Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Хвалюся кучністю “Галюсі” :)

Хвалюся кучністю “Галюсі” :)

Сама себе не похвалиш – хто тебе похвалить? :)) Ось таку групу з трьох пострілів вчора (з другої спроби) зібрали ми з Галюсею. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Фото

Мій батько про День Конституції (2017)

Фраза мого батька, про День Конституції, сказана у 2017 році, актуальна й досі. … Читати далі »

Filed under: Відео

Збір на ремонт Міцика

Збір на ремонт Міцика

UPD. СТОП ЗБІР! Друзі, ви неймовірні. Всього лише за добу ми зібрали необхідну суму на ремонт нашого Міцика! Чесно, не очікувала. Наша вдячність безмежна. Конячка скоро буде в строю і ще повозить нас по фронтах. Коли закінчиться ремонт, я сфоткаю і викладу чеки. Я завжди пам’ятаю, що ми непереможна нація, але як же приємно отак вживу знов і знов в цьому пересвідчуватись! Спасибі вам, небайдужі. **************************** Друзі, хелп! Це Міцик, наш бойовий кінь. Возить нас безвідмовно з весни минулого року. Ось так, на … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Кадировці слухають пісню, в якій прославляється Джохар Дудаєв

Нічого не розумію. За повідомленнями, на відео кадирівці в дорозі на Ростов. Але музика, яка грає за кадром – це пісня “Къонах Джохар”, в якій прославляється Джохар Дудаєв (къонах чеченською мовою – лицар, людина сміливості й честі). Вони що, слухають таку музику? … Читати далі »

Filed under: Відео, Повідомлення

“Когда в Ростовє наступаєт дольче-віта…”

“Когда в Ростовє наступаєт дольче-віта…”

“Когда в Ростовє наступаєт дольче-віта, Сказать по-нашему – комендантскій час…” (с) … Читати далі »

Filed under: Гумор

Про початок вагнерівського путчу

Про початок вагнерівського путчу

Якщо ракетний удар росіян по базах вагнерівців не фейк – судячи з усього, це означає, що хтось готував у Росії військовий переворот, в якому вагнерівці мали брати активну участь, можливо – грати ключову роль. Керівництву РФ стало про це відомо, і воно нанесло превентивний удар. Стежимо за розвитком подій і бажаємо обом сторонам конфлікту побільше сил і завзяття у цьому шляхетному протистоянні. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

“Скажи всю правду, та – навскіс…”

“Скажи всю правду, та – навскіс…”

Скажи всю правду, та – навскіс. В загальних рисах дай. Раптова Істина – сюрприз, Яскравий через край. Як Блискавка, роз’яснена, Сприймається Дітьми – Хай Правда б’є не враз по нас, Щоб не засліпли ми. (с) Emily Dickinson Переклад мій ****************** Tell all the truth but tell it slant — Success in Circuit lies Too bright for our infirm Delight The Truth’s superb surprise As Lightning to the Children eased With explanation kind The Truth must dazzle gradually Or every man be blind — #Bilozerska_rhymes … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Про Залужного як медійника :)

Про Залужного як медійника :)

У всіх піарників, медійників, комунікаторів – професійних і любителів – мав би з’явитися нині новий “гуру”, приклад для наслідування. Його ім’я – Валерій Федорович Залужний. Я ніколи не писала про його таланти як Головкома, бо мені як молодшому офіцеру завідомо бракує кваліфікації, щоб їх оцінити. Але як людина з багаторічним медійним досвідом – спостерігаю за Залужним і голосно аплодую. Впевнена, що більшість оцінили Бебі-Йоду на броніку у Головкома просто як мі-мі-мі. Як прояв “людськості” й незашореності … Читати далі »

Filed under: Статті

Вперше поскаржилась на допис у ФБ

Вперше поскаржилась на допис у ФБ

Я в фейсбуці з 2010 року і за весь цей час принципово не поскаржилась на жоден допис. Сьогодні зробила це вперше – на оцю рекламу. Скаржимось всі, лінк у коментарях. UPD. Все, ніби заблокували. Але буде багато такого іншого, не втрачаємо пильність! … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

“Завиває грізно вітер…”

“Завиває грізно вітер…”

Завиває грізно вітер, котить громом по містах. Ворогам не зрозуміти, як ми виросли ось так. Де загроз не помічали, де не прагнули до мсти – Спорожніли п’єдестали і звелися блокпости. Замість здатися на милість, якщо “старший брат” велить – Люди встали, подивились: “Ви тут хто? А ну, валіть!”. Приспів: Не в пошані пацифізм і толерантність не для нас, Не лякає божевільний напівдохлий [***]. Зараз той порад не просить, зараз тому все дано, Хто чужий ракетоносець на весь світ послав на дно! Де негідники з дипмісій, де … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Статті