Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Вороги мене дуже люблять :)

Вороги мене дуже люблять :)

Принесла вам трохи ворожої пропаганди для посміятися. У їхніх головах традиційний капець, але приємно, що майже прямим текстом визнають сміливість наших воїнів і власну військову неспроможність. І знов, уже традиційно, мені спокою не дають 🙂 … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Опитування про дозвіл на короткостволи

Опитування про дозвіл на короткостволи

Міністр внутрішніх справ проводить через “Дію” опитування щодо обігу вогнепальної короткоствольної зброї серед цивільних. Там є три варіанти відповіді: 1. Придбати пістолет можна, але носити з собою заборонено, зберігати лише вдома, використовувати виключно в тирах і на стрільбищах. 2. Пістолети можна носити з собою в громадських місцях. 3. Я проти обігу пістолетів серед цивільних. Закликаю всіх, у кого є “Дія”, проголосувати за другий варіант. Посилання на опитування в першому коментарі. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Збираємо медичний рюкзак для парамедика

Збираємо медичний рюкзак для парамедика

UPD. Дякуємо, питання закрито! Увага, друзі! Допоможемо зібрати медичний рюкзак для бойового медика? Це брат мого найближчого побратима, він зараз завершує навчання в учебці на медика і за кілька днів буде розподілений до бойової бригади. Гроші не треба! Тільки рюкзак і медикаменти. Список потреб дам в приватку тим, хто відгукнеться. Дякую наперед! (Фото ілюстративне) … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

“Всі кажуть: час лікує…”

Всі кажуть: “Час лікує” – Неправда, навпаки – Страждання, наче жили, Підсилюють роки. Час визначає тільки, Наскільки справжнє зло – Якщо роки як ліки – Хвороби не було. (с) Emily Dickinson Переклад мій ****************** They say that “Time assuages” — Time never did assuage — An actual suffering strengthens As Sinews do, with age — Time is a Test of Trouble — But not a Remedy — If such it prove, it prove too There was no Malady #Bilozerska_rhymes … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Потрібні посилання на дитячу літературу

Потрібні посилання на дитячу літературу

Друзі, хелп! Прохання накидати мені в коментарі (у вигляді текстів або посилань) ЯКІСНІ вірші і короткі казки українською, які підходять для ДІТЕЙ. Ці твори будуть прочитані військовими на відео для дітей військових. Мене попросили знайти хороші вірші і казки для діток, я думаю, це корисна ініціатива, треба допомогти. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Питання про маскувальні сітки

Питання про маскувальні сітки

Друзі, питання виключно до фронтовиків. До мене звернувся давній знайомий, волонтер, який багато років нам допомагав. Нині він налагодив промислове виробництво маскувальних сіток, з високою швидкістю і низькою собівартістю. Кошти на придбання тканини він зараз намагається отримати у іноземних донорів. А ті вимагають статистику на тему, яка від сіток користь. Ясна річ, що такої статистики не існує, отже, її замінить ваша експертна думка. Отже. Візьмемо умовно – якщо на позиціях стоятиме підрозділ загальною чисельністю 1000 … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Рубрика “Нам пишуть” :)

Рубрика “Нам пишуть” :)

Рубрика “Нам пишуть”. Для підняття настрою 🙂 Це на моєму віку десь уже п’ятий такий. Найактивніший трапився у чотирнадцятому чи п’ятнадцятому році, він слав мені на телефон довжелезні СМСки капслоком, десь такого ж змісту, тільки там ще було про нашийники і батоги 🙂 Десь тижнів зо два заспамлював мені телефон, а потім зник – чи то знайшов собі іншу “госпожу”, чи то задвохсотили його. … Читати далі »

Filed under: Гумор

А в нас знову покупки!

А в нас знову покупки!

А в нас знову покупки! 5 кронштейнів. Все завдяки вам. ДЯКУЄМО!!! … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Про солдата-боягуза

ПРО СОЛДАТА-БОЯГУЗА Він був моїм підлеглим на попередньому місці служби. Зовсім молодий, років десь 23. Мав дружину і маленьку дитину, всі його думки крутилися навколо них. В армію на контракт пішов через високу зарплату, щоб годувати сім’ю, і не приховував цього… Попереднього досвіду служби чи тим більше бойового досвіду не мав. Прийшов він місяців за два до ротації в сектор. Був слухняний, дисциплінований, неконфліктний. Жодних проблем з ним не було. А потім ми зайшли в сектор… Потрапивши в окопах під звичайний обстріл, він на істериці телефонував дружині і прощався з нею. Потім був другий обстріл… Потім він пішов до командирів і сказав, що йому страшно. Жодна моральна підтримка – на кшталт, страшно всім, але люди звикають – не діяла. Мовляв, робіть зі мною, що хочете, на передок не повернуся. Я не знала, що … Читати далі »

Filed under: Статті

Звіт

Звіт

Величезне спасибі небайдужим, які скидали мені гроші для наших хлопців. Звітую: частину з них ми вже витратили. Ось наша покупка, сподіваємось на гарний результат 🙂 … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Статті