Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Петиція про присвоєння звання «Герой України» (посмертно) офіцеру ЗСУ Гізімчуку Володимиру

Петиція про присвоєння звання «Герой України» (посмертно) офіцеру ЗСУ Гізімчуку Володимиру

Час від часу я голосую за петиції про надання нашим полеглим статусу Героїв України, і навіть зрідка поширюю ці петиції і закликаю інших голосувати. При цьому вважаю “інститут” петицій з цього приводу неправильним. Чому? З двох причин. Якщо казати, як є – абсолютно всі наші загиблі – герої. Бо віддали за Україну найцінніше – власне життя. Навіть ті з них, що загинули за якихось не дуже достойних обставин – скоріше за все, гідно воювали перед тим. А дати … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Шахрай просить гроші від мого імені

Шахрай просить гроші від мого імені

Шахрай завів сторінку на Фейсбук від мого імені. Щойно прислали скрін – він просить у людей гроші. Бреше, що у мене мама в лікарні. Моя мама померла 15 лютого. Намагаюся організувати масові скарги, щоб сторінку шахрая заблокували. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

З Днем Добровольця!

З Днем Добровольця!

Історична світлина, на якій мене немає. З власної дурості (не афішувала тоді, що воюю) не пішла у спільний кадр. Жалкую тепер. У Вікіпедії написано, що це серпень 2014. Але це 6 липня 2014, блокпост біля Карлівки. Дуже хороші були часи – коли для того, щоб воювати, вистачало самої мотивації. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Вийшла дитяча книга “Це воює вона”

Вийшла дитяча книга “Це воює вона”

Такою мене побачила художниця Ірина Корчук. А що, мені сподобалось 🙂 Цей малюнок – ілюстрація з дитячої книги “Це воює вона”, що нещодавно вийшла друком у видавництві, яке так і називається – “Видавництво”. У книжці доступною для молодших школярів мовою розказані історії 25 фронтовичок і волонтерок. А коротку передмову написав генерал Залужний! Мені вже прислали мій примірник. Прочитала із задоволенням 🙂 Книга благодійна – коштує 600 грн, і 400 грн з кожного примірника передаються фонду “Ветеранка”. Ідея, … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Цьогорічною “шевченівкою” задоволена!

Цьогорічною “шевченівкою” задоволена!

Мої вітання, Ярино Чорногуз! … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Велика все-таки сила у ЗМІ! (Подяка ТРК “Рудана”)

Велика все-таки сила ЗМІ! Як ви знаєте, я малюю портрети полеглих Героїнь і пишу їхні історії, планую потім видати книгу-альбом їхньої пам’яті. І про деяких наших захисниць в Інтернеті буває замало даних. У більшості таких випадків, коли я викладаю у ФБ портрет з тими даними, що вдається нагуглити, близькі і побратими загиблої швидко дізнаються про це, виходять на мене і дають додаткову інформацію. Але буває й таке, що ніхто мені не пише. Прізвища Героїнь, про яких замало інфи, я виписую в окремий список, щоб потім, ближче до виходу книги, публічно просити вас про пошук їхніх близьких і будь-якої інформації про них. Так ось, є таке криворізьке телебачення – ТРК “Рудана” Кривий Ріг. Після того, як я намалювала трьох загиблих криворожанок – Інну Дерусову, Валерію Формальову та Людмилу Усенко – вони зробили … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Виставка моїх портретів полеглих Героїв і Героїнь у Німеччині

Виставка моїх портретів полеглих Героїв і Героїнь у Німеччині

Виставка моїх портретів – вшанування наших полеглих Героїв і Героїнь під час Днів української культури в німецькому місті Регенсбург. Подяка Сергей Мандрик. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Репортажі

Проблема на автовокзалі

Проблема на автовокзалі

UPD 19 лютого, 11:00: Мені телефонували з автовокзалу. Адміністрація подивилася відеозапис, встановили, що винен касир. Вона поверне гроші за квиток мені на картку. ************* Друзі, проконсультуйте, будь ласка, як і куди правильно поскаржитись на касирку на автовокзалі. Щоб на неї наклали якесь стягнення. Я зараз вертаюся з поховання мами до себе в частину. Касирка на автовокзалі в Дніпрі продала мені квиток не туди, куди мені треба, а в населений пункт зі схожою назвою. Я це помітила, двічі перепитала в неї, … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Вчора поховала маму

Вчора поховала маму. Вертаюся в частину. У мене від неї не було жодних секретів, вона знала про мене все, до дрібниць, брала участь у всіх моїх справах і не мала інших інтересів, окрім моїх. До останнього дня жила тільки мною і робила для мене абсолютно все. Навіть тоді, коли вже не мала сил зварити їсти. Вона була взірцем інтелігентної і порядної людини, якимсь абсолютним, ідеальним взірцем. Хто її знав – розуміють, про що я. Ми спілкувалися щодня. Але в її останні роки, місяці, дні, години мене не було поруч – ні щоб водити по лікарях, ні щоб вчасно викликати швидку. Будьте прокляті самі знаєте хто. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

6 років тому була присяга

6 років тому була присяга

Шість років тому. Військова присяга і перше офіцерське звання. Загиблому полковнику Соколу, Сергієві Ільницькому, Sergio Iln вічна пам’ять. Те, що нас прийняли на навчання, було виключно його заслугою. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Статті