Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Звіт по збору і стоп збір

UPD. Друзі, увага, стоп збір! Ми це зробили!!! Ми змогли зібрати на автівку! Боргів не буде! На останньому етапі, сьогодні, ви задонатили нам стільки, що тепер вистачить повністю викупити автівку, ще й перевзути її на зиму. Не очікувала, чесно. Друзі, ви неймовірні. Наше вам людське ДЯКУЮ!!! Скоро чекайте від мене історій про пригоди конячки :)) Сподіваюся, вона проживе довге й плідне “кінське” життя і відпрацює кожну вкладену в неї вами гривню. *************** Друзі, звітую вам як донаторам по ситуації з автівкою, на яку вже тривалий час ми з вами збираємо гроші. Ось вона на фото. Не така сама модель, а саме та автівка, яка через кілька днів вже буде наша. Її вже привезли до Києва, спеціаліст перевірив її стан, знайшов дрібні баги, і вони вже полагоджені коштом людей, які її привезли. Зараз відбувається оформлення документів. Коштує ця конячка, як … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Вирішила створити галерею портретів полеглих Героїнь

Вирішила створити галерею портретів полеглих Героїнь

Вирішила вшанувати загиблих українських Героїнь, зробивши серію їхніх портретів. (Папір, гелева ручка). Щоб можна було їм в очі подивитися – на графічних малюнках, помітила, чомусь на перший план завжди проступає погляд… Короткі відомості про кожну Героїню можна прочитати під її портретом. Якщо матиму час, ця галерея буде поповнюватись… #Bilozerska_draws Яна Червона, позивний “Відьма”, старший солдат, кулеметник 46 ОБАТ спеціального призначення “Донбас-Україна”. Народилася 16 квітня 1979 р. у Харкові. Брала участь у Харківському Євромайдані, з початком війни активно … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

ТІНКА

Щоб трохи перепочити від війни, некрологів, скандалів і зборів – ось вам маленьке оповідання зі світу шоу-бізнесу. ТІНКА У кав’ярні, оздобленій в народному стилі, сиділи двоє. Молодий режисер і старий композитор. – Дякую за честь, – шанобливо сказав молодший. Він знайшов нарешті гроші на повнометражний фільм. Про програну в минулому війну, про подвиг і жертву, що дають надію на майбутнє. І йому потрібна була музика. Мало хочеш – мало отримаєш, скромність – найкоротший шлях до безвісності, тому він зухвало сподівався, що музику до його фільму напише найвідоміший композитор країни. Композитор де-факто давно відійшов від професії. Але не на пенсію. Він тепер займався політикою, обіймав якісь нереально високі державні посади і мав ворогів більше, ніж у інших за все життя знайомих. Але талант не проп’єш, а душа хулігана нікуди не ділася, тож час … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Бездержавна нація

Бездержавна нація

Якщо сформулювати причини Голодомора двома словами, то ці слова будуть: БЕЗДЕРЖАВНА НАЦІЯ. Тоді ми заплатили мільйонами життів за прецедент, за знання для нащадків, що держава потрібна. За розуміння, за що тисячі життів ми кладемо тепер. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Загинув Сергій Павліченко

Під Вербовим загинув Сергій Павліченко, боєць 78 полку ДШВ і політв’язень часів Януковича. Я ходила на їхні суди. Верхнє фото – моє. Батька Дмитра і сина Сергія Павліченків засудили у 2012 році до довічного і 13 років позбавлення волі відповідно, за вбивство судді Зубкова. Справа була шита білими нитками – зокрема, жоден з трьох свідків, які з близької відстані бачили вбивцю, не упізнали підозрюваних. Молодший Павліченко був уболівальником ФК “Динамо”. Ультраси встали за свого, через те стався розголос. Були потужні акції протесту, і пів-Києва були прикрашені графіті “Свободу Павліченкам!” і “They are not killers!”. Звичайно, це не посприяло справедливому вироку, але батько і син потрапили до списку політв’язнів і в 2014 були звільнені Майданом. Час добре розставляє все на місця, показує, хто є хто. Вічна пам’ять загиблому воїну. Співчуття Дмитро Павліченко . … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Лемберг

Filed under: Мої малюнки

Вийшла стаття в “Есквайрі”

Вийшла стаття в “Есквайрі”

«Унікальна можливість захищати свою країну зі зброєю в руках» В американському виданні Esquire вийшла стаття про українських військових. Одна з героїнь матеріалу – офіцер спецпідрозділу ГУР МО України «Артан» Олена Білозерська. Про що Олена розповіла американським читачам? Ось переклад українською: Ми зустрічаємося з Оленою Білозерською, старшим лейтенантом батальйону «Артан» Головного управління розвідки Міністерства оборони України, у селі на Дніпропетровщині. У повітрі витає чистий запах після дощу, а діти вилазять на пам’ятник танку часів Другої світової війни на … Читати далі »

Filed under: Статті

10 років війни

10 років війни

Якщо рахувати з початку останнього Майдану (хоча я зазвичай рахую з 19 січня 2014), то сьогодні 10 років, як ми на війні. Чималий такий шмат життя. Коли починався перший Майдан, у 2004-му, я якраз застудилася і сиділа вдома з температурою. Під вечір сказала мамі, що вийду лише проголосувати, і зразу домів. Наша виборча дільниця знаходилась на Майдані, в Будинку профспілок. Ну, я й пішла на Майдан. Повернулась додому через дві доби. А потім пішла в 2013, … Читати далі »

Filed under: Статті

Річниця загибелі Сєви і Морпіха

Річниця загибелі Сєви і Морпіха

У цей день 5 років тому під Донецьким аеропортом загинули мої побратими Всеволод Воловик і Володимир Байдюк, “Сєва” і “Морпіх”… Уривки з моєї книги #ЩоденникНелегальногоСолдата, де йдеться про них. …14 травня 2014 року. Готель «Європейський» в Дніпрі, він же просто Готель, неофіційний штаб «Правого сектора». На підлозі нещодавно привезене обмундирування: форма мультикам українського пошиття, рюкзаки, берці, розвантажки. Озброєні до зубів охоронці Першого і тут-таки жінки й діти – сім’я Першого і ще чиясь. Трохи осторонь … Читати далі »

Filed under: Статті

Яна Рихліцька

Яна Рихліцька

Яна Рихлицька, позивний “Яра”, бойовий медик 93-ї ОМБр. Загинула у березні 2023 р. під Бахмутом. Малюнок зроблено на замовлення її друга. Папір, гелева ручка. #портрети_полеглих #Bilozerska_draws … Читати далі »

Filed under: Мої малюнки

Статті