Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Вітання Живосилу Лютому!

https://www.facebook.com/bilozerska/posts/pfbid02qA1m5oN32aNVuNtBtuqZMdCznX79pyqxQx27mUbwujvYqhwoiLNA32AKkDvHLTCfl Живосил Василь Лютий, найпотужніший композитор і бандурист України, патріот, воїн, мій давній друг (знайомі біля 20 років!), ми з Галюсею і з Нявкою вітаємо тебе з ювілеєм! Бажаємо тобі завжди залишатися таким, як ти є – талановитим, гарячим, безкомпромісним! Створити багато музичних хітів. Щасливо видати заміж всіх трьох твоїх донечок і навчати музиці онуків. Залишитися неушкодженим і заспівати на Параді Перемоги в Москві! … Read entire article »

Filed under: Відео, Повідомлення

Черговий шахрай

Черговий шахрай

Шахраїв та їхніх жертв об’єднує спільна риса: жага швидких і великих грошей на дурняк, яка затьмарює навіть інстинкт самозбереження. Саме через це шахраям так просто підібрати ключик до серця ошукуваних ними. Той, хто, приміром, краде мільйони під час війни, і той, хто повірить оцій “Аніці” – один типу “нєхіло піднявся”, а другий типу лох – один злочинець, а другий жертва – але мотивація у них однакова 🙂 Та й результат зрештою буде такий самий – … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Абревіатура “ВАДА”

В одному з минулих постів я замість лайливого слова, щоб Фейсбук не забанив, вжила термін “пейоративна назва військовослужбовців армії держави-агресора”. Один з коментаторів, Ігор Бичко, зробив з цього абревіатуру, і так народилося слово “ВАДА” – “військовослужбовці армії держави-агресора”. Знаєте, мені сподобалось! Може, приживеться? За цей термін точно нікого не забанять 🙂 … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Питання про користування Твіттером

Питання про користування Твіттером

Друзі, питання до тих, хто користується Твіттером. Після семирічної паузи я вирішила відновити свій твіттер-акаунт. І виявилось, що деякі українці у Твіттері можуть писати достатньо довгі пости, а в мене, як і раніше, лише кілька коротких речень. Я так зрозуміла, що для того, щоб мати можливість писати довші пости, треба перейти на Twitter Blue – платну версію Твіттера. Багато разів я намагалася це зробити, але Твіттер видає однакове повідомлення – що не вдається надіслати код … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Тримайте один з турнікетів у кишені!

До уваги бойових медиків і бійців на нулі! Нещодавно я відвідала у шпиталі пораненого побратима. Йому поламало кістки вибуховою хвилею. Так ось, розповів, що коли накрило, вибухова хвиля зірвала з нього розвантажку і відкинула далеко, ще й пошматувала одяг. Всі засоби такмеду залишились, звісно, у тій розвантажці. Життя побратимові врятувало те, що один з турнікетів був у кишені, і він зміг накласти його собі на ногу. Інакше б стік кров’ю. Тепер попереду в нього не менше року відновлення, але прогнози хороші. І взагалі, головне, що живий. Тепер скажу хлопцям, щоб один турнікет завжди тримали в кишені. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Подяка Юрію Чорноморцю за апгрейд “Галюсі”!

Подяка Юрію Чорноморцю за апгрейд “Галюсі”!

Величезна, безмежна моя подяка панові Юрій Чорноморець за апгрейд моєї Галюсі! Було так: Галюсин приціл, хороший Пульсар Терміон, перестав тримати пристрілку. Пристріляєш на полігоні, потім гвинтівка якийсь час постоїть у кутку, після чого СТП без видимих причин зміщується сантиметрів на 10. Або не зміщується – як коли. Ідеш на завдання – і не знаєш, в якому стані твій комплекс. Доволі довго я намагалася впоратися з проблемою самостійно. Не впоралась і попросила поради у групі Ukrainian Sniper. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Хвалюся кучністю “Галюсі” :)

Хвалюся кучністю “Галюсі” :)

Сама себе не похвалиш – хто тебе похвалить? :)) Ось таку групу з трьох пострілів вчора (з другої спроби) зібрали ми з Галюсею. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Збір на ремонт Міцика

Збір на ремонт Міцика

UPD. СТОП ЗБІР! Друзі, ви неймовірні. Всього лише за добу ми зібрали необхідну суму на ремонт нашого Міцика! Чесно, не очікувала. Наша вдячність безмежна. Конячка скоро буде в строю і ще повозить нас по фронтах. Коли закінчиться ремонт, я сфоткаю і викладу чеки. Я завжди пам’ятаю, що ми непереможна нація, але як же приємно отак вживу знов і знов в цьому пересвідчуватись! Спасибі вам, небайдужі. **************************** Друзі, хелп! Це Міцик, наш бойовий кінь. Возить нас безвідмовно з весни минулого року. Ось так, на … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Кадировці слухають пісню, в якій прославляється Джохар Дудаєв

Нічого не розумію. За повідомленнями, на відео кадирівці в дорозі на Ростов. Але музика, яка грає за кадром – це пісня “Къонах Джохар”, в якій прославляється Джохар Дудаєв (къонах чеченською мовою – лицар, людина сміливості й честі). Вони що, слухають таку музику? … Read entire article »

Filed under: Відео, Повідомлення

Про початок вагнерівського путчу

Про початок вагнерівського путчу

Якщо ракетний удар росіян по базах вагнерівців не фейк – судячи з усього, це означає, що хтось готував у Росії військовий переворот, в якому вагнерівці мали брати активну участь, можливо – грати ключову роль. Керівництву РФ стало про це відомо, і воно нанесло превентивний удар. Стежимо за розвитком подій і бажаємо обом сторонам конфлікту побільше сил і завзяття у цьому шляхетному протистоянні. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Статті