Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Поради цивільним, що робити під час авіаудару

ЩО РОБИТИ, КОЛИ ЧУЄТЕ ПОБЛИЗУ ЛІТАК? У вас є всього пара секунд. Падайте під стінку, тільки не навпроти вікна: під нього або в кут кімнати. Ідеальне укриття – прихожа або ванна без вікон, але якщо ви не достанетесь туди за секунду-дві, падайте де стоїте і повзіть під стіну. Ні в якому разі не залишайтеся посередині кімнати: ви будете в межах конусу розльоту уламків скла та цегли з сусідніх будівель, а залізобетонні плити якщо і ламаються то, згідно законам фізики, навпіл падаючи на середину кімнати. Навіть у самому поганому випадку, якщо плита зламається, упав під стіну, ви маєте шанс опинитися в повітряному кармані під плитою. Поза. Як при віджиманні – обличчям вниз; руки зігнуті під корпусом, ноги максимально теж зігнути, щоб після обрушення була можливість піднятися під вагою уламків, або хоч … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Фотки з минулорічного відпочинку…

Фотки з минулорічного відпочинку…

Чищу телефон, в якому забита пам’ять, від фоток з минулорічного відпочинку. І думаю, що є все-таки позитив у віці 40+. Бо двадцять років тому я б такі фото фіг виставила 🙂 Цього літа мені з камуфляжу не вилізти, а от наступного… Якщо буду жива, поїду в Гурзуф. Моє найулюбленіше з юності місце відпочинку, де не була вже зі зрозумілих причин років із десять. Треба надолужувати. … Читати далі »

Filed under: Фото

60 років Цою

Сьогодні виповнилося б 60 років Віктору Цою. На його піснях виросло наше покоління, і впевнена, що якби він зараз був живий, він би не… Ну, ви зрозуміли. Віктор Цой, “Пачка цигарок”: скрипка, ритм-гітара і партія ударних на тому боці 🙂 “Давай, з ля-мінор… БАБАХ!” Обережно, ненормативна лексика! … Читати далі »

Filed under: Відео, Повідомлення

Ура! Тайра вдома!

Ура! Тайра вдома!

Ура! Нарешті! Тайра вдома! І побратим її, мій давній товариш, теж живий і в безпеці. Стільки часу не писала про Тайру, щоб моє “заступництво” не нашкодило їй. Яка ж радість, що тепер можна. Не очікувала, що її вдасться звільнити так швидко. Усім причетним – величезне людське спасибі. Тайрі швидкого відновлення і повернення у стрій. Посестро, твоя мужність, зокрема, на відео з полону, вражає. Не знаю, хто ще так зміг би. P.S. Відкрию маленьку таємницю, сподіваюся, Тайра не образиться. Коли я у … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Дівчина з обкладинки :)

Дівчина з обкладинки :)

Дівчина з обкладинки 🙂 Подяка журналістці Ірина Поляруш-Мамрига і головному редактору журналу “Країна” Артем Скоропадский Посилання на текст: https://m.gazeta.ua/articles/people-and-things-journal/_upershe-vijna-vidbuvayetsya-tak-vidverto-j-neprihovano-mi-abo-voni-do-kincya/1093962 … Читати далі »

Filed under: Інтерв'ю

Приручили їжачка

Filed under: Фото

Фотка з минулого життя

Фотка з минулого життя

Знайшла в телефоні фотку з минулого літа. Ніби з іншого життя, блін. Тоді я думала, що ніколи не повернуся до війська. Цим літом сарафанчики точно не поношу. … Читати далі »

Filed under: Фото

Шукаємо бійця!

UPD. Дякую всім, спільними зусиллями знайшли телефон командира, розшукали бійця! Він живий, в порядку, виконує свій обов’язок, просто немає зв’язку. Друзі, проконсультуйте, будь ласка. Родичі розшукують зниклого бійця, з яким вже майже місяць немає зв’язку. Найпершим кроком у пошуках, щоб не піднімати шкідливу бучу в Інтернеті, мав би бути дзвінок у частину. Питання: відомий номер в/ч (у форматі А0000), відомі номер і назва батальйону і приблизне місце, де воював бат і де зник боєць. Як знайти контакти частини? В Інеті я нічого не знайшла. Можливо, їх дадуть у військкоматі, через який він призивався? Чи там не дають таку інфу? … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

“Пишу я світові листа…”

Пишу я світові листа, Що не писав мені – Прості новини від єства – Чутливі і значні. Кому він дійде крізь віки – Не бачу я в цю мить – Благаю, співвітчизники – Суворо не судіть! (c) Emily Dickinson Переклад мій ************** This is my letter to the World That never wrote to Me — The simple News that Nature told— With tender Majesty Her Message is committed To Hands I cannot see — For love of Her—Sweet countrymen— Judge tenderly — of Me #Bilozerska_rhymes … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Статті