Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Про використання фоток поза контекстом

Про використання фоток поза контекстом

Ніколи не засуджувала френдес і посестер, які знімаються у відвертих фотосесіях – ну, бо це особиста справа кожної – але сама завжди відхиляла такі пропозиції. Так склалося, що в мене дуже мало навіть цілком пристойних приватних фото, в яких на будь-чий погляд нема нічого поганого, але які можуть бути використані, скажімо так, поза контекстом. Щоб було зрозуміло, про що я. Наприклад, якийсь серйозний політичний аналітик опублікував на своїй сторінці серію приватних фото з прогулянки з … Читати далі »

Filed under: Статті, Фото

Про ворожі ІПСО українською

Про ворожі ІПСО українською

Українська мова важлива для ідентифікації своїх, але її замало. Останнім часом мені трапляються акаунти українською, які відверто транслюють російські ІПСО. Усі мобілізації незаконні; війна йде не за Україну, а за олігархічний режим; удари по російських військових об’єктах – це провокації, які викликають отвєтку, від якої гинуть українці; втікачі з поля бою – борці з ненависним режимом, тощо. Сьогодні ці російські ретранслятори і за мене згадали, милуйтеся. Те, що я нібито вбивала цивільних, можна прочитати на всіх російських … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Про порушників військової дисципліни та ухилянтів

Є чоловік, назвемо його умовно Олегом. Йому за 40, і він багато років хворіє на алкоголізм. Хотів зав’язати, не раз пробував лікуватися – зашивався-кодувався, але чи то грошей на якісну медицину не було, чи то сили волі забракло – коротше, так і не вилікувався. В усьому іншому він нормальна людина – в сенсі, не конфліктний, без проблем із законом, але алкоголік. 24 лютого Олег пішов добровольцем у військкомат. Потрапив у піхоту. З квітня не вилазив з найгарячіших ділянок, побував практично в усіх. Командири, вочевидь, підтримували дисципліну, тому бухав він епізодично і в підрозділі був як мінімум не гірший за інших. У січні Олег потрапив до шпиталю. Не долікувавшись день чи два, утік і запив. Оселився на зйомному помешканні в чужому місті і біля двох тижнів бухав не просихаючи. Потім його … Читати далі »

Filed under: Статті

Про загиблих від дружнього вогню в перші дні після 24 лютого

Про важке. Про неприємне. Про смерті від дружнього вогню у Києві в лютому 2022 року – як в результаті сутичок з уявними диверсантами, так і від необережного поводження. Все це правда. Особисто я володіла інформацією майже в реальному часі – нам на офіцерських нарадах озвучували кількість загиблих від рук своїх, щоб ми краще пильнували особовий склад, і ми тихо офігівали. Але називати ці цифри не буду навіть зараз. Можна багато казати, що винні можновладці, які не розгорнули ТрО раніше і не навчили належним чином людей, що суттєво зменшило б паніку і кількість жертв. Можна зайти з іншого боку – а звідки взялося стільки патріотів, які на дев’ятому році війни не пройшли бодай найпростіший військовий вишкіл, не здобули елементарних навичок поводження зі зброєю? Порахувала – за роки війни у моєму користуванні … Читати далі »

Filed under: Статті

Припиніть хейтити Луценка!

Завтра річниця повномасштабного вторгнення, і сьогодні я прокинулась з думкою щось з цього приводу написати, бо завтра й пізніше мене на зв’язку не буде. Хотіла написати, які ми круті. Про це всі напишуть, ну, але що, якщо воно так. Але не написала, і вже не напишу. Бо мене збив з настрою (дуже м’яко кажучи) побачений мною хейт на адресу Юрія Луценка. Аеророзвідника в званні капітана, якого призначили командиром взводу ударних безпілотників. Люди, ви таки об’їлися російського рибного супчика. В доволі давньому вже минулому (на війні день за три) він був політиком і чиновником. На жаль, ідеальних політиків і чиновників у нас ще не було жодного. Бо система така, зверху донизу, а підживлюємо її ми самі, щодня, бо коли щось треба, і треба, як завжди, “на вчора”, ми дружно шукаємо знайомих, … Читати далі »

Filed under: Статті

Многая літа, Вікторе Андрійовичу!

Многая літа, Вікторе Андрійовичу!

Вітаю третього українського Президента з 69-річчям! При ньому ми всі виховались і чогось таки навчилися. Він створив сприятливе середовище, яке не розчавило нас “немовлятами”. Переконана: якби не 2005-2010, у 2014 і 2022 не було б кому захищати Україну, бо виросло б покоління “какіх разніц”. Многая і благая літа, Вікторе Андрійовичу! … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Ще одна жертва окупантів

Ще одна жертва окупантів

Ще одна жертва окупантів. Дуб-патріарх у селі Терпіння Мелітопольського району Запорізької області. Вік близько 600 років. Обхват 6 метрів, висота 40 метрів. Були. В кінці минулого року окупанти з місцевими колаборантами спиляли його на дрова. Відповідатимуть. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Фото

Статті