх дізнатися, кому нашкодила Ефка. Збираюся піти й заплатити за курку – по-перше, тому, що незручно перед людьми – … Read entire article »

Filed under: Відео

Сергій Жадан в гостях у 503 ОБМП (ВІДЕО)

Вірші Сергія Жадана: 1. “Зовсім розстроївся дорогою наш оркестр…” 2. “Пам’яті всіх, кого позбавили права…” 3. “Вони б мали тебе називати сестрою…” (вірш про госпітальєрку) 4. “Цілий місяць вони стояли при цій ріці…” 5. “Це ось наше місто – стоїть на сході країни….” 6. “І питаєш себе: чому саме вона?” 7. “Вони навіть можуть жити в різних містах…” 8. “Їй п’ятнадцять і вона торгує квітами на вокзалі…” (Вірш про вокзал у м.Костянтинівка) 9. “Як ми будували свої доми…” (вірш про кримських татар) … Read entire article »

Filed under: Відео

Снайпери ФСБ на Донбасі, 2020 рік

Снайпери ФСБ Росії працюють на окупованій частині Луганщини, 2020 рік. Відеодоказ, добутий розвідкою – думаю, з ворожого трупа. Крім штатного озброєння і обладнання російських спецпризначенців і словечок типу “НовотошкОвка” і “военная ипотека”, є багато що цікавого подивитися. Наприклад, дуже хороші ворожі позиції на зворотньому схилі пагорба. Важко ж буде комусь виковирювати їх звідти. … Read entire article »

Filed under: Відео

Про «Щоденник нелегального солдата», наркопритон і німецьких провайдерів…

Рекомендую всім, хто ще не бачив, просто розкішний відеоблог журналіста, редактора “Тижня” Дмитра Крапивенка – відеовідгук на мою книгу #ЩоденникНелегальногоСолдата. Посилання на відео у першому коментарі. І принагідно запрошую всіх підписатися на нещодавно створений, але дуже цікавий канал Дмитра на ЮТубі, який він веде під псевдонімом Суворий Басмач – огляди книжок, історія, геополітика. У цьому відео Дмитро не просто докладно розказує про книгу, її героїв і свої враження від прочитаного, а вбудовує у розповідь невеликі вставки-новели, в яких згадує різні цікаві історії з власного досвіду. Наприклад, ми до війни займалися чорним копом, а Дмитрові і його друзям у юності теж кортіло покопати, тим більше, що вони почули від когось, що в одному селі (але точно невідомо, де) закопана закладка з великою кількістю зброї часів Другої світової. (Усі копарі знають – такі … Read entire article »

Filed under: Відео

Розвідники 503 ОБМП (борсуки)

Тактичне заняття батальйонної розвідки 503 ОБМП. Музика: Sean Householder “The warrior song” … Read entire article »

Filed under: Відео

Ефка і Шкавулик. Як зустрічають собаки

Нарешті дійшли руки показати вам це відео. Це в березні, коли я приїхала у відпустку і мене зустріли мої собані – Ефка і Шкавулик, які не бачили мене більше року. Хто читав книгу #ЩоденникНелегальногоСолдата, добре пам’ятає цих собак і, напевно, буде радий їх побачити 🙂 … Read entire article »

Filed under: Відео