Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Про загибель цієї Героїні стало відомо вчора. Катерина Шинкаренко, позивний “Віскі”, снайпер у 53-й ОМБр. Народилася у 1994 році в Краматорську на Донеччині. Кавалер ордену “За мужність” ІІІ ступеня, має відзнаки ГШ “Золотий хрест” та МОУ “Хрест доблесті”. У мирному житті багато займалася велоспортом. Загинула разом з групою 22 лютого 2024 року на Донеччині, на ділянці Ласточкине-Сіверне, під час відбиття прориву ворога при відході наших військ з Авдіївки. Тіла залишились на окупованій території, лише днями їх … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко, позивний “Сирена”, бойовий медик полку “Азов”. Народилася 12 січня 1995 році у Світловодську на Кіровоградщині. У Кременчуцькому медичному коледжі здобула фах фельдшера. Вийшла заміж, народила сина Артема, але шлюб розпався. Дівчина вирішила вчитися далі, і в 2019 році закінчила Харківський національний фармацевтичний університет, де отримала диплом провізора. Працювала в аптеці, але ця робота не дуже їй подобалась через рутинність. Дівчина була веселою, товариською, турботливою, любила музику і сама добре співала. У грудні 2020 року … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Павло Пророков

Павло Пророков

Полеглий Герой Павло Пророков, позивний “Балу”, стрілець резервної роти в/ч 3011 НГУ. Народився 15 травня 1987 року у смт Новогродка на Кіровоградщині. У шкільному віці переїхав з родиною до міста Кіровоград, тепер Кропивницький. Закінчив природничий ліцей кібернетико-технічного коледжу, а в 2010 році отримав диплом вченого агронома в Кіровоградському національному технічному університеті. Працював торгівельним представником у ТОВ «Укрхімпром». Роботу свою Павло дуже любив, вона була для нього не лише професією, а й покликанням. Він прагнув самовдосконалення, постійно … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Петиція про присвоєння звання «Герой України» (посмертно) офіцеру ЗСУ Гізімчуку Володимиру

Петиція про присвоєння звання «Герой України» (посмертно) офіцеру ЗСУ Гізімчуку Володимиру

Час від часу я голосую за петиції про надання нашим полеглим статусу Героїв України, і навіть зрідка поширюю ці петиції і закликаю інших голосувати. При цьому вважаю “інститут” петицій з цього приводу неправильним. Чому? З двох причин. Якщо казати, як є – абсолютно всі наші загиблі – герої. Бо віддали за Україну найцінніше – власне життя. Навіть ті з них, що загинули за якихось не дуже достойних обставин – скоріше за все, гідно воювали перед тим. А дати … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Надія Хрупіна

Надія Хрупіна

Надія Хрупіна, санінструктор медпункту у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді. Народилася 6 червня 1971 року в Мукачевому. У мирному житті працювала операційною медсестрою. Контракт із ЗСУ підписала ще до повномасштабного вторгнення. Люди, які її знали, як один згадують такі її риси, як невимовна доброта, чуйність і готовність завжди прийти на допомогу. Надія загинула 9 червня 2023 року. Похована в рідному Мукачевому. У неї залишилися син і донька. Хто знає ще якісь подробиці про життя і загибель Надії … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Шахрай просить гроші від мого імені

Шахрай просить гроші від мого імені

Шахрай завів сторінку на Фейсбук від мого імені. Щойно прислали скрін – він просить у людей гроші. Бреше, що у мене мама в лікарні. Моя мама померла 15 лютого. Намагаюся організувати масові скарги, щоб сторінку шахрая заблокували. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Від “закону про демобілізацію” я ніяких “плюшок” не очікувала

Від “закону про демобілізацію” я ніяких “плюшок” не очікувала, тому ставлюся до нього спокійно, без емоцій. Розумію сподівання, які покладали на нього бійці, які вже давно на фронті і виснажені морально і фізично. Як людина з добробатівським минулим знаю як ніхто, що найпотужніший мотиватор залишатися на службі і не нити – знання, що ти вільний і маєш право поїхати додому будь-якої миті. Ну, або хоча б чітко знаєш термін свого дембеля. Водночас я розумію, що під час великої континентальної війни такого не може бути. Що в такій ситуації військові служать до перемоги, смерті чи каліцтва. Розумію також, що під час інших великих війн, коли нікого, крім абсолютних інвалідів, не демобілізовували, десь 90% чоловіків від 18 до 60 були у війську. Що сини перших осіб держав воювали й іноді гинули. У нас це явно … Читати далі »

Filed under: Статті

Збігнєв Цибульський

Збігнєв Цибульський

Цього парубка я намалювала у 12 років. Це польський актор Збігнєв Цибульський в ролі Мачека у фільмі Анджея Вайди “Попіл та діамант”. Мій улюблений актор в ті роки. … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Валентина Водала-Топішко

Валентина Водала-Топішко

Валентина Водала-Топішко, солдат, оператор вузла радіоперехоплення ППО у в/ч А3958. Народилася 21 серпня 1990 року в селі Обмачів на Чернігівщині. У 2012 році закінчила з відзнакою Конотопську філію Європейського університету за напрямом “економіка та менеджмент”. Була науковим співробітником Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», вчителювала у Батуринській, Бучанській, Осіцькій загальоосвітніх школах. У 2015 році закінчила факультет історії та правознавства заочного відділення Чернігівського НПУ ім.Т.Г.Шевченка. З січня 2016 року працювала в рідному селі – вихователем дитсадочка в … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Автопортрети 94 року

Автопортрети 94 року

Раритет :)) Два автопортрети 30-річної давнини :)) Папір, олівець, люстерко. … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Статті