Статті Коментарі

Білозерська INFO » Інтерв’ю

Дівчина з обкладинки :)

Дівчина з обкладинки :)

Дівчина з обкладинки 🙂 Подяка журналістці Ірина Поляруш-Мамрига і головному редактору журналу “Країна” Артем Скоропадский Посилання на текст: https://m.gazeta.ua/articles/people-and-things-journal/_upershe-vijna-vidbuvayetsya-tak-vidverto-j-neprihovano-mi-abo-voni-do-kincya/1093962 … Read entire article »

Filed under: Інтерв'ю

Реакція українців: повні полиці у супермаркетах, порожні у магазинах зброї

Реакція українців: повні полиці у супермаркетах, порожні у магазинах зброї

Просто офігезно цікаве, як на мене, нестандартне інтерв’ю взяла у мене журналістка Наталя Ромашова. Говорили про всі найгостріші питання сьогодення: вчорашні обстріли, в т.ч. дитсадка і школи, терміни ймовірного російського наступу, слова посла Пристайка про можливу відмову від курсу до НАТО, доцільність апелювання України до Радбезу ООН, перспективи «Нормандії» та ТКГ, можливість реанімування Будапештського меморандуму та видозмінення мінських угод, нове свято День єднання, зустріч Зеленського з Путіним з посередниками чи без і, звичайно, про … Read entire article »

Filed under: Інтерв'ю

Британські таблоїди

Британські таблоїди

Залишу тут для пам’яті посилання на публікації про мене у трьох британських таблоїдах. Щоб потім не шукати. “The Sun”: https://www.thesun.co.uk/news/17547128/moment-hero-female-ukrainian-sniper-shoots-russian-separatists-dead/ Daily Mail: https://www.dailymail.co.uk/news/article-10477277/Ukraines-deadliest-female-sniper-10-confirmed-kills-vows-Putin-again.html?ito=native_share_article-top Daily Mirror: https://www.mirror.co.uk/news/world-news/ukrainian-sniper-10-confirmed-kills-26141747 … Read entire article »

Filed under: Інтерв'ю

Dagbladet

Dagbladet

У норвезькому виданні Dagbladet вийшов матеріал про мене. “Завдяки” Путіну Україна зараз в тренді, і це є добре. Подяка журналістці Line Fransson і фотографу Henning Lillegård за цю публікацію. Месидж дуже правильний – що Україна вміє і буде захищатись. Оригінал статті норвезькою, з фото і відео: https://www.dagbladet.no/nyheter/om-jeg-kan-skyter-jeg-putin/75279247 Автоматичний переклад українською доволі адекватний, зрозуміти написане цілком можливо. Photo by Henning Lillegård / Dagbladet … Read entire article »

Filed under: Інтерв'ю

“Хата не скраю”.

“Хата не скраю”. Взяла участь в опитуванні “Тижня” про брак відповідальності у політичних еліт. Посилання на весь матеріал: https://tyzhden.ua/Society/253959 1. Чому політичні еліти часто демонструють брак відповідальності за ситуацію в країні? – А звідки вони вийшли, українські політичні й усі інші еліти? У нас же століттями найобдарованіші в різних галузях люди робили кар’єру на рівні імперії, тобто їхали до Росії, бо там більше людей і грошей. А рішення ухвалювали або в Кремлі, або в Києві, озираючись на Москву. Звідки ж узятися відповідальності? 2. Як примусити їх стати відповідальними? – Шляхом просвіти, до того ж не еліт, а народу. Щоб навчився, зокрема, розуміти свою відповідальність за відданий на виборах голос.  3. Як донести до українців необхідність відповідати за ситуацію в країні? – Особистим прикладом тих, хто на це здатен. Небайдужа меншість підтягнеться, пасивна більшість з часом звикне, що … Read entire article »

Filed under: Інтерв'ю

Валерій Воронов (Вольф): “Більшість не буває права апріорі”

Валерій Воронов, позивний Вольф, один з найстаріших членів УНА-УНСО, ветеран двох локальних війн 90-х, перший начальник штабу ДУК “Правий сектор”, колишній голова управління спецоперацій Української Добровольчої армії, нині розвідник у 503-му ОБМП, відповідає на ваші питання, зібрані з трьох соцмереж: Facebook, Youtube і Livejournal. Перед вами – жива двогодинна розмова, без скорочень, нарізок і цензури, без бажання сподобатись – адже погляди Вольфа багатьох здивують; достатньо сказати, що він український монархіст. В цілому Вольф відповів приблизно на 70 питань. Для швидкої і зручної навігації під відео на ЮТуб зроблені таймкоди. Прошу про максимальну кількість переглядів, адже з мого боку це була просто колосальна робота – починаючи з того, як переконати абсолютно непублічну людину записати відеоінтерв’ю, і закінчуючи монтажем. На все про все у мене пішов майже тиждень. Висвітлені у відео питання: УНА-УНСО І … Read entire article »

Filed under: Відео, Інтерв'ю

Ветеранка-письменниця Олена Білозерська: Будь-яка література потрібна, окрім нездарно написаної

Класнюче інтерв’ю зі мною зробила Женя Подобна в рамках цьогорічного книжкового форуму. Мабуть, це перше інтерв’ю зі мною не як з “жінкою на війні”, а як з письменницею. Розповідаю про свою книгу #ЩоденникНелегальногоСолдата – як і чому вона з’явилася, якою має бути література в період війни, чи планую писати наступну книгу, де межа між “можна” і “не можна” певні факти оприлюднювати, як я подолала власного чоловіка, який не підтримував мою письменницьку діяльність, які проблеми виникли з видавництвом і як вони були розв’язані. І про те, які були відгуки на книгу (спойлер: досі жодного негативного!). Запрошую до читання. І принагідно до придбання книги, хто ще цього не зробив. До речі, сьогодні рівно рік, як з друку з’явилося перше видання “Щоденника…”. Інтерв’ю з цією датою ніяк не пов’язане, це випадковий збіг, але символічний 🙂 https://blackseatv.com/uk/special-opinion-ua/veteranka-pismennicya-olena-bilozerska-bud-yaka-literatura-potribna-okrim-nezdarno-napisanoyi/ … Read entire article »

Filed under: Інтерв'ю

Інтерв’ю з Вольфом

Інтерв’ю з Вольфом

На “Цензорі” вийшло інтерв’ю з Вольфом – ветераном двох локальних війн, одним із співзасновників УНА-УНСО і Правого сектора, першим начальником штабу ДУК ПС, розвідником у морській піхоті ЗСУ і за сумісництвом моїм чоловіком. Читати всім! 🙂 https://censor.net.ua/resonance/3213254/valeryi_voronov_pozivniyi_volf_yakscho_na_donbas_pochnetsya_garyacha_faza_tisyach_dvst_povernutsya_hto#comments … Read entire article »

Filed under: Інтерв'ю

Розшифровка передачі “Воїн – це я” за моєї участі

Текстова розшифровка передачі “Воїн – це я”, за моєї участі – дуже класний, якісний сюжет Військового телебачення, я вже давала колись посилання на відео, а зараз виклали текст. Одразу, щоб потім не ловили, кажу, що є трохи неточностей (наприклад, два бої за Карлівку 6 і 10 липня 2014 “змішалися” в один; і про “всі” гарячі точки України, де я нібито побувала – це явне перебільшення – але не брехня, я справді казала в інтерв’ю щось типу того, що “я завжди була в усіх гарячих точках”, маючи на увазі, що багато років, ще будучи репортером, намагалася встигнути зі своєю камерою на всі “замєси” :)), але то все дрібниці, до яких чіпляється науковець в мені, а журналіст розуміє, що чіплятися не треба. Так що подяка колишнім колегам за прекрасно зроблену роботу. Vоїн – це … Read entire article »

Filed under: Відео, Інтерв'ю

Інтерв’ю журналу “Українки”

Інтерв’ю журналу “Українки”

У вступі дівчата мене відверто перехвалили, мені ніяково це читати. Але інтерв’ю справді вийшло класне. Відверте, цікаве і дуже “жіноче” за духом. Мені здається, раніше я не давала “жіночих” інтерв’ю, навіть якщо говорила на гендерні теми. Несподівано, як для мене, вийшло. Коротше, рекомендую до прочитання 🙂 …Олено, що було для вас головним мотивом піти в армію? Те саме, що й для всіх добровольців – добряче «навішати» тим, хто зазіхає на мою державу. Пам’ятаєте той день, коли прийняли рішення … Read entire article »

Filed under: Інтерв'ю

Статті