Статті Коментарі

Білозерська INFO » Фото

Про використання фоток поза контекстом

Ніколи не засуджувала френдес і посестер, які знімаються у відвертих фотосесіях – ну, бо це особиста справа кожної – але сама завжди відхиляла такі пропозиції. Так склалося, що в мене дуже мало навіть цілком пристойних приватних фото, в яких на будь-чий погляд нема нічого поганого, але які можуть бути використані, скажімо так, поза контекстом. Щоб було зрозуміло, про що я. Наприклад, якийсь серйозний політичний аналітик опублікував на своїй сторінці серію приватних фото з прогулянки з дітьми чи онуками. І на одній світлині він разом з дитиною надуває мильні бульбашки. Нормальне, хороше фото. Але можемо не сумніватися – хтось обов’язково проілюструє цією світлиною його політичний текст. З відповідним натяком, звісно. Днями я так “піймалася”. Одне ЗМІ передрукувало мій дискусійний пост, де, зокрема, йшлося про те, що робити з ухилянтами, які не бажають … Read entire article »

Filed under: Статті, Фото

Ще одна жертва окупантів

Ще одна жертва окупантів

Ще одна жертва окупантів. Дуб-патріарх у селі Терпіння Мелітопольського району Запорізької області. Вік близько 600 років. Обхват 6 метрів, висота 40 метрів. Були. В кінці минулого року окупанти з місцевими колаборантами спиляли його на дрова. Відповідатимуть. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Ефка – мама!

Ефка – мама!

Життя триває! Ділюся з вами радістю – щойно прислали фотки. Моя Ефка, яку деякі пам’ятають як героїню книги “Щоденник нелегального солдата”, Ефунька-собакунька, фронтова псяха, поранений на війні боєць, кілька разів витягнута мною з того світу – 1 січня, в перший день нового року, уперше в житті, у віці 6,5 років народила цуценят! Має нині чотирьох діток – двох хлопчиків і двох дівчаток. Оті темно-коричневі – то хлопці, а руденькі – дівчатка. Ефка неймовірно щаслива, вона прекрасна мама, не відходить від цуценят ні на … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

До списку бажань на Миколая :)

До списку бажань на Миколая :)

До списку бажань на Миколая 🙂 Наступного вересня цим фоткам буде кругла дата. Ні на що не натякаю, але… … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Фото з угорського повстання 1956

Фото з угорського повстання 1956

Обожнюю старі історичні фото, непостановочні, справжні, які чіпляють. Це кадр з угорського антикомуністичного повстання 1956 року. Воно тривало менше трьох тижнів і було придушене радянськими військами. Будапешт, вулиця Üllői út, початок листопада 1956 р. Імена повстанців, судячи з усього, невідомі. Автор фото швейцарський фотограф Jack Metzger. … Read entire article »

Filed under: Фото

Комунальники укладають газони!

Комунальники укладають газони!

Сьогоднішнє фото авторства моєї мами. Київ. Комунальники укладають газони. #місто_герой_Київ … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Календар! Фотки!

Календар! Фотки!

А ось в якому крутецькому проєкті я взяла участь! Календар “Віримо в ЗСУ!”. Автор ідеї, режисер, натхненник, локомотив і роздавач кому треба копняків – неперевершена Dana Yarovaya. Крутий фотограф – Arsen Fedosenko. Як придбати, причому з підписом Залужного – читайте у Дани: https://www.facebook.com/dana.yarovaya/posts/pfbid0UqbUa4zNzP29LsoAwW3um5vqhptTtRLa9aho93Rx1kV71WBRr9AMFsG8va9wVcgyl А я зараз ще накидаю фоток з робочими моментами зйомок… … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Прощання зі Скрипалем

Прощання зі Скрипалем

Роман Барвінок-Скрипаль був похований сьогодні на Лісовому цвинтарі у Києві. Панахида пройшла у Михайлівському Золотоверхому соборі. Попрощалися під звуки скрипки – музиканти грали і біля Золотоверхого, і потім на цвинтарі. Труну несли до місця спочинку під траурну мелодію у виконанні труби і барабану з військового оркестру, опускали під військовий салют, а коли засипали землею, почав грати скрипаль… ВІДЕО: … Read entire article »

Filed under: Репортажі, Фото

Зустріч з кумом!

Filed under: Повідомлення, Фото

Волонтери подарували шапочку :)

Волонтери подарували шапочку :)

Волонтери подарували шапочку! Такої крутої в мене ще не було. Нарешті зник вибір: каска (безпека) чи активні навушники. Величезне спасибі всім, хто не втомлюється допомагати. … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Фото

Статті