Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Ще одна жертва окупантів

Ще одна жертва окупантів. Дуб-патріарх у селі Терпіння Мелітопольського району Запорізької області. Вік близько 600 років. Обхват 6 метрів, висота 40 метрів. Були. В кінці минулого року окупанти з місцевими колаборантами спиляли його на дрова. Відповідатимуть. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Про “взятие” и “освобождение”

Про “взятие” и “освобождение”

До вашої уваги медаль ЧВК “Вагнер” – вочевидь, випущена зовсім недавно, під час боїв за Соледар. Всі помітили, що з нею не так? Хто не помітив або не знає, підказую: росіяни офіційно включили Донецьку область до складу Росії. Тому, з їхньої точки зору, це мало бути не “взятие”, а “освобождение”. Так завжди пишуть на нагородах і в військових документах. Чужу територію – беруть, свою – звільняють. Усе вони знають і розуміють насправді. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Так можуть лише наші

Днями на запорізькому напрямку троє наших піхотинців, серед яких був мій багаторічний побратим (між іншим, висококласний сапер), підповзли вночі до ворожих позицій і, поки вороги спали, поставили їм міни і… стирили АГС. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Ефка – мама!

Ефка – мама!

Життя триває! Ділюся з вами радістю – щойно прислали фотки. Моя Ефка, яку деякі пам’ятають як героїню книги “Щоденник нелегального солдата”, Ефунька-собакунька, фронтова псяха, поранений на війні боєць, кілька разів витягнута мною з того світу – 1 січня, в перший день нового року, уперше в житті, у віці 6,5 років народила цуценят! Має нині чотирьох діток – двох хлопчиків і двох дівчаток. Оті темно-коричневі – то хлопці, а руденькі – дівчатка. Ефка неймовірно щаслива, вона прекрасна мама, не відходить від цуценят ні на … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Новий рік під вибухи ППО

Новий рік під вибухи ППО

В Москві копи б’ють і пакують людей. В багатьох містах Росії, судячи з повідомлень, святкова бавовна. В Києві світло, сміх, музика. Під бахкання ППО. Люди святкують, співають гімн і “Червону калину”, скандують “Слава Україні – Героям слава!”, на кожен бабах весело матюкають самі знаєте кого. Попри все – екзотичний Новий рік. Запам’ятається. З новим 2023 роком! Хай він буде переламним у цій війні. Хай буде ще більше зброї, ще більше мужності. Більше союзників. Більше звільнених міст і сіл. Більше нагород для … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Статті

Вороги нас мавпують навіть у невластивому їм

Вороги нас мавпують навіть у невластивому їм

Ділюся з вами цікавим спостереженням. Побратим скинув фотку. На ній наші воїни стоять на російському прапорі. На білій смузі прапору російською написані імена: Антон, Славик, Леха, Кирил, Сергей. Це морські піхотинці з Башкирії, які зараз уже на концерті Кобзона. Вороги мавпують нас в усьому, навіть невластивому їм. Всі ці роки війни вони стібалися з нас, коли бачили українські прапори з підписами бійців. Сприймали державний прапор як щось сакральне, на чому не можна писати. Аж ось, будь … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Статті

Які розумні і послідовні вороги!

Вороги з сил вибиваються, щоб на Новий рік влаштувати нам “темну”. Масовано й планомірно знищують російську мову, російські пам’ятники і бажання домовлятися. Невпинно й неухильно підживлюють у народі бажання “та що завгодно, аби без вас”. Розумні, послідовні. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Христос народився!

Христос народився!

Христос народився! (Подумалось: раніше я на Різдво та Великдень завжди виставляла повстанські, упівські листівки. Тепер є сучасні). … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Потрібна допомога волонтеру Лідії Оскірко!

Потрібна допомога волонтеру Лідії Оскірко!

Друзі, київський волонтер Лідія Оскірко захворіла на агресивний рак грудей. Потрібна допомога на лікування, мінімальна вартість якого – півмільйона гривень. На жаль, я не знайома з Лідою особисто, але весь мій підрозділ має кікімори, які сплела саме вона з подругами. Отут за посиланням є пост Лідії з подробицями і реквізитами. Хто має змогу – допоможіть їй одужати. https://www.facebook.com/lidashik/posts/pfbid02w4PBpALxfgrZuVyNeMtKHRcQLbHwXZEa9dsAvA9oZD1KtDaT7yRxnVoQx53avjctl … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

До списку бажань на Миколая :)

До списку бажань на Миколая :)

До списку бажань на Миколая 🙂 Наступного вересня цим фоткам буде кругла дата. Ні на що не натякаю, але… … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Статті