Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Перестрілка у Броварах

Мій президент, уряд і парламент не зобов’язані наповнювати мої кишені. Це я вже якось сама. А вони категорично зобов’язані зробити дві речі: щоб мою державу не окупували і щоб по вулицях не бігали отакі от. Щось не справляються. Боже мій, скільки невоювавших с*к -ходячих мішеней в одному місці! Один фронтовик за укриттям = 2-3 підстрелених, решта тікають у різні боки. Який розкішний контингент для штрафбату! А в нас тут некомплект, бачите. У фронтовиків за стільки років – в кого спина, в кого суглоби, в кого старі поранення. А тут свіженькі, молоді… Під автомати їх, окопи рити. А на ніч замикати, щоб не повтікали. … Читати далі »

Filed under: Відео, Статті

Морпіхів нагороджено медалями «За жертовність і любов до України»

Морпіхів нагороджено медалями «За жертовність і любов до України»

Сьогодні в Маріуполі групу військовослужбовців окремого батальйону морської піхоти нагороджено медалями «За жертовність і любов до України». Це відзнака Православної церкви України, заснована 2 січня 2015 року, нею нагороджують за активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час Революції Гідності, у захисті України на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську допомогу Збройним Силам, Національній гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України. У цій військовій частині військовослужбовців уже нагороджували такою відзнакою раніше. Сьогодні ж, як … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Участь у бойових діях як обтяжуюча обставина

Подивилася відеоблог Стерненка на тему трагедії на Житомирщині. Як ми знаємо, орендар ставка застрелив сімох людей, майже всі вони АТОшники, після цього низка ЗМІ і проросійських блогерів поширили інформацію, що загиблі нібито були рейдерами або рекетирами. Стерненко досліджує, звідки взялася ця інформація, адже правду можуть знати лише двоє: підозрюваний у вбивстві і єдиний вцілілий гість. Версії гостя ми не знаємо, а підозрюваний в суді сказав лише те, що був тверезий і стріляв тому, що у нього вистрілили. Не претендуючи на істину, бо мене там не було, скажу, що схиляюся до версії побутової сварки, без політики і без рекету, бо рекетири навряд чи приїхали б таким натовпом і навряд чи влаштували б п’янку “на робочому місці”. Решту має встановити слідство під пильним контролем громадськості. А я зараз … Читати далі »

Filed under: Статті

Служу українському народові!

Filed under: Повідомлення, Фото

З Днем морської піхоти усіх причетних!

Всім нам успішного переведення окупантів і колаборантів в аграрний сектор. І до наступного свята без втрат. Принагідно – посилання на публікацію Ірина Сампан про дівчат, які служать у морській піхоті. Всі наші 🙂 «Здохни, але зроби це». Жінки-морпіхи розповіли, як виборювали свій берет … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Про Стерненка і Гордона з Гіркіним

Про Стерненка і Гордона з Гіркіним

Зайшла у ФБ після невеличкої перерви, а тут дві теми: Стерненко і Гордон з Гіркіним. Теми важливі, тож мушу коротко висловитися й собі. 1. Не пам’ятаю, чи знайома зі Стерненком особисто, чула про нього різне, не тільки хороше, але в даній ситуації однозначно його підтримую. І тут не скажу нічого нового: я за право нас усіх на самозахист. В тому числі – на короткостволи. В тому числі – за право стріляти з вогнепала у того, хто дістав … Читати далі »

Filed under: Статті

Україна не Фінляндія

Прочитала інтерв’ю екс-віце-прем’єра РФ Альфреда Коха Гордону, в якому він, зокрема, радить Україні піти шляхом Фінляндії, яка у 1940 році віддала СРСР частину своїх територій і стала натомість процвітаючою державою. Кох нагадав, як під час війни 1939-1940 років Радянський Союз окупував Виборг, потім фіни виступили на боці Гітлера і повернули свої території. “Потом Сталин Гитлера побеждает – финны опять отступают на ту границу, о которой они договорились со Сталиным в 40-м. И условно говоря, в 1944–1945 годах у Маннергейма дилемма: либо настаивать на том, чтобы Сталин вернул все эти земли, которые, так сказать, исконно финские, либо смириться с этим, зафиксировать факт, который есть, и жить дальше”. На думку Коха, якби Манергейм обрав перший варіант, це було б помилкою, адже власних сил відбити ці території у Фінляндії не було, англійці з американцями не … Читати далі »

Filed under: Статті

Концерт під обстрілом. Водяне, травень 2017 (ВІДЕО)

Відео, яке раніше не публікувалося. Водяне, три роки тому. Ворожі САУ працюють по селу. Ми вирішуємо з цього приводу влаштувати невеликий концерт… В прямому, не переносному розумінні. Хто читав мою книгу #ЩоденникНелегальногоСолдата, повинен пам’ятати цей епізод. І щоб двічі не вставати – уривок з книги про те, що відбулося наступного дня. “Наступного дня, 14 травня, хлопці нарешті повідомляють мені, у кого з місцевих моя Ефка вкрала курку. Це сталося кілька днів тому. Ефуня прибігла із загризеною рудою куркою в зубах, і тягала її по всьому двору, тепер весь двір в рудих «доказах». На Водяному ще живуть кілька сімей мирних мешканців, і майже всі тримають курей. Хлопці більше лазять по селу, ніж я – тож попросила їх дізнатися, кому нашкодила Ефка. Збираюся піти й заплатити за курку – по-перше, тому, що незручно перед людьми – … Читати далі »

Filed under: Відео

Цікавий випадок стався сьогодні у Києві на Софіївській вулиці.

Мої батьки вийшли з дому на “Нову пошту”. Поки мама була всередині, батько чекав її на вулиці. І раптом почув – з боку Майдану дуже голосно грає гімн Радянського Союзу. Каже: гімн був зі словами і такої гучності, ніби під цю музику марширує колона. Спочатку батько подумав, що це гучномовець на якійсь машині. А потім побачив молоду людину (більше схожу на жінку, але то міг бути і молодий хлопець, було вже темнувато і батько не роздивився) і з нею хлопчика років десяти. Дорослий ніс сумку, і з сумки грала ця музика. Обоє були напружені, періодично озиралися – малий на дорослого, а дорослий навколо. Батько припускає, що це могла бути якась провокація – наприклад, з метою нападу на цих людей і подальшого фільмування. А може, і просто ідіоти, хтозна. Посперечалися на щось абощо. Але навіщо … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

І знову ср*чі навколо яєчні і вічних вогнів. Дев’яти років як не минало :(

І знову ср*чі навколо яєчні і вічних вогнів. Дев’яти років як не минало :(

Мрак :(( У 2011 році молода дівчина Аня Сінькова відсиділа 3 місяці в СІЗО і потім отримала умовний термін за те, що з двома подругами посмажила яєчню на вічному вогні у київському Парку слави. Аню засудили за статтею 297 ККУ “Наруга над могилою”. Хтось влучно назвав її вчинок “уколом в нервовий вузол суспільства”. Які ж ср*чі вирували навколо цієї яєчні! Я бігала на суди і хрипла віртуально, доводячи, що складу злочину немає, що цей вчинок може, звісно, … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті