Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

З сослуживцями у день морської піхоти

Filed under: Фото

Більшість і меншість

Населення у нашій державі поділяється на більшість і меншість. Більшість визначає, чи будеш ти легітимним. Меншість – де саме ти ним будеш: у Києві чи в Ростові. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Поверніть праворуч

“Поверните направо. Почему партии националистического толка теряют электоральный вес и каковы их перспективы на выборах” Стаття Наталі Лебідь у журналі “Фокус”: https://focus.ua/politics/429447-povernite-napravo.html У цій статті є мій скорочений коментар. Тут, на своїй сторінці, розміщую його повністю. 1. Кошулинський як представник правих сил показав дуже скромний результат на президентських виборах. Які причини його неуспіху? – За Кошулинського голосували виключно українські націоналісти, а їх, по-перше, взагалі небагато, по-друге, значна частина їхніх голосів відійшла до Порошенка ще в першому турі. Націоналісти традиційно належать до активної меншості. До тієї самої, з якою мати справу владі після того, як болото її обере. 2. Чи можна говорити про те, що націоналізм втрачає актуальність, якщо згадати, що 73,22% голосів отримав кандидат, далекий від будь-яких правих ідей? – Націоналізм – ідеологія нації, яка веде активну боротьбу проти зовнішнього ворога, і, що іще важливіше, яка усвідомлює себе … Читати далі »

Filed under: Інтерв'ю, Статті

Програма ICTV “Секретний фронт” про снайперів

На назву ролика на Ютубі не зважайте – насправді там не про дівчат 🙂 ) Головні герої – мій наставник Irakli Kurasbediani і я. Сюжет вийшов сьогодні, але знімався більше ніж рік тому, ще до того, як я офіційно змінила ВОС. … Читати далі »

Filed under: Відео

Про вимушену мовчанку

У стародавніх школах східних бойових мистецтв, перш ніж дати учням до рук потужну зброю – вміння вбивати голими руками – їх передусім привчали до абсолютної покори наставнику. В цьому і є суть воїнської дисципліни усіх часів і народів: озброєна людина не повинна робити, що їй заманеться, бо буде біда, аж до громадянської війни включно. Зброя і можливість вбивати ворогів в обмін на дисципліну. Так завжди було і буде. Це правильно, мабуть. Коли було не так, ми раз за разом втрачали державність. Але як же ж це важко! Коли ти чуєш заяви, за які політики заслуговують, для швидкого протверезіння, хоча б на гнилий помідор (це при тому, що я противник подібних методів), і бачиш призначення на вкрай впливові посади людей, які вже давно заслужили на стіл пістолет з одним патроном – … Читати далі »

Filed under: Статті

Зустріч побратимів з ОЛПЗ “Вольф” УДА

Зустріч побратимів з #ОЛПЗ_Вольф_УДА. Знайомі з 2015-го. Усі досі на війні. Усі герої моєї майбутньої книги, яка вже скоро вийде. Яка ж ностальгія по тих часах, передати не можу. … Читати далі »

Filed under: Статті

Кам’яна Могила

Кам’яна Могила

Мала оце нещодавно триденну відпустку, поїхала на Кам’яну Могилу. Це заповідник у Запорізькій області, пам’ятка стародавніх культур, з палеоліту починаючи. Там така висотка з кам’яних брил, які не візьмеш 203-м калібром, а під брилами гроти с петрогліфами – наскельними малюнками, оцими тваринами і сценами полювання, які малювали на стінах печер стародавні люди. Щоправда, гроти зараз засипані піском, входу до них немає – інакше наш народ швиденько би там все пообмальовував. Але в музеї можна подивитися репліки. … Читати далі »

Filed under: Репортажі

Статті