Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Традиційні підсумки року

Мій 2021-й – не з найкращих. Перші місяці – як сніг на голову, суди по Фортуні. Далі – лихоманкові пошуки вакцини, якої тоді ще було дуже мало, для себе і близьких. Влітку демобілізувався чоловік, з’їздили, вперше за дуже багато років, у кількаденний відпочинок на Одещину – звідки й викладаю відео – для хорошого настрою (добре, коли мало важиш – можна закосити під дитину :)) Далі я вирішила розгребти власні медичні проблеми, яких трохи піднакопичилось і які виявились серйознішими, ніж я собі уявляла. Три операції за рік, ускладнення, загострення і все таке інше. Зараз ніби почала видужувати, але ще важу біля 45 кг і тільки починаю потроху виходити з дому. Ситуація гнітюча ще й тим, що якщо незабаром справді почнеться повномасштабна війна (у що ні хвилини не вірю; усі путінські приготування й … Читати далі »

Filed under: Відео, Повідомлення

“Хата не скраю”.

“Хата не скраю”. Взяла участь в опитуванні “Тижня” про брак відповідальності у політичних еліт. Посилання на весь матеріал: https://tyzhden.ua/Society/253959 1. Чому політичні еліти часто демонструють брак відповідальності за ситуацію в країні? – А звідки вони вийшли, українські політичні й усі інші еліти? У нас же століттями найобдарованіші в різних галузях люди робили кар’єру на рівні імперії, тобто їхали до Росії, бо там більше людей і грошей. А рішення ухвалювали або в Кремлі, або в Києві, озираючись на Москву. Звідки ж узятися відповідальності? 2. Як примусити їх стати відповідальними? – Шляхом просвіти, до того ж не еліт, а народу. Щоб навчився, зокрема, розуміти свою відповідальність за відданий на виборах голос.  3. Як донести до українців необхідність відповідати за ситуацію в країні? – Особистим прикладом тих, хто на це здатен. Небайдужа меншість підтягнеться, пасивна більшість з часом звикне, що … Читати далі »

Filed under: Інтерв'ю

Про загальний військовий облік для жінок

Сьогодні мені тричі телефонували журналісти – просили прокоментувати наказ про обов’язковий військовий облік жінок. Відмовилась, бо зараз хворію і в кадр не можу. Але якщо людям цікаво, що думаю з цього приводу – напишу тут. До наказу ставлюся скептично і вважаю, що він закінчиться пшиком. По-перше, щоб поставити на військовий облік таку величезну кількість жінок, потрібен не один місяць, можливо, рік. До того часу “або ішак здохне, або падишах” (с) По-друге, жінки в армії об’єктивно не потрібні – окрім тих небагатьох, які свідомо хочуть у ній служити. По-третє, бібліотекарки etc. в армії не потрібні від слова зовсім. З цивільних потрібні медики, ефективні менеджери, знавці логістики тощо. В разі оголошення воєнного стану жінок можна було б задіяти, наприклад, для примусової праці на оборонних підприємствах – але діюча влада ніколи не піде на настільки … Читати далі »

Filed under: Статті

Вийшло четверте видання книги Валерія Пальчика “УНСО. Перший посвист куль”

Вийшло четверте видання книги Валерія Пальчика  “УНСО. Перший посвист куль”

Невідцензуровані спогади учасників війни у Придністров’ї – першої з черги пострадянських локальних війн, які, власне, виховали нас, зробили нас тими, хто ми є. З купою історичних фото. З моєю передмовою, так що двічі рекомендую 🙂 Посилання, де можна придбати – в коментарях. P.S. Другий стовпчик світлин на обкладинці, третє фото згори, крайній зліва у білих кросівках – це, між іншим, широко відомий у вузьких колах “Вольф” 🙂 … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Статті