Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

ЗСУ + УДА насипають “сепарам” (сектор “М”, кінець серпня 2016)

А в мене вже готовий свіженький відеозвіт (знімався десь позавчора) про те, як ми проводимо вечори 🙂 Він набагато яскравіший за попередній. Знову багато темряви (видно трохи в середині), але темрява доволі весела 🙂 Відео трошки довгеньке, біля десяти хвилин, але вже додивіться, мабуть. Спресовувала як могла, але робити дві-три хвилини не захотіла, бо в реалі це години, щовечора. … Читати далі »

Filed under: Відео

Папарацці :)

Filed under: Статті

Один мій давній знайомий, київський спелеолог, придумав був собі підробіток: знімати з дерев котів, які видряпались нагору і бояться злізти. Розмістив свій телефон на “котячих” форумах і час від часу приймав замовлення. З початком війни він пішов добровольцем на фронт і служить у розвідці. “Лежу у засідці під N, – розповідає він, – і тут вібрує телефон. Жіночка благає терміново під’їхати на Троєщину і зняти з дерева її кицьку…” Сьогодні зі мною було щось подібне. Лежу на позиції, прикриваю наших. В прицілі у мене ворожа амбразура, якщо звідти почнуть стріляти – я не дам їм навіть наблизитись до неї. І тут – телефон. Волонтер хоче прислати нам трохи мішків для укріплення позиції, про які я просила нещодавно. Мої хлопці якраз “там”, будь-якої миті по них можуть відкрити вогонь. І я, … Читати далі »

Filed under: Статті

Зі святом!

Зі святом!

Думка про те, щоб записати відеопривітання з передової, з’явилася у нас доволі пізно. Знімали цей ролик учора. А далі – спитайте, яким чином воно вчасно опинилося в Інтернеті. Інтернет тут – лише з мобілки і дуже поганий. (Дяка Богові, що є такий). … Читати далі »

Filed under: Відео, Репортажі

Так виглядає людина після доби перебування на майже 40-градусній спеці :)

Так виглядає людина після доби перебування на майже 40-градусній спеці :)

Фото старе, Юлька ще тут страшенно обдерта. Зараз вона у мене гарненько пофарбована. … Читати далі »

Filed under: Фото

Щовечірні подаруночки з того боку :)

Filed under: Фото

Унсовцям…

Унсовцям…

Усіх вояків УНА-УНСО, ветеранів війн з інтервалом більше ніж в 20 років – з річницею створення Організації. Ви вже увійшли в історію – тим, що очікували війни, у реальність якої майже ніхто не вірив, готувалися до неї і готували молодь. Спасибі за вишколи у “скляному” “дубку”, який зараз жодна притомна людина не вдягне, за лісову хатинку “Мирона”, за заняття з тактики, замасковані під страйкбол, за можливість вперше в житті розібрати АКМ. Спасибі за осінньо-зимове відчуття свободи. (Те саме: … Читати далі »

Filed under: Статті

“Люблю, коли кулі свистять…”

Ой, ці наші хлопці… 🙂 – Інтересно. – Та що там інтересного? – Як пулі свистять. – А-а… – Дуже люблю. – Любиш? – Да. Особєнно коли ми лиш сюда заїхали, дванадцять пуль над головою летіли. Пару в бійницю залетіло і чуть не чвахнуло мене. Я три рази упав на ср*ку тута. До мене Юра підбіг, каже: “Нічо, все нормально”. І відтоді понравилось, як свистить над головою. #війна … Читати далі »

Filed under: Статті

Наші хлопці

Повний місяць. (Чи майже повний?) Видно мало не як удень. В такі вечори суттєво зростає влучність стрільби – і в нас, і в супротивника. – Ви вже старий, навіщо вам стріляти? А я молодий, мені треба набиратися досвіду. – Ну, йди, молодий… Під час нетривалого затишшя – розмови, можливі лише тут і зараз… – Мне двое товарищей уже звонили: давай, записывайся к нам, защищать молодую республику. Платят нормально, и скоро наступать будем. А ты вообще где сейчас? – Неважно, где я, пацаны, но я уже работаю… Працює він за контрактом. РПКшником. Ще будучи цивільним, пережив обстріли з українського боку. Стріляли по ворожих позиціях, але нерідко влучали і в поле неподалік, де працювали мирні люди. – Ну, а чому туди не пішов? До товаришів? – Потому, что я здесь вырос. Потому, что здесь какое-никакое, но государство, а они у … Читати далі »

Filed under: Статті

Перепост дрібних замальовок з Фейсбуку – для пам’яті

5 серпня 2016 Ось так наші хлопці-ЗСУшники привітали мене з днюхою. А “сєпари” привітали жменею відбірних вогів. 8 серпня 2016 От же ж бляха-муха. Вчора забули забрати з двору тазик, в якому перемо одяг. Вночі нам поприлітало… Сьогодні йду прати – а тазик дірявий наскрізь 🙂 11 серпня 2016 Щойно здала пост – коли саме розгорявся нічний бій. Пішла спати, бо завтра на світанку знову на пост. Побажала тим, хто залишився, добраніч і добре повоювати. Вперше в житті подумала, що українське “Добраніч” і російське “Спокойной ночи” мають різний смисловий відтінок 🙂 12 серпня 2016 Кажуть, що весь фейсбук нещодавно збожеволів і постить про якихось покемонів. Треба ж і собі не відставати. У нас тут теж є покемони. На фото – наш покемон (ПКМ). … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті