Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення

Підсумки-2019

Підсумки-2019

Час і мені підбивати підсумки 2019-го… Неприємності були, але у святковий вечір якось не хочеться їх згадувати… Тому сьогодні тільки про хороше! Отже: 28 лютого у складі делегації Жіночого ветеранського руху я їздила до Брюселю і виступала там перед очільниками НАТО. 7 березня отримала позачергове звання лейтенанта. Погон вручив міністр оборони Степан Полторак. 8 червня у мене з’явилася #БусяБусеняБусоль, якій того дня виповнився рівно місяць. 22 червня пройшла смугу перешкод – склала іспит на право носіння берету морського піхотинця і … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Репортажі

Підтримую флешмоб “Войовнича меншість”

Підтримую флешмоб “Войовнича меншість”

Мене звати Олена Білозерська. Я киянка, колишній журналіст, на війні з весни 2014-го року. У 2014-2017 боєць (снайпер) ДУК ПС і УДА, з 2018 офіцер-артилерист Збройних Сил України. #Я_войовнича_меншість. Я не вірю, що одвічний геополітичний конфлікт з Росією має несилове розв’язання. Найгірше, до чого можуть призвести “спроби замирення” – до втрати Україною суверенітету, найкраще – до передачі великої війни на плечі наступного покоління. У своїй книзі #ЩоденникНелегальногоСолдата я публічно заприсяглася, що без перемоги з цієї війни не … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

А я – хрещена мама!

А я – хрещена мама!

Похрестили маленьку Зореславу, донечку моїх побратима Каталонця і посестри Фортуни 🙂 Хрестили, між іншим, в українській церкві, яку в 2015-му році, тоді ще недобудовану, ми у проміжку між фронтом і фронтом допомогли захистити від рейдерської атаки. Я дві чи три ночі, озброєна і в повному спорядженні, чергувала в підвалі цього храму. Така от усмішка долі. Рости щасливою, маленька Славко! Фото Наталі Воронцової. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Як придбати мою книгу “Щоденник нелегального солдата”

Як придбати мою книгу “Щоденник нелегального солдата”

Книга про мої 2014-2017 роки на фронті, коли я була снайпером у складі ДУК “Правий сектор” та Української Добровольчої Армії. Книга абсолютно документальна, у ній тільки справжні імена, справжні діалоги і опис тільки справжніх подій. Обсяг книги 584 сторінки. 360 кольорових фотографій, 13 карт-схем наших бойових операцій. Тверда обкладинка. Розміри 24×17, товщина 3,5 см. Друк дуже високої якості, яку розміщені тут фото, на жаль, не передають. Вартість: 450 грн + пересилка Новою поштою, платити можна після отримання. Для … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Вийшла з друку моя книга “Щоденник нелегального солдата”

Вийшла з друку моя книга “Щоденник нелегального солдата”

Увага! Прошу поширення. Нарешті вийшла з друку моя книга “Щоденник нелегального солдата”. Це про мої 2014-2017 роки на фронті, у складі ДУК “Правий сектор” та Української Добровольчої Армії. Книга абсолютно документальна, у ній тільки справжні імена і опис тільки справжніх подій. Подій унікальних, якщо подумати – бо колективний герой цієї книги – “група Вольфа”, добровольчий підрозділ, який, як і решта неоформлених добровольців, три з половиною роки воював без стабільних зарплат, без жодних пільг, статусів і гарантій. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Про Ютуб і Роскомнадзор

Як же все-таки Росія вміє вести інформаційну війну! Вони знищують або принаймні, намагаються знищити навіть нейтральну інформацію, якщо вона не проросійська. Дивіться, яке повідомлення вчергове надіслав мені Ютуб: “Здравствуйте, Компания YouTube получила уведомление от Федеральной службы по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (РОСКОМНАДЗОР) о том, что нижеуказанные материалы нарушают Федеральный закон Российской Федерации № 149-ФЗ “Об информации, информационных технологиях и о защите информации”. Роскомнадзор добавил следующий URL адрес (адресa) в запрещенный список материалов… Если Вы не удалите контент, компания Google может быть вынуждена заблокировать контент. С Уважением, Команда YouTube” На цьому відео, яке Роскомнадзор включив до списку заборонених і вимагає від Ютуб видалити – жодної політики, це просто спільне заняття українських і американських військовослужбовців з надання першої невідкладної допомоги пораненим. Звичайне, не екстраординарне, “побутове” відео з навчань Сібріз, що має трохи більше тисячі … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Берет

Берет

Разом з іншими бійцями 503_ОБМП здала іспит (кількакілометрову смугу перешкод) на право носіння берету морського піхотинця і отримала берет з рук комбата Вадима Сухаревського. Це не просто головний убір, це символ, його не можна ганьбити ані на фронті, ні в тилу. Жест комбата на фото, хто не знає – це традиція: “прибивання” кокарди до голови новоспеченого морпіха 🙂 За чудове фото подяка Ларисі Малій. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Яна Зінкевич буде нардепом!

Яна Зінкевич буде нардепом!

Єдина поки що новина виборчих перегонів, яка викликає у мене стовідсотково позитивні емоції – те, що Яна Зінкевич іде в парламент, 7-м номером за списками “Європейської солідарності”, тобто, прохідної партії і, отже, майже стовідсотково буде в парламенті. Якщо комусь там місце, то саме їй. Не лише тому, що вона патріотка, була на фронті і врятувала багато бійців. А тому, що вона трудоголік – одиниці, навіть без інвалідності, здатні пахати так, як вона. Вона справді розумна, вона … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Більшість і меншість

Населення у нашій державі поділяється на більшість і меншість. Більшість визначає, чи будеш ти легітимним. Меншість – де саме ти ним будеш: у Києві чи в Ростові. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення

Вітаю з воєнним станом

Ну що, вітаю усіх причетних і зацікавлених з воєнним станом. Нарешті. Мене турбує, що він, здається, сильно урізаний, але не поспішатиму з оцінками, бо ще не читала тексту закону. У будь-якому разі – не страшно. Перший млинець комом. Усе як слід. Хтось, як це було споконвіку, пакує зараз валізи, а хтось наплечники. А далі… Далі бій покаже. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення