Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Ну, все, вибори пройшли, можна видихнути

Ну, все, вибори пройшли, можна видихнути

І звернути увагу на те, що зараз весна. Закликаю до миру і порозуміння між всіма, хто відстоює Україну на фронті і в тилу. Це наша держава, нам у ній жити, нам її будувати, не емігрувати, не здавати ворогу. Всі труднощі – тимчасові, ми їх подолаємо. … Читати далі »

Filed under: Статті

Зробила свій вибір

Зробила свій вибір

Сил нам усім. … Читати далі »

Filed under: Статті

На дебатах переміг Зеленський

На дебатах переміг Зеленський

Дуже тяжко, коли ти військовослужбовець і мусиш ігнорувати політичні теми – і одночасно не можеш мовчати. Шукаю компроміс – і не завжди його знаходжу 🙁 На дебатах, без сумніву, переміг Зеленський. І переміг передбачувано. Порошенко, давши втягнути себе у формат шоу, вже програв, бо просто не міг виграти у професійного шоумена. І я, до речі, про це писала після першого туру. Даремно він погодився на цей стадіон. Уявіть собі, що на цих виборах балотувався би Вакарчук, вийшов у … Читати далі »

Filed under: Статті

Не просто викладена, а з радістю

Не просто викладена, а з радістю

Це на території в/ч. … Читати далі »

Filed under: Статті

Про ультиматум Зеленського

З приводу ультиматума Зеленського Порошенкові. Ну, що тут сказати. Зеленський випереджає діючого президента на два кроки. У цьому немає нічого дивного – колишній КВНник, з миттєвою реакцією, звиклий працювати в системі, де головне не те, ЩО ти скажеш, а ЯК і наскільки швидко ти це скажеш, навіть якщо це повна маячня. Той, хто з апломбом покрутить пальцем біля скроні і скаже “Ги-ги-ги!” – той і виграв. Власне, це одна з головних причин перемоги Зе у першому турі. Якби Порошенко хоча б раз на тиждень по 15 хвилин розповідав по телевізору анекдоти, а не виступав із серйозними, незрозумілими і не цікавими масовому виборцю заявами – його результат нині був би вдвічі вищим. Серйозні і нудні політики можуть виграти вибори в інших серйозних і нудних політиків. У професійних шоуменів їм не виграти. Зараз Зеленський намагається … Читати далі »

Filed under: Статті

Загинула Яна Червона…

Загинула Яна Червона…

ЗМІ і волонтери повідомляють, що сьогодні в бою загинула кулеметниця 46-го ОШБ “Донбас” Яна Червона, “Відьма”. Я не буду “жувати соплі” – загинув солдат, не вперше і не востаннє. Я не буду закликати “не припиняти стріляти”, бо тим, хто знають, що в Україні війна, такі речі пояснювати не треба. Я зараз про інше. Не випадково ставлю на пост-некролог “політичне” фото Яни. Вона була активною прихильницею Петра Порошенка, і за допомогою “окопного фотофлешмобу” закликала нацдружини зменшувати некомплект на … Читати далі »

Filed under: Статті

Результати першого туру – це дуже круто

Результати першого туру – це дуже круто Насправді, височезний відсоток голосів за Зеленського – це дуже круто.Це краще, ніж перемога Порошенка у першому турі. Краще, ніж вихід у другий тур ПАП і Зе з мінімальним відривом один від одного. Краще, ніж вихід у другий тур Порошенка і Тимошенко і їхнє подальше взаємне “мочилово”. Чому? Бо Пороха слід було добряче “макнути”, чи пак полякати. І це було зроблено на 5 балів.Тому що він не Месія, а натуральне “менше зло”. Тому, що мене відсотків на 80 влаштовує його зовнішня політика і абсолютно не влаштовує внутрішня. Тому що навіть з трьох його “коронок” – Армія, Мова, Віра – в мене немає до нього претензій тільки в питаннях віри, бо Томос – явище історичної, державотворчої ваги, потужніше за 10 безвізів. Кажу зараз навіть не як християнка, … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті