Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Моя мама знову в лікарні

Моя мама знову в лікарні. У вересні вона важко перехворіла на #COVID19. Лежала в реанімації під киснем. Приблизно три тижні тому і приблизно через 25 днів після появи симптомів її тест показав негативний результат. Маму одразу ж виписали з лікарні доліковувати пневмонію вдома. Вона видужувала дуже повільно. Перший тиждень могла вставати лише в туалет. Потім потроху ставало краще, вона навіть почала була поратися на кухні. І от знову погіршення. Температура 37,5, кашель (якого під час ковідної пневмонії не було взагалі), страшенна слабкість (не може стояти), дуже сильні болі в боку. І низька (90-92) сатурація. Вихідні дні. Госпіталізуватися практично неможливо. Це дуже важко зараз і в будні дні, бо багато лікарень, які я знаю як непогані, перепрофілювали під ковідні і не ковідних пацієнтів туди не приймають… Треба робити КТ, але навіть у приватних клініках черги … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

4.10, об 11:00 – онлайн-презентація книги “Щоденник нелегального солдата”

Шановні друзі! Мріяла я поїздити по Україні, зробити у різних містах презентацію своєї книги #ЩоденникНелегальногоСолдата, але клятий коронавірус усі поїздки і зустрічі скасував. Тож вирішила я зробити цю презентацію онлайн. Для тих, хто не в курсі – це повністю документальна книга про мої 2014-2017 роки на фронті, коли я була снайпером у ДУК “Правий сектор” та Українській добровольчій армії. Подробиці про книгу і відгуки людей, які вже її прочитали, тут: Як придбати мою книгу “Щоденник нелегального солдата” Пряма трансляція відбудеться: – о неділю 4 жовтня, об 11:00 Запрошую долучатися, дивитися, ставити питання (не обов’язково про книгу!) – щоб було цікаво! УВАГА, БОНУСИ: 1. Для тих, хто замовить книгу під час презентації, доставка по Україні буде безкоштовною. 2. Одну книгу безкоштовно отримає автор найцікавішого питання. Яке питання найцікавіше, визначатиму особисто я 🙂 До зустрічі на презентації! … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Мама подолала ковід

Вчора мою маму виписали з лікарні! ПЛР-тест – негативний. Вона подолала #COVID19. Тепер буде вдома доліковувати пневмонію. Температура і сатурація вже в нормі, але страшна слабкість, майже не може ходити. Я дуже переживаю через те, що позавчора ввечері, коли мама вже була ковід-негативна (але результатів тесту ми ще не знали), у палату, де всі пацієнтки вже одужували, підселили хвору з ковідом у важкому стані, яка захворіла недавно. Лікарі толком не знають, чи не могла мама та інші жінки в палаті заразитися повторно…. Всього мама була в лікарні трохи більше 2 тижнів, 8 діб в реанімації під киснем. Від появи симптомів пройшло приблизно 25 діб. Я вам скажу, нашій родині ще пощастило. Маму врятували. Батько перехворів у легкій формі. За той час, що мама лікувалася, в цій лікарні були померлі від ковіду. Люди, носіть … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться. Що ви не кажіть, а з президентом нам іще пощастило. Згадайте, як у 2015 році Порошенко намагався роззброїти ДУК “Правий сектор”. Скільки часу – кілька днів, якщо не помиляюся – тривала збройна облога нашої бази, на якому рівні велися перемовини і яка немаленька кількість людей мітингувала на Банковій, перш ніж нам на якийсь час дали спокій. Злякати і перетиснути Порошенка, які б … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Статті

COVID19 у моїх батьків

COVID19 у моїх батьків

#COVID19 у моїх батьків. Мама в такому стані, що на легкий перебіг сподіватися не доводиться. Їм по 70 років, у обох є супутні захворювання. Майже весь час сиділи вдома, в магазин за продуктами ходили в масках і рукавичках, іноді гуляли в парку – в такий час, коли там немає людей. Але що толку – маска не захищає здорових. Щоб стримати пандемію, маски у приміщеннях, де є люди, повинні носити потенційні хворі, тобто всі. Ага, той випадок. Маска … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Я – цивільна

Я – цивільна

Сьогодні останній день моєї служби у ЗСУ. Звільнилася в запас за станом здоров’я. Я тепер теж ветеранка – неоголошеної замороженої війни. У найближчих планах – лікування, а там побачимо. Думаю, моя подальша діяльність так чи інакше буде пов’язана із захистом Втчизни. І так, я повернуся на фронт, якщо ситуація зміниться. Допомога не потрібна, усе є. На вибори не збираюся, тож політичну конспірологію прошу не розводити. Однак і осторонь політичних процесів більше не буду. Мені тепер можна … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Обережно, розвод!

Обережно, розвод!

Проходжу нині захоплюючий квест. Завдання: доїхати з Одеси, де я лежала у військовому шпиталі, до Маріуполя в частину. Автобус не розглядається через ковід, залишається #блаблакар. Отже, заходжу на сайт блаблакара – там є 5 поїздок на сьогодні, обирай – не хочу. А далі… 1. Бронюю найближчу поїздку – система повідомляє мені номер мобільного водія – а він російський! Відмовляюся від бронювання, сумлінно і чесно пишу причину відмови. 2. Бронюю іншу поїздку, отримую номер водія – він російський. Відмовляюся від … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Друг Червень помер…

Друг Червень помер…

Помер комбат 8-го батальйону УДА “Аратта” Андрій Гергерт, друг Червень… Рак шлунку. Боролися довго, збирали спільно кошти, шансів було дуже мало, але вірили і сподівалися, бо він був бійцем і дуже хотів жити. З кінця 2015 по середину 2016 року наш підрозділ, ОЛПЗ “Вольф” УДА, базувався у Червня в Юріївці. Комбата це дратувало, бо не любив на своїй базі людей, які йому не підпорядковувались. Але терпів. Заради спільної справи. Було в нас багато спільних з “Араттою” вдалих і зухвалих … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Морпіхів нагороджено медалями «За жертовність і любов до України»

Морпіхів нагороджено медалями «За жертовність і любов до України»

Сьогодні в Маріуполі групу військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти нагороджено медалями «За жертовність і любов до України». Це відзнака Православної церкви України, заснована 2 січня 2015 року, нею нагороджують за активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час Революції Гідності, у захисті України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу Збройним Силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України. У цій військовій частині військовослужбовців уже нагороджували такою відзнакою раніше. Сьогодні ж, як … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Служу українському народові!

Filed under: Повідомлення, Фото