Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Не рухай Г, не буде С

Коли людина каже/пише щось, що викликає ваше справедливе обурення – вона абсолютно точно хоче, щоб якомога більше людей дізналися про її позицію. Ви думаєте: “Ах ти ж ***, *** і ***!” І робите все, щоб цьому *** допомогти. Залишаєте гнівні коменти під його постом (піднімаючи його рейтинги). Пишете яскраві тексти, в яких сперечаєтесь з його позицією (а хто б без вас про неї знав?). Доводите протилежне – так, ніби боретесь із вселенським злом (роздуваючи при цьому його значення). Ваші друзі від вас дізнаються про існування позиції *** і починають так само завзято її спростовувати – ніби та позиція чогось варта. Ще й виправдовуватись починаєте. Як в тому анекдоті: “Не слухайте його, його дочка повія!” – “У мене взагалі нема дочки, в мене двоє синів!” – “А от тепер виправдовуйся!”. Коли купа людей, в … Читати далі »

Filed under: Статті

Вітання Живосилу Лютому!

https://www.facebook.com/bilozerska/posts/pfbid02qA1m5oN32aNVuNtBtuqZMdCznX79pyqxQx27mUbwujvYqhwoiLNA32AKkDvHLTCfl Живосил Василь Лютий, найпотужніший композитор і бандурист України, патріот, воїн, мій давній друг (знайомі біля 20 років!), ми з Галюсею і з Нявкою вітаємо тебе з ювілеєм! Бажаємо тобі завжди залишатися таким, як ти є – талановитим, гарячим, безкомпромісним! Створити багато музичних хітів. Щасливо видати заміж всіх трьох твоїх донечок і навчати музиці онуків. Залишитися неушкодженим і заспівати на Параді Перемоги в Москві! … Читати далі »

Filed under: Відео, Повідомлення

Старі фото :)

Filed under: Фото

Черговий шахрай

Черговий шахрай

Шахраїв та їхніх жертв об’єднує спільна риса: жага швидких і великих грошей на дурняк, яка затьмарює навіть інстинкт самозбереження. Саме через це шахраям так просто підібрати ключик до серця ошукуваних ними. Той, хто, приміром, краде мільйони під час війни, і той, хто повірить оцій “Аніці” – один типу “нєхіло піднявся”, а другий типу лох – один злочинець, а другий жертва – але мотивація у них однакова 🙂 Та й результат зрештою буде такий самий – … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

ОБЕРЕЖНО, ВОРОГИ В СИНЬО-ЖОВТОМУ!

Нікого не дивує, коли під час бойових дій солдати перевдягаються у форму противника, хоч це і заборонено міжнародним правом. Але не всі усвідомлюють, що в інформаційному протистоянні робиться те саме. Не всі навіть усвідомлюють масштаби і значущість цього протистояння. Не застерігаю вас від впливу соловйових і скабєєвих – вони працюють виключно на свою аудиторію, а для нас повністю безпечні. Вони як вірус, що вражає лише росіян, а нас веселить 🙂 Не застерігаю від жодної ворожої пропаганди, сказаної чи написаної російською, з антипутінських позицій – ця пропаганда теж відносно безпечна, при її вигляді навіть у російськомовних українців автоматично вмикається блок. Не застерігаю і від псевдоукраїнських текстів, що рясніють помилками онлайн-перекладачів. Часи “пекельних борошен” давно минули, нові “перли”, що час від часу з’являються зараз – це вже не ляпи росіян, а приколи українців. Сьогоднішні ефективні ворожі … Читати далі »

Filed under: Статті

Абревіатура “ВАДА”

В одному з минулих постів я замість лайливого слова, щоб Фейсбук не забанив, вжила термін “пейоративна назва військовослужбовців армії держави-агресора”. Один з коментаторів, Ігор Бичко, зробив з цього абревіатуру, і так народилося слово “ВАДА” – “військовослужбовці армії держави-агресора”. Знаєте, мені сподобалось! Може, приживеться? За цей термін точно нікого не забанять 🙂 … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Про одного офіцера

Один офіцер дуже не хотів потрапити на передову. Готуючись до мобілізації, він обрав собі місце служби, де шанси на це були невисокі. І відкрито казав своїм підлеглим: “Я високо ціную своє життя – дорожче, ніж життя кількох [пейоративна назва військовослужбовців армії держави-агресора]. Я успішна заможна людина, не публічна, у мене сім’я, мене не цікавлять медалі і соціальний капітал. Якщо прийде наказ відбути на передок, я його виконаю, але сам не зроблю нічого, щоб туди потрапити”. Що, вже засуджуєте його? “Тиловий щур” і все таке? Тоді слухайте далі. А далі він казав: “Якщо колись нам все-таки доведеться опинитись на передку, ми маємо зробити все, щоб бути до цього максимально готовими. Це збільшить наші шанси накришити побільше [пейоративна назва військовослужбовців армії держави-агресора], а самим залишитись живими”. Він дуже довго прослужив у тиловому підрозділі. І … Читати далі »

Filed under: Статті

Арифметична загадка про мишей :)

Арифметична загадка. Нас замучили миші. Було їх, умовно, 50 штук. Пригодували кішку. Кішка зловила лише одну мишу. Питання: скільки залишилось мишей? Правильна відповідь: нуль. Це просте математичне правило, вочевидь, діє на всіх, окрім росіян. 🙂 … Читати далі »

Filed under: Гумор, Статті

Питання про користування Твіттером

Питання про користування Твіттером

Друзі, питання до тих, хто користується Твіттером. Після семирічної паузи я вирішила відновити свій твіттер-акаунт. І виявилось, що деякі українці у Твіттері можуть писати достатньо довгі пости, а в мене, як і раніше, лише кілька коротких речень. Я так зрозуміла, що для того, щоб мати можливість писати довші пости, треба перейти на Twitter Blue – платну версію Твіттера. Багато разів я намагалася це зробити, але Твіттер видає однакове повідомлення – що не вдається надіслати код … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

На яку дистанцію влучають снайпери? :)

Дві цивільні жіночки жваво про щось сперечаються. Зрештою покликали мене і спитали: на яку дистанцію влучають снайпери? – Ну, це залежить від зброї, від калібру, від вміння… – А в середньому? Чи від і до? – По-різному. Деякі наші хлопці вміють влучати на півтора кілометри. – Ой, так мало?! Я думала – хоча б на п’ять… А вона каже – на десять… Господи, діточки, це ж ви від них зовсім близько, це ж небезпечно!! … Читати далі »

Filed under: Гумор

Статті