Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » Про ультиматум Зеленського

Про ультиматум Зеленського

З приводу ультиматума Зеленського Порошенкові.
Ну, що тут сказати. Зеленський випереджає діючого президента на два кроки. У цьому немає нічого дивного – колишній КВНник, з миттєвою реакцією, звиклий працювати в системі, де головне не те, ЩО ти скажеш, а ЯК і наскільки швидко ти це скажеш, навіть якщо це повна маячня. Той, хто з апломбом покрутить пальцем біля скроні і скаже “Ги-ги-ги!” – той і виграв. Власне, це одна з головних причин перемоги Зе у першому турі. Якби Порошенко хоча б раз на тиждень по 15 хвилин розповідав по телевізору анекдоти, а не виступав із серйозними, незрозумілими і не цікавими масовому виборцю заявами – його результат нині був би вдвічі вищим.
Серйозні і нудні політики можуть виграти вибори в інших серйозних і нудних політиків. У професійних шоуменів їм не виграти.

Зараз Зеленський намагається затягнути Порошенка на своє поле, нав’язати йому свої правила гри – правила шоу. Якщо Порошенко пристане на ультиматум Зе і прийде на стадіон бодай для “неофіційної зустрічі” (бо формат дебатів визначає закон) – зробить непоправну помилку. Стадіон буде набитий прихильниками Зеленського, що прийдуть на черговий випуск “95-го кварталу”. Вони, не слухаючи, аплодуватимуть на кожну репліку свого кандидата, і свистітимуть на кожну репліку Порошенка. Його взагалі ніхто не почує. Він не шоумен і за правилами шоу програє гарантовано.

До того ж, у Порошенка немає сильної команди. ЗеКоманда звикла креативити і працювати в умовах постійної конкуренції, а команда Президента звикла до монополії – поставив кіоск і у радіусі 250 метрів від нього все має бути зачищено. Звичайно, у такому підборі команди винен сам Порошенко, і ніхто інший. Але пізно його за це судити. Бо оцей “неватник” і “немаріонетка Путіна і Коломойського”, як сьогодні назвав себе Зе, ця не заплямована політикою особистість, якщо допустити її до влади, почне домовлятися з Путіним і здасть йому Україну. Порошенко воює, дуже м’яко кажучи, нерішуче – а Зеленський не буде воювати зовсім. А оскільки ініціатори війни не ми, не воювати означає здатися.

Отже. Порошенко має відмовитись брати участі у політичній версії передачі “Розсміши коміка”. Раджу йому на ультиматум відповісти ультиматумом. Причому відповісти швидко – так, як полюбляє Зеленський. Десь приблизно так: “Президент не шоумен, щоб дебатувати на стадіоні. Правда, і шоумен у нас поки що не президент, щоб ставити президенту ультиматуми. Тому дебати відбудуться на Першому каналі, тоді-то, з таким-то ведучим, термін на роздуми 24 години”.

UPD. Порошенко зрештою таки погодився на дебати на стадіоні. Я б однозначно відмовилась, але він вирішив інакше.
Вочевидь, думає, що зможе переграти Зеленського на його полі, за його правилами гри. Що ж, побачимо…

Filed under: СтаттіЗалишити відповідь

*

Статті