Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Вони сміялися з мене, а потім ми зустрілись на фронті. Вийшло велике відеоінтерв’ю “Українській правді”

Вони сміялися з мене, а потім ми зустрілись на фронті. Вийшло велике відеоінтерв’ю “Українській правді”

Подяка журналістці УП Софії Середі за цікавезне інтерв’ю та атмосферу в студії. 00:00 початок 00:25 про втому від війни і прогрес ворога 04:42 «Куражу воювати вже немає. Є обов’язок» 05:16 чому Білозерську некоректно називати «снайпер»? 07:13 з кого виходять хороші снайпери? 07:51 «Мені сказали: «З тебе стрільця не вийде» 09:05 «Який з баби воїн!?» – сміялись вони. А потім ми зустрілись на фронті» 10:29 із чого і як стріляє Білозерська? 15:05 історія про два патрони і президента Литви 17:19 доброволець VS кадровий військовий: що … Читати далі »

Filed under: Відео, Інтерв'ю

Сьогодні мамі виповнилося б 74 роки…

Сьогодні мамі виповнилося б 74 роки…

Сьогодні моїй мамі виповнилося б 74 роки… Безмежна моя подяка Світлані Ліщинській і Петру Цимбалу за те, що маю це відео з мамою. На відео ми цитуємо пісню Тризубого Стаса “Бурштин-Рогатин”. … Читати далі »

Filed under: Відео

Малі провокатори :)

Діти через дорогу бачать мене по формі і кричать на всю вулицю: – СЛАВА УКРАЇНІ!!! – Героям слава! – щосили кричу у відповідь. – Слава нації! – Смерть ворогам! – Україна! – Понад усе! – ПУТІН!!! І сміються, бісенята, чекають. – Матюкатись пога-ано! – зрештою знайшлася я. От же ж провокатори малі, повеселили 🙂 … Читати далі »

Filed under: Гумор

Ольга і Тарас Мельстери

Ольга і Тарас Мельстери

Ольга і Тарас Мельстери, бійці 121-ї окремої бригади сил тероборони ЗСУ. Тарас народився 11 квітня, Ольга – 1 січня 1991 року в Кіровограді, тепер Кропивницький. Ольга Мельстер була відомим у місті художником-кондитером. Вона випікала пряники, на яких малювала тварин, рослини, казкових персонажів та святкову символіку. Це був її бізнес – пряники тисячами замовляли у різні країни Європи. Займалася також благодійністю – пекла для військових, для онкохворих дітей і безхатьків. Викладала на онлайн-курсах, брала участь у ярмарках. Тарас працював … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Алла Порплиця “Вігман”

Алла Порплиця “Вігман”

Алла Порплиця, позивний “Вігман” – солдат ОЗСП “Азов”. Народилась 27 червня 2000 року в селищі Павлиш на Кіровоградщині. В дитинстві та підлітковому віці добре вчилася, була слухачем Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (секція “психологія”). Здобула фах еколога в Кременчуцькому національному університеті. Хотіла отримати другу вищу освіту — слідчого національної поліції, але змінила своє рішення і ще до початку повномасштабного вторгнення підписала контракт і пішла до “Азову”, де служив її хлопець. 10 квітня 2022 року … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Петро Шамшур

Петро Шамшур

Полеглий Герой Петро Шамшур – капітан, командир резервної роти 31-ї бригади НГУ. Народився 28 листопада 1994 року в селі Деснянське на Чернігівщині. Закінчив Чернігівський радіотехнічний технікум і вступив до Київського інституту технологій та дизайну. Але події 2013-2014 років змінили світогляд хлопця. Він забрав документи із вишу і пішов служити до Нацгвардії. Служив у Шостці, з перервою на навчання у школі сержантів на Львівщині. У 2015 році Петро вступив до Національної академії НГУ. Закінчивши навчання, з 2019 … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Гра вдовгу

Гра вдовгу

ГРА ВДОВГУ Хоч десятки років доведеться іти – Я завжди досягаю своєї мети. У коханні, в кар’єрі і творчості теж Значно меншає меж, коли довго ідеш. Я завжди в своїй ніші єдина-одна – Конкурентів навряд чи влаштує ціна. Бо їм треба тепер, треба зараз і тут. Їх лякає настільки тривалий маршрут. Я працюю нехутко – то метр, то грам – Але власні здобутки нікому не дам. Я спокійно і впевнено граю в цю гру. І усе, що моє, я собі заберу. #Bilozerska_rhymes … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Про етичні зміни на прикладі “насосів”

Про етичні зміни на прикладі “насосів”

Який все-таки шлях в плані етики пройшло наше суспільство за останні два десятиліття! Дехто за це свідомо боровся, але більшість просто еволюціонували і не помітили. На фото – сторінка з українського журналу за 2004 рік. Стаття про насоси. Цього чоловіка я знала. Він був науковцем, зараз уже помер. Фоторепортер сфотографував його, непомітно і без дозволу, і потім колеги принесли йому цей журнал. Він дуже сильно ображався, воно й зрозуміло. Але зробити нічого не зміг. Не мав грошей … Читати далі »

Filed under: Статті

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Про загибель цієї Героїні стало відомо вчора. Катерина Шинкаренко, позивний “Віскі”, снайпер у 53-й ОМБр. Народилася у 1994 році в Краматорську на Донеччині. Кавалер ордену “За мужність” ІІІ ступеня, має відзнаки ГШ “Золотий хрест” та МОУ “Хрест доблесті”. У мирному житті багато займалася велоспортом. Загинула разом з групою 22 лютого 2024 року на Донеччині, на ділянці Ласточкине-Сіверне, під час відбиття прориву ворога при відході наших військ з Авдіївки. Тіла залишились на окупованій території, лише днями їх … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко, позивний “Сирена”, бойовий медик полку “Азов”. Народилася 12 січня 1995 році у Світловодську на Кіровоградщині. У Кременчуцькому медичному коледжі здобула фах фельдшера. Вийшла заміж, народила сина Артема, але шлюб розпався. Дівчина вирішила вчитися далі, і в 2019 році закінчила Харківський національний фармацевтичний університет, де отримала диплом провізора. Працювала в аптеці, але ця робота не дуже їй подобалась через рутинність. Дівчина була веселою, товариською, турботливою, любила музику і сама добре співала. У грудні 2020 року … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Статті