Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Як ватника з Естонії видворили

Уявіть, який прекрасний образ, суто естетично, для кінофільму. Або, якби я вміла добре малювати, то намалювала б це просто як картину: погода без жодної хмаринки, міст, на мосту стоїть самотній чувак з парасолею, мобільним телефоном і російським паспортом. Це не фантазія, це реальність. Днями з Естонії отак витурили 66-річного росіянина Сєргєя Нєпрімєрова, який прожив там 60 років, тобто, з раннього дитинства. Жив, маючи тільки вид на проживання, громадянином Естонії ніколи не був. Бігав на мітинги з російськими прапорами і колорадськими стрічками. Потім поїхав до Росії на чиїсь похорони, а назад – дзуськи. “Меня посадили в машину, отвезли в погранпункт № 2, вывели на мост, отдали паспорт, отобрали ID-карту, и все, я остался стоять на мосту, из всего имущества у меня были телефон и зонтик”. Естонці, якщо вже щось роблять, так … Читати далі »

Filed under: Статті

Комунальники укладають газони!

Комунальники укладають газони!

Сьогоднішнє фото авторства моєї мами. Київ. Комунальники укладають газони. #місто_герой_Київ … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Фото

Чому обстрілюють інфраструктуру?

Слухаю зараз інтерв’ю Подоляка Майклу Накі, він каже про можливе пояснення регулярних обстрілів росіянами української інфраструктури: 1. Шантажування України, щоб змусити її піти на перемовини і підписати мирний договір, в якому відмовитись від НАТО і визнати окуповані території російськими (ще й захочуть собі Херсон і Запоріжжя). 2. Уникнути відповідальності, адже якщо Україна погодиться на російські умови, значить, Росія перемогла і нікому нічого не винна, переможців не судять. 3. Ірраціональна ненависть до українців, які дали їм тягла, зруйнувавши міф про їхню непереможність. Це все правда, але мені здається, що не менш важлива причина обстрілів інфраструктури – бажання ворогів створити українським цивільним настільки нестерпні умови життя, щоб вони масово втікали на захід. Щоб таким чином перевантажити економіки західних країн турботою про біженців, викликавши одночасно у мешканців цих країн негативне ставлення до українців, які “понаїхали”. Щоб нам … Читати далі »

Filed under: Статті

Образи від MyHeritage – мілітарі-цикл

Образи від MyHeritage – мілітарі-цикл

Олекса Ярославцев грається – “перевдягає” мене на компі у різні образи 🙂 Це типу мілітарний цикл 🙂 #яжтеждівчинка … Читати далі »

Filed under: Гумор

Розповідь медсестри про приліт по ТЕЦ

Розповідь юної медсестрички. – У нас квартира в Києві біля ТЕЦ, так під час останніх прильотів вікна повибивало. А тато мій працює на ТЕЦ, вантажить вугілля. І коли він був на майданчику для вигрузки, його вибухом підняло і гепнуло об те вугілля. Ні, нічого страшного, обійшлося синцями по всьому тілу. Я кажу: “Тату, була ж тривога, чому ти в укриття не пішов?”. А він: “А хто б тоді вантажив вугілля?”. Ну, виписався з лікарні і сьогодні вже на роботу вийшов. Я йому кажу: “Ти ж тепер, коли буде тривога, підеш в укриття?”. А він: “А хто буде вантажити вугілля?”. … Читати далі »

Filed under: Статті

Мій вірш у виконанні штучного інтелекту

Мій вірш у виконанні штучного інтелекту

Креативний Олекса Ярославцев запхав моє обличчя і голос у штучний інтелект 🙂 Що з того вийшло – можна подивитися тут: (персонаж читає мій вірш) … Читати далі »

Filed under: Мої вірши, Повідомлення

“А чого це вони?”

“А чого це вони?”

“А ЧОГО ЦЕ ВОНИ?” Мені не подобаються важкі ПідсУмки і їхній вміст. А ще – протитанкові їжаки На вулицях рідних міст. Іржаві, грубезні, вони таки Спотворюють краєвид. А ще – перестрашені малюки, Яких налякав приліт. А ще – коли низько гуде вгорі Не мирний і не літак. Коли вимикаються ліхтарі, І темно іти відтак. Мені не до серця, коли оці, Яким вже давненько час Дивитися знизу на корінці, Щось нявкають проти нас. І фраза – густа, як пролита кров, Й гучна, як сполошний дзвін – Мені на вуста повертає знов Просте “А чого це він?”. Всім … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Надихнула когось на створення military simulation :)

Надихнула когось на створення military simulation 🙂 … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

“Фіксовані миті, ознаки часу…”

“Фіксовані миті, ознаки часу…”

Фіксовані миті, ознаки часу – Затемнені, наїжачені… Форсований жити, ти думав часто: Оте мені вже межа, чи ні? З сусідами смішні точив баляси – З окопними чи з підвальними, І твій апокаліпсис виявлявся захопливими тренуваннями. 17.11.2022 #Bilozerska_rhymes … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Непрофесійна подача інфи про снайпера

Непрофесійна подача інфи про снайпера

Закликаю медійників до… трошки більшої професійності. Сьогодні всі радіють новині, що український снайпер вийшов на друге місце в світі, зробивши результативний постріл на 2710 м. Це просто нереально круто, снайпер рекордсмен, тут жодних питань. Але ілюструють цю новину відеороликом, на якому нібито зафіксований цей постріл. Так не можна робити. Бо на цьому відео – інший постріл – скоріше за все, зовсім іншого стрілка, який теж великий молодець, бо ефективно знищує живу силу противника. Але це просто інша стрільба – … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті