Статті Коментарі

Білозерська INFO » Фото

Звіт за проведені вихідні :)

Звіт за проведені вихідні :)

Де ще можна бути у таку погоду, як у суботу, крім як у лісі? 🙂 Оця штука, що горить, зветься “фінська свічка”. Вона горить дуже довго, і на ній можна готувати їжу. Селфі з грибочками! Для кого назбирати? 🙂 Втім, нормальні гриби у нас теж є: Це – ландшафна нерівність штучного походження. Бліндаж. Вхід був з того боку, де на фото лежить куртка. У листопаді 1943-го тут сиділи радянські солдати, і було їм холодно, бо клімат тоді був не той, … Read entire article »

Filed under: Репортажі, Фото

Портрет часу: як сьогодні виглядає відвідувач банку :)

Filed under: Фото

Геніальне фото, як на мене

Геніальне фото, як на мене

Геніальне фото, як на мене. У ньому прекрасне абсолютно все. Без жодних додаткових пояснень. До речі, на фото не я 🙂 На фото – Таня Ніймейєр, в минулому – відома колумбійська партизанка, живе нині мирним життям. … Read entire article »

Filed under: Фото

Коли діти сидять у батьків на голові…

Filed under: Фото

Служу українському народові!

Filed under: Повідомлення, Фото

Косплей

Косплей

Я не цікавлюся відеоіграми і прохолодно ставлюся до фентезі, але цей нереально ефектний косплей персонажа ігри The Elder Scrolls не залишив мене байдужою. Він створений у 2013 році канадкою на ім’я Amanda Eccleston. Певно, вона щось знала 🙂 … Read entire article »

Filed under: Фото

Сьогодні на службі :)

Сьогодні на службі :)

Прикмети часу 🙂 … Read entire article »

Filed under: Фото

Мітинг на захист Тетяни Чорновол під Печерським судом (ФОТО)

Мітинг на захист Тетяни Чорновол під Печерським судом. Людей, як для карантину, багатенько. Благополучно складений ще один іспит: ми здебільшого сидимо в самоізоляції, своїм життям і життям оточуючих не нехтуємо, але коли реально треба, незважаючи ні на що, готові збиратися. Люди тримали плакати “Руки геть від героїв Майдану!”, “Ні реваншу” тощо. Був плакат “Суддя, пам’ятай: Ростов недалеко!”. (Думаю, що все-таки до Ростова мають шанс поїхати не звичайні судді, а ті, хто давав їм вказівки). Були більшість відомих опозиційних політиків. Виступав 5-й президент Петро Порошенко, обіцяв не дати розтоптати досягнення Майдану, казав: “Таню, ми з тобою!”. Сергій Поярков сказав, що дуже поважає Чорновол за те, що вона, закликаючи інших щось робити, сама завжди йшла попереду. Були активісти Майдану, були також пересічні люди, які свідомо чи ні трималися трохи подалі від політиків. Карантин, мабуть. У масках … Read entire article »

Filed under: Репортажі, Фото

Київ карантинний, 6.04.2020 (ФОТО)

Київ карантинний, 6.04.2020 (ФОТО)

Пройшлася наспіх центром Києва з фотоапаратом. Залляте сонцем порожнє місто без пішоходів. Поодинокі перехожі майже всі в масках. Здивувало, як люди, облич яких не видно і які нічого не порушували, наполегливо ховалися від мого фотоапарату 🙂 А так, взагалі, враження дивне. Нічого страшного – і водночас трохи не по собі… … Read entire article »

Filed under: Фото

Зомбі-апокаліпсис наближається :)

Filed under: Гумор, Фото