Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Новорічні подарунки від волонтерів!

Новорічні подарунки від волонтерів!

Вітаю всіх з Новим роком! Особливі вітання і найщиріша подяка – тим, хто нам допомагав і допомагає. Бажаю, щоб усім нам – тим, хто воює, і тим, хто волонтерить – вистачило сил, терпіння і всього іншого і на наступний рік, який буде четвертим роком війни. І щоб наступний Новий рік – разом, удома. … Читати далі »

Filed under: Відео

“Запах диму, сніг і старе село…”

* * * Запах диму, сніг і старе село, І дорога, і ми на ній. Це усе зі мною уже було, Та забулося на війні. Хто, коли, із ким і куди ішов, Постирали багато літ. У рифлених відтисках підошов Проступали вода і лід. Пахло димом, сирістю, і чомусь Терпли плечі від вантажу. Це десь там я, мабуть, і зупинюсь І майбутнє наворожу. Переламаний вибухами садок, Стукіт серця, азарт і злість – Я війну пережила задовго до, А тепер мене побут їсть. Та як давній запах, старий мотив – Не згадав би, якби схотів – Накладається пам’ять передчуттів На реальність без відчуттів. Мокрий сніг вкладається на ріллю, Пахне димом і дежавю. Я в слова ці запахи переллю, Якщо вийду і доживу. Олена БІЛОЗЕРСЬКА грудень 2016 … Читати далі »

Filed under: Статті

Бойова машина…

Бойова машина…

…для знищення ворожих диверсантів, що псують наші запаси. … Читати далі »

Filed under: Фото

Загинув Сергій Рубанчиков…

Загинув Сергій Рубанчиков…

Друзі, у нас біда. У мого друга, бійця з мого підрозділу, сьогодні на Світлодарській дузі загинув брат, Рубанчиков Сергій, 1980 року народження, військовослужбовець 54-ї бригади ЗСУ. Прилетіла ворожа міна. Ви, можливо, пам’ятаєте мого побратима Володю по відео, де він зустрічався з врятованим ним важкопораненим солдатом, ось це відео: І Володимир, і Сергій на війні з перших днів. За кілька днів до загибелі там само, під Світлодарськом, Сергій особисто знищив одного супротивника, а другого взяв у полон. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Допоможіть врятувати цуценят!

Допоможіть врятувати цуценят!

Люди, хто має серце, допоможіть врятувати маленьких цуценят! Приблудна “військова” собака привела взимку сімох цуциків. Троє вже загинули, залишилось четверо. Вони живуть на вулиці, пережити зиму у них немає жодного шансу! Я їх підгодовую і час від часу даю погрітися, але взяти собі не можу, у мене вже є собака і кіт. Коли ми на бойових, годувати їх взагалі немає кому. Цуценята – розкішні, маленькі комочки. Два хлопчика і дві дівчинки. Усі зовні і характером будуть схожі на … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Просто зимове фото

Як і багато хто з наших, переживаю, що я зараз не на Світлодарській дузі і не можу бодай трошки хлопцям там допомогти. На нашій ділянці фронту поки що не настільки гаряче (хоча хтозна, що буде завтра…). Але і ми працюємо потрошку, вносимо свою лепту у зменшення кількості живої сили, оснащення і БК супротивника. На фото ми перед доволі вдалою операцією (обов’язково розповім про неї, коли буде можна…) … Читати далі »

Filed under: Фото

Торбинка від Даринки

Торбинка від Даринки

Перше фото – подяка Даринці Малюк, учениці 4-А класу львівської школи №27. Дитина зібрала “торбинку від Даринки” – зворушливі подарунки на Миколая – і відправила на фронт, з проханням віддати її пакуночок тільки найкращому бійцю. Даринко, у нас всі бійці дуже хороші і сміливі, ми не можемо сказати: ось цей найкращий, бо тоді могли б образитись інші. Твої гостинці ми віддали цьому хлопцю, якого ти бачиш на фото. Його звати Сашко, він дуже сміливий … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Концерт для військових на Миколая (ВІДЕО)

Концерт для військових на Миколая (ВІДЕО)

На Миколая нас запросили на прекрасний концерт, який відбувся в розташуванні одного з батальйонів ЗСУ. Співали Тарас Компаніченко і “Хорея Козацька”, Василь (Живосил) Лютий, Святослав Силенко і Валерій Гладунець. Також військовослужбовцям привезли “миколаївські” подарунки, усе найнеобхідніше для бійців. Багато корисного – зокрема, генератор, подарували і нашому підрозділу, що що ми дуже дякуємо. Організував концерт і подарунки міністр молоді і спорту Ігор Жданов, який теж приїхав – до речі, без піару, журналістів і довгих гучних промов. Подяка … Читати далі »

Filed under: Відео

Звіт за солярку

Звіт за солярку

Шановні друзі, рівно місяць тому я зверталася з проханням прислати нам гроші і талони на соляру, бо не було на чому їздити. Спасибі величезне, врятували. Цілий місяць завдяки вам ми мали змогу нормально пересуватися “зоною” і нормально воювати. Як і обіцяла, виставляю звіт – фотокопії чеків з 17 листопада по сьогодні, 18 грудня. Тут є трошки не всі чеки, бо деякі оболтуси, заправившись, забували взяти чек. Також у цей звіт не включене пальне, яке ми придбали за … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Відеосюжет про презентацію календаря BUTEF

Дуже вдалий, змістовний сюжет від нашого ІА “Поряд з вами” про презентацію календаря BUTEF “Янголи посеред нас”. На 6:57 відео дуже прикрасила Ефка 🙂 … Читати далі »

Filed under: Відео

Статті