Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

ХОЧУ!

ХОЧУ!

Роздивившись нову емблему і так, і сяк, порадівши з московської істерики навколо неї і подумавши добре, вирішила – ХОЧУ ТАКИЙ ШЕВРОН!!! На ньому написано: “Воєнна розвідка України”. Про ЗСУ чи іншу силову структуру чітко не сказано. Ми ж теж фронтова розвідка, і не Росії чи “ДНР”, а України. Терміни “військова” і “воєнна” все одно всі плутають і плутати будуть – виходить, маємо право носити 🙂 Хто знає, де це диво можна дістати? … Читати далі »

Filed under: Статті

Як я з Сергієм Лук’яненком спілкувалася

А давайте я вас посмішу трохи. Чи багатьом з вас випадало поспілкуватися з улюбленим письменником? Певна, що деякі мають такий досвід. Мабуть, це було десь на літературному вечорі? Чи, може, ви написали йому на сторінку у соцмережі і отримали чемну відповідь? Переконана: ні в кого це не виходило так круто і весело, як нещодавно у мене 🙂 Як багато людей з мого кола спілкування, в юності я захоплювалась “Дозорами” Сергія Лук’яненка. Не дуже полюбляю жанр фентезі, але ж “Дозори” насправді не про відьом і магів, а про сучасне нам пострадянське суспільство, правдива розповідь про життя сучасних людей. Від роману до роману спливав час, навколишній світ змінювався – і у книгах це чітко відбивалося. Наприклад, у першому “Дозорі” офісні працівники гралися у DOOM, а головний герой носив із собою CD-плеєр, і ці впізнавані деталі було дуже … Читати далі »

Filed under: Статті

Повернулися з завдання.

Повернулися з завдання.

Повернулися з завдання. Воно не було ні цікавим, ані небезпечним – просто робота, яку комусь треба робити. Трохи замахалась, бо довелося довго лазити у снарязі, а на світанку сильно замерзла. Зате маю тепер ворожий трофей у колекцію 🙂 … Читати далі »

Filed under: Статті

Воїнам УДА на фронті освятили автотранспорт (ВІДЕО)

Воїнам 18-го (Рівненського) загону тероборони Української добровольчої армії на передовій капелан о.Микола Мндинський освячує автотранспорт. 24.10.2016 … Читати далі »

Filed under: Відео

Ідеологічно правильна дама передає вітання :)

Ну, і щоб двічі не залазити в Інет – коротенька сьогоднішня замальовка: 500 метрів від передка. Цивілізоване місто. Їздять машини, ходять цивільні, працюють магазини. Поблизу чути “дашку” й АГС, на них ніхто не звертає уваги. Командир роздратовано бігає від магазинчика до магазинчика: – Що це за клята діра така? Нема де купити пополняшку!!! :)) … Читати далі »

Filed under: Статті

Репортаж білорусів про Широкине

Репортаж білорусів про Широкине

Вийшла п’ята частина репортажу білоруських журналістів Василя Семашка й Анни Іванової про поїздку в Україну на війну. У цій частині йдеться про Широкине під Маріуполем, яке журналісти відвідали у супроводі прес-офіцера ЗСУ. Є трошки і про нас – про УДА. “В коридоре школы висят два стенда «Широкино — история села» и «Широкино — война». История села Широкино и война продолжаются — между стендами дыра от небольшого снаряда”. Матеріал можна прочитати тут: http://news.tut.by/society/516372.html … Читати далі »

Filed under: Репортажі

Помер Олександр Рафальський…

Цієї ночі у Лук’янівському СІЗО помер Олександр Рафальський – засуджений до довічного позбавлення волі за більш ніж сумнівним вироком. Він провів за гратами біля 15 років. Пережив нелюдські тортури у міліції, але своєї провини так і не визнав. Його мати, Тамара Рафальська, все своє життя присвятила боротьбі за звільнення сина, але перегляду справи так і не дочекалася. Фільм про Рафальського, знятий нами у 2012 році: До війни я займалася справами довічників і знаю, що приблизно 10% з них засуджені несправедливо, бо є або зовсім непричетними до злочину (як, наприклад, Володимир Панасенко), або міра покарання неспівставна з тим, що вони насправді вчинили. В Україні відсутній механізм перегляду справ довічників, тому людина, засуджена помилково чи свідомо злочинно, фактично позбавлена шансів коли-небудь вийти на волю. Цей шанс може з’явитися, якщо в Україні буде прийнято законопроект 2033а “Про … Читати далі »

Filed under: Статті

Маша

Красуня з автоматом – Маша Варфоломєєва, яка більше року провела в полоні у “ЛНР”. Маша побувала у мене в гостях, сподіваюся, ми станемо близькими подругами. … Читати далі »

Filed under: Фото

Ростемо :)

Filed under: Статті

Зі святом Захисника Вітчизни!

Зі святом Захисника Вітчизни!

11 років тому, коли українці вперше вирішили відсвяткувати у своїй столиці Покрову – день козацького війська, день заснування УПА – центральна вулиця української столиці виглядала саме так. Нам тоді не вдалося навіть дійти до Майдану – червоні та інших кольорів газорублівці окупували центр Києва. Вони й на Хрещатик нас не пускали. Під Бесарабкою була бійка з “тітушками”, ми прорвалися, причому вони збили мене з ніг і ледь не затоптали. Минув невеликий, нікчемний в історичному вимірі час – … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті