Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Вороги нас мавпують навіть у невластивому їм

Вороги нас мавпують навіть у невластивому їм

Ділюся з вами цікавим спостереженням. Побратим скинув фотку. На ній наші воїни стоять на російському прапорі. На білій смузі прапору російською написані імена: Антон, Славик, Леха, Кирил, Сергей. Це морські піхотинці з Башкирії, які зараз уже на концерті Кобзона. Вороги мавпують нас в усьому, навіть невластивому їм. Всі ці роки війни вони стібалися з нас, коли бачили українські прапори з підписами бійців. Сприймали державний прапор як щось сакральне, на чому не можна писати. Аж ось, будь … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Статті

Про 5 колону колись і зараз

Про 5 колону колись і зараз

Пише Mykola Malukha. Підписуюсь під кожним його словом. Саме в ті роки, про які пише Микола, починалася моя діяльність в патріотичному двіжі. Я все це пам’ятаю, ніби учора. У 2007 році, зокрема, була співорганізатором ходи з вимогою заборонити на мітингах російську імперську символіку. Бо її тоді на акціях 5 колони, як і самої 5-ї колони, було – як бруду, а тих, хто намагався перешкодити її використанню, пакували в автозаки за наказом померлого пізніше, ще у … Читати далі »

Filed under: Статті

Які розумні і послідовні вороги!

Вороги з сил вибиваються, щоб на Новий рік влаштувати нам “темну”. Масовано й планомірно знищують російську мову, російські пам’ятники і бажання домовлятися. Невпинно й неухильно підживлюють у народі бажання “та що завгодно, аби без вас”. Розумні, послідовні. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Про ненасильство і безконфліктність (коли вони доречні)

Прочитала у когось цікаву притчу. Господар прив’язав коня і пішов по своїх справах. Прийшов диявол і відв’язав коня. Кінь забрів на територію сусіда-фермера і почав псувати його врожай. Фермер розлютився і убив коня. Господар коня розлютився і убив фермера. Дружина фермера з помсти вбила господаря коня. Син господаря коня убив дружину фермера. І т.д. Скінчилося тим, що хати обох родин спорожніли, прийшли сусіди, розграбували їх і спалили. І коли диявола спитали, навіщо він накоїв стільки зла, диявол відповів, що він нікого не вбивав, просто пожалів тварину і відпустив її на свободу. Мораль цієї притчі – що завжди має зберігатися Порядок, без нього – зло. Простіше кажучи – коні мають бути прив’язані. Сиджу і думаю, що не так все просто. Бо є така штука, як людський фактор, непередбачувані обставини тощо – коротше, скільки не прагни закону й порядку, а умовний … Читати далі »

Filed under: Статті

Про ср*чі

Про ср*чі

ПРО СР*ЧІ Свій блогерський шлях, може, хто пам’ятає, я починала з Livejournal. Коли цей сервіс купила Росія, більшість українців пішли звідти, але зараз не про те. Я з ностальгією згадую ті часи. Робиш розлогий пост – статтю, замітку чи репортаж – і починається обговорення. В коментарі, звісно ж, одразу набігали росіяни з проросійськими елементами і починали писати різну гидоту на всіх українців і мене зокрема. Патріоти України їм як уміли опонували, і це єдині ср*чі тих часів, … Читати далі »

Filed under: Статті

Христос народився!

Христос народився!

Христос народився! (Подумалось: раніше я на Різдво та Великдень завжди виставляла повстанські, упівські листівки. Тепер є сучасні). … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Потрібна допомога волонтеру Лідії Оскірко!

Потрібна допомога волонтеру Лідії Оскірко!

Друзі, київський волонтер Лідія Оскірко захворіла на агресивний рак грудей. Потрібна допомога на лікування, мінімальна вартість якого – півмільйона гривень. На жаль, я не знайома з Лідою особисто, але весь мій підрозділ має кікімори, які сплела саме вона з подругами. Отут за посиланням є пост Лідії з подробицями і реквізитами. Хто має змогу – допоможіть їй одужати. https://www.facebook.com/lidashik/posts/pfbid02w4PBpALxfgrZuVyNeMtKHRcQLbHwXZEa9dsAvA9oZD1KtDaT7yRxnVoQx53avjctl … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

До списку бажань на Миколая :)

До списку бажань на Миколая :)

До списку бажань на Миколая 🙂 Наступного вересня цим фоткам буде кругла дата. Ні на що не натякаю, але… … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Фото

Про перемогу у відборі на Євробаченні гурту Tvorchi

Про перемогу у відборі на Євробаченні гурту Tvorchi

Оцінювати якість музики гурту Tvorchi, як і інших конкурсантів, не беруся. На відміну від власних літературних смаків, у яких я впевнена – мої музичні смаки гранично суб’єктивні та дилетантські. Але в даному разі воно не дуже й треба, бо Євробачення – це не конкурс талантів, це розважально-геополітичний захід, такий собі міжнародний конкурс симпатій мешканців різних країн до інших країн. Саме з цієї причини відправляти туди Марину Круть з піснею «Колискова» було б неповагою до її … Читати далі »

Filed under: Статті

Фото з угорського повстання 1956

Фото з угорського повстання 1956

Обожнюю старі історичні фото, непостановочні, справжні, які чіпляють. Це кадр з угорського антикомуністичного повстання 1956 року. Воно тривало менше трьох тижнів і було придушене радянськими військами. Будапешт, вулиця Üllői út, початок листопада 1956 р. Імена повстанців, судячи з усього, невідомі. Автор фото швейцарський фотограф Jack Metzger. … Читати далі »

Filed under: Фото

Статті