Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

“Будуть бойові виходи – буде й Конституція”

Я (набираючи текст): Сьогодні річниця мого першого бойового виходу… Мама: Сьогодні День Конституції. Сьогодні 28-е. Батько: Це важливіше – бойовий вихід, ніж Конституція. Будуть виходи у нас – то буде в нас і Конституція. #ДеньКонституції #InvisibleBattalion … Читати далі »

Filed under: Відео

Мої кадри

Була біля Стіни Пам’яті загиблих у російсько-українській війні, подивилася відео, яке цілодобово транслюється на лайтбоксі – найгарячіші моменти 2014-го. Виявляється, там є і зроблені мною кадри – спеціально вирізала їх… Вже недаремною була моя участь. Навіть якби не воювала, а тільки знімала – вже не марно там була, значить. … Читати далі »

Filed under: Відео

Чоловік дембельнувся :)

Filed under: Фото

Отримали другу дозу

Отримали другу дозу

Доповідаю: вчора вакцинувалися другою дозою. Я та мої батьки. Астра Зенекою (перша доза була у березні Ковішилдом, вони взаємозамінні). Щодо оргмоментів. Перший раз я використала всі свої комунікативні та інші здібності, щоб записатися і записати батьків і чоловіка на залишкову дозу. Отримати її було досить непросто. Другу ж дозу ми отримали без проблем – просто зателефонували своїм сімейним лікарям і наступного дня вже прийшли до нашої районної поліклініки, де півгодинки посиділи в черзі й вакцинувалися. Висновок: … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Героям слава!

Героям слава!

Як і слід було очікувати, Росія дала хабаря керівництву УЄФА (вона завжди роздає хабарі лідерам міжнародних організацій), і ті вимагають внести зміни у форму українських футболістів. Оскільки керівництво УЄФА навіть за дуже великий хабар не може скасувати рішення Генасамблеї ООН з приводу міжнародно визнаних кордонів України, то прибрати з форми карту з Кримом не вимагають. Як і напис “Слава Україні”, який є на формі з 2018 року. Вимагають прибрати тільки напис “Героям слава!” – розміщений, … Читати далі »

Filed under: Статті

Друже Орест…

Не стало голови Київського крайового братства ОУН-УПА, славної пам’яті, від сьогодні, Друга Ореста Васкула. Це була людина – як столітній дуб. Був в УПА, потім табори, заслання, у наші вже дні пережив смерть двох своїх дітей. І не зламався. Він був останній з Братства УПА, кого я пам’ятаю. Писати це важко, бо відчуваю провину. У другій половині нульових нас з ним пов’язувала хороша дружба. Потім те та й се, потім я була на війні, десь місяць або два тому списалася з хлопцями, які йому допомагали, хотіла піти провідати – і як завжди буває, закрутилася і не встигла. Тому для мене це дуже особиста втрата. Не відкладайте нічого на потім, робіть вчасно. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Статті