Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Морпіх з кицькою

Морпіх з кицькою

Наша прекрасна Irena Mykoliv продовжує серію малюнків за мотивами книги #ЩоденникНелегальногоСолдата. На цьому малюнку – морський піхотинець із кицькою. Історія кицьки – на фотографії сторінки з книги, і там же оригінальне фото. Воно і було таке темне, суцільний беклайт, і я дуже раділа цьому, коли тільки зробила цю світлину – думала, що як нічого не видно, то мені дозволять її викласти. Ага, аж двічі. Незважаючи на беклайт, на фотці можна було роздивитися смугастий тільник у … Читати далі »

Filed under: Статті

Прості речі рятують життя

Прості речі рятують життя

На фото – ми з Яною Зінкевич 10 липня 2014 р. під Карлівкою. Але мова піде не про мене і навіть не про Яну, а про корисну штуку, яка стирчить з її розвантажки. Про стандартну армійську димову шашку. 19-річний фронтовий медик без серйозної підготовки (якої станом на середину 2014-го не мав практично ніхто) знала, що цю штуку слід мати з собою і за потреби використовувати. Усі тренування парамедиків з евакуації поранених в умовах, наближених до бойових, … Читати далі »

Filed under: Статті

Про двері і ПВК

Про двері і ПВК

1. Я не люблю Семенченка, мені він видається мутним. Але ПВК потрібно легалізувати. Хай оті хлопці, для яких головний сенс у житті «ПІДНЯТИСЯ» – не сидять по українських тюрмах, а воюють десь у Чаді і заробляють гроші, і посилають їх в Україну, як роблять усі наші закордонні заробітчани. Тим більше – не позортеся, яке НЗФ може сидіти на полігоні у Нових Петрівцях на Київщині? Ми самі там тренувалися до війни – просочувались, як миші, без … Читати далі »

Filed under: Статті

Нові фото з зустрічі з президентом Литви

Нові фото з зустрічі з президентом Литви

Друг України, волонтер з Литви Jonas Ohman прислав мені кілька фотографій із зустрічі з литовським президентом Gitanas Nausėda, яка була минулої п’ятниці. На першому фото я дарую панові президенту свою книгу, на другому – вітальна промова друга Олекси Сокола (поруч – його дружина з синочком), на третьому – Йонас показує президенту на екрані ноутбука фото 2017-го року, на якому я з привезеною ним для бійців оптикою і прапором Литви. Докладно про зустріч з литовським президентом – … Читати далі »

Filed under: Фото

Останній виступ Сашка Білого (ВІДЕО)

Післязавтра буде 7 років, як убили Сашка Білого. До вашої уваги – архівне відео, яке не публікувалося раніше – останній виступ Білого, за два дні до загибелі – на З’їзді Української Національної асамблеї, яким партію УНА було перейменовано на Правий сектор, 22 березня 2014 р. … Читати далі »

Filed under: Відео

Обід з президентом

Обід з президентом

Сьогодні мала честь бути серед ветеранів, запрошених на зустріч з президентом Литовської республіки паном Гітанасом Науседою. Зустріч була неформальною – обідали разом у “Ветерано Піцца”. Президент Литви розповів, що вчить українську мову, що виступав сьогодні в українському парламенті українською (привіт усім, хто постійно мешкає в Україні і досі не вивчив державну мову – О.Б.), що перед нами зустрічався з пораненими бійцями у шпиталі, і що подарував українським воїнам потужний антидрон. А ветерани розповіли президенту про спільний українсько-литовський … Читати далі »

Filed under: Репортажі

Суди, суди…

Суди, суди…

Були сьогодні під Печерським судом майже цілий день. Спочатку ходили підтримати нашого співслужбовця Крейга Ленга, якому загрожує видача у Сполучені Штати, де його звинувачують в убивстві. Суд не буде розглядати цю справу і не візьме Крейга під варту принаймні до 21 квітня, поки його справу не закінчить розглядати ЄСПЛ. До речі, у Крейга тут дружина з дитиною, вони були під судом, і скоро народиться друга. Одразу після справи Крейга була справа Вікторії “Фортуни” Котеленець. Адвокат Коломієць … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Спроба взяти Фортуну на поруки, 16.03.2021

Виступ Олени Білозерської в Печерському суді – спроба взяти Вікторію “Фортуну” Котеленець на поруки. Суддя Шапутько не задовольнила клопотання адвокатів і залишила Вікторію під цілодобовим домашнім арештом. 18.03.2021, 13:00, Печерський суд (вул. Володимирська, 15) – наступна спроба звільнити Віку. #FREE_FORTUNA … Читати далі »

Filed under: Відео

Моє відео-інтерв’ю “Обозревателю”

Про вакцинацію, про роль добровольців, про співпрацю з Міністерством ветеранів і його функції, про справу Фортуни, про визнання добровольців державою… … Читати далі »

Filed under: Відео

Добровольці

Добровольці

Дивилися щойно з чоловіком історичну передачу, і після неї я сказала, що історик добре попрацював з документами, але зовсім не взяв до уваги тогочасну художню літературу, яка єдина передає дух часу і настрої героїв, які самі її – меншість писали, а більшість читали і надихалися нею. Чоловік, як завжди, розкричався, що значення мають лише документи, і навіть мемуари можна вивчати лише як опосередковані джерела, бо вони завжди суб’єктивні. – А коли будуть вивчати нашу історію, … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті