Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Пісня “Друже Музико” “Wolf” на мої вірші

Пісня “Друже Музико” “Wolf” на мої вірші

Ще одна пісня гурту Друже Музико на мої вірші! Вони назвали її Wolf, на честь нашої групи Вольфа. У картинці використано наш офіційний шеврон (був ще другий, неофіційний, але зараз не про те). Автор музики Max Troobnikov (2021), слова написала я у грудні 2016 року, коли ми верталися з розвідки в районі Чермалика. Тоді мені згадалися наші довоєнні вишколи, під час яких я завчасно пережила всі емоції, пов’язані з війною. Потім, під час реальної війни, це … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

“А після всього прийде осінь…”

* * * А після всього прийде осінь. На повні груди скаже: “Годі!”. І що сухим гуляло досі – Умить опиниться в болоті. І буде правильно і просто, Прозоро, голо і зразково. І знову буде влучний постріл І влучне виважене слово. Що влітку квакало – мовчати! Свій самий слід з поверхні стерши. І пошикуються курчата, І скажуть: “Перший, другий, перший…” (с) моє 2009 #Bilozerska_rhymes … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Пісня “Друже Музико” “Доброволець” на мої вірші

Пісня “Друже Музико” “Доброволець” на мої вірші

Патріотичний гурт Друже Музико випустив альбом “Офензива ІІ”, в якому є дві пісні на мої вірші! Це вперше на мої вірші написали музику, чим я дуже пишаюся. До вашої уваги – пісня “Доброволець”. Автор музики – Max Troobnikov (2021), автор тексту Олена Білозерська (2006). Посилання на аудіо: Текст пісні: ДОБРОВОЛЕЦЬ На голові берет, На грудях автомат. І є наказ вперед, Й нема шляху назад. Ірже буланий кінь, Шаблюка у руці. Що знав раніше – кинь І потопчись над цим. Та не бреши собі, Хоч раз на все життя, Що … Читати далі »

Filed under: Мої вірши, Повідомлення

Волонтери подарували шапочку :)

Волонтери подарували шапочку :)

Волонтери подарували шапочку! Такої крутої в мене ще не було. Нарешті зник вибір: каска (безпека) чи активні навушники. Величезне спасибі всім, хто не втомлюється допомагати. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Фото

Служу українському народові! Ст.л-нт Білозерська

Filed under: Повідомлення, Фото

Озеро Біле

Озеро Біле

Озеро Біле на київській Оболоні цілком могло б вважатися одним із символів України. Воно, хоча й з чималими втратами, вижило й перемогло радянську владу. Маленьке – 230 на 160 м, з чималою для таких розмірів глибиною – 15 метрів! – колись воно було більшим і було з’єднано з Дніпром. Потім прийшла радянська влада і вирішила його повністю засипати. Але підземні джерела, завдяки яким вода в озері завжди дуже чиста й прогрівається тільки біля поверхні, … Читати далі »

Filed under: Статті

Врятували, приручили і назвали Байрактар :)

Filed under: Фото

Про американців на СіБрізі

Про американців на СіБрізі

Вітаю наших американських союзників з Днем незалежності їхньої держави! І розповім принагідно про веселий випадок, що трапився зі мною рівно три роки тому, 4 липня 2019 року, під Одесою, коли я служила у морській піхоті і брала участь у міжнародних навчаннях “СіБріз”. Були там з нами, ясна річ, американці. Їхня підготовка різниться з нашою. Там з особовим складом займаються сержанти згідно якогось свого плану. Виводять сержанти свої відділення, і починається – всі роблять щось різне – в … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті