Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Найзворушливіший день народження на передку!

Співає: друг “Скрипаль” Малює: друг “Пікассо” Дрихне на посту: подруга “Ефка” … Читати далі »

Filed under: Відео

Доброго ранку! :)

Filed under: Фото

На добраніч!

Filed under: Статті

Привіт дядькам-сексистам, які вважають, що від жінок на фронті нема користі :)

Привіт дядькам-сексистам, які вважають, що від жінок на фронті нема користі :)

Сьогодні нам довелося багацько копати. Це робота якраз “для мене”: земля тверда, а я слабка, копаю настільки повільно і витрачаю на це так багато сил, що ця робота у моєму виконанні стає недоцільною (ну, десь так само, як рубання дрів – поки інші їх рубають, я зазвичай збираю хмиз на розтопку). … Читати далі »

Filed under: Статті

Відсвяткували щойно на передку днюху командира

Відсвяткували щойно на передку днюху командира

Найкращий подарунок – оцей портрет, намальований просто під час святкування одним із бійців УДА, другом “Пікассо”. До війни він був скульптором, закінчив академію… … Читати далі »

Filed under: Статті

Пересиджую в укритті мінометний обстріл

Робити поки що нічого, тож розповім вам одну історію. Історія реальна, але зі зрозумілих причин без ідентифікуючих подробиць. … Читати далі »

Filed under: Статті

Різними словами

Розмова в окопі між моїм командиром і в.о.ротного однієї з бригад ЗСУ. Рота, до речі, зразково-показова: жодного “аватара”, в окопах порядок, настрій у всіх хлопців бойовий і т.д. Щойно закінчився мінометний обстріл, вийшли з бліндажа, палять. – Ты за что воюешь, зачем воюешь? – Потому что за державу обидно, и еще чуть-чуть – из любви к искусству, – видає свою стару формулу мій командир. – Не, ну это пафос, это просто пафосные слова. Вот ты действительно скажи – за что ты воюешь? – Я тебе уже сказал, теперь твоя очередь. Вот ты – за что воюешь? – Я воюю потому, что у меня трое детей, и потому, что недостойно мужика пропустить такую драку, которая раз в жизни бывает. Я слухаю зі сторони і сміюся. Різними словами сказали абсолютно те саме – і обоє примудрилися не … Читати далі »

Filed under: Статті

Для перемоги потрібні не тисячі, а мільйони героїв

Пару днів тому на нашій позиції загинув молодий солдат ЗСУ, з яким двоє моїх побратимів – Ворон і Скрипаль – жили в одному бліндажі і встигли подружитися. Тихий, спокійний, інтелігентний хлопець. В кінці зими я зустріла (не на передовій) “аватара”, який, думаючи, що я служу у ЗСУ, з авторитетним виглядом почав вчити мене різним хитровиробленим способам, як “закосити на больнічку”, після чого можна буде не повертатися на фронт. Я не сперечалася – він би все одно нічого не зрозумів. Одного разу на фронті був локальний наступ українських сил, у якому взяли участь лише ті солдати ЗСУ, які добровільно зголосилися йти на штурм. Ворожі позиції були взяті, але третина учасників штурму вибули вбитими або пораненими. (Тобто, ще два таких бої – і добровольців на цій ділянці фронту взагалі не залишиться). Навіть коли … Читати далі »

Filed under: Статті

Вороненков

У зв’язку з убивством Вороненкова – екс-депутата Держдуми РФ, що втік в Україну – беру назад свою пропозицію щодо російської співачки Самойлової – заборонити їй в’їзд в Україну, а потім указом президента “помилувати” і впустити. Правильно зробили, що не впустили. Не вберегли б – якби вона опинилася на території України, ФСБ убила б і її. Коли маєш справу з інфернальним злом, не можна розумничати і вигадувати тонкі дипломатичні ходи. Інфернальне зло треба нищити. Або ми їх, або вони нас. Причому ще за кілька днів до убивства Вороненкова російські інформресурси почали робити “вкиди”, що його незабаром уб’є СБУ. Ех, після появи отих “вкидів” його слід було охороняти, як Президента… Повідомляється, що поранено і затримано кілера, який стріляв у Вороненкова. Цього кілера теж зараз необхідно охороняти, як Президента, і навіть краще. Бо зараз російські … Читати далі »

Filed under: Статті

Мої побратими привезли трохи фото зі Світлодарської дуги

Filed under: Фото

Статті