Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

* * *

Молодий солдат ЗСУ. Я не бачила його жодного разу у житті. На війні він швидко здружився з одним з моїх побратимів і запросив його до себе на весілля. У нього скоро мало бути весілля. І вони були разом у бою, і він був поранений. Дуже тяжко – такі зазвичай не виживають. Війна відмовляє у диві там, де про нього благають, і робить дива там, де не ждуть. Наші хлопці – не медики – зуміли прорватися до нього, на місці надати допомогу (надскладний випадок!) і витягнути його звідти, звідки проблематично було вийти навіть і без пораненого. Під вогнем. Не кинули. Винесли. Витягли і передали лікарям. Лікарі сказали, що… У таких випадках лікарі зазвичай нічого не кажуть. Так ось: він вижив. Я не бачила його жодного разу у житті. Але мало не плачу від радості й гордості, коли … Читати далі »

Filed under: Статті

Миша-акробатка (ВІДЕО)

Миша-акробатка (ВІДЕО)

Хто провів минулу зиму на фронті та у прифронтовій зоні, добре пам’ятає просто рекордне нашестя мишей. Тим, хто це бачив, не треба нічого пояснювати, хто не бачив – не уявить собі все одно. З весною миші, як їм і годиться, трохи пішли в поля, і стало полегше. І от учора – маленький рецидив, в особі однієї нахабної хвостатої тварюки, яка абсолютно не боїться людей. За наявності певної спритності її можна було б схопити голими руками. Стрибає … Читати далі »

Filed under: Відео

Весна, скоро літо

Filed under: Фото

По ситуації з сайтом “Миротворець”

1. Колектив сайту “Миротворець” хтось добряче підставив, підкинувши їм ідею опублікувати список журналістів, що були акредитовані у “ДНР”. Бо через тиск на журналістів, реальний чи уявний, завжди піднімається дуже багато галасу з боку демократичної спільноти. Не здивуюся, якщо виявиться, що це росіяни руками західних і прозахідних правозахисників намагаються вивести з гри “Миротворець”. Якщо, звичайно, заява про закриття з боку “Миротворця” не зроблена з метою спонукати суспільство переконати невдоволених у потрібності цього сайту. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Статті

Друзі!

В нас на сервері сталася аварія, через яку ми змушені відновлювати сайт. Відновимо, але треба ще трохи часу. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Я проти “революцій знизу”

Нижче – серйозний і стрьомний текст, після якого мене, можливо, засудить значна частина тих, хто досі висловлював свою підтримку. Пишу це виключно як власну думку, до будь-яких рухів, структур чи організацій прошу цей текст не прив’язувати. Так ось, я проти революцій – у тому розумінні, яке спадає на думку найпершим. Я проти “третього Майдану”, “холодноярських вогнів” і тому подібних речей. Ненавиджу щурів, які зараз у владі – мабуть, більше за всіх, хто зараз це читає. Але я проти революцій. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Статті

* * *

Якщо нам вистачить розуму, сили духу, любові, люті й дисципліни, і якщо складеться відповідна історична ситуація – ми, саме ми врятуємо нашу державу і станемо героями для багатьох поколінь. Якщо ми не потягнемо, або якщо певний момент не настане – назавжди уплямим себе. Це – наша жертва, яку доводиться приносити вже зараз. Наперед. Авансом. Пекло навиворіт, плата не за минулі, а за майбутні вчинки. Приносимо. Платимо. Бо іншого шляху щось змінити – немає. P.S. Це так, думки вголос. Уточнень і розлогих пояснень не чекайте… … Читати далі »

Filed under: Статті

Вівці

Вівці

Іноді на військовій базі, де відпочивають у коротких проміжках між передком і передком бійці, що за два роки пройшли усі гарячі точки Донбасу, можна побачити і таке 🙂 Це не просто якісь там свійські тварини, їх наявність – це наш національний менталітет в найкращих його проявах – менталітет воїнів і господарів (а ворогам у горлі хай пір’я поросте…) Погладити не вдається – втікають 🙂 … Читати далі »

Filed under: Статті, Фото

Одеса, останнє довоєнне літо

Клас! Знайшла фото авторства Олекси Ярославцева. Одеса, останнє довоєнне літо. Це я у спеку тягнуся за краплинками з фонтанчика. Треба ж було так підловити 🙂 … Читати далі »

Filed under: Фото

Бійці 8-го ОБАТ УДА “Аратта” кошмарять “сепарів” з АГС (ВІДЕО)

Бійці 8-го ОБАТ УДА “Аратта” кошмарять “сепарів” з АГС (ВІДЕО)

А давненько щось я не виставляла відео з бойових. Дотримуюсь військової таємниці. Але коли минає трохи часу, дещо вже можна оприлюднювати. На цьому відео – маленький епізод щоденної роботи бійців 8-го батальйону “Аратта” Української Добровольчої армії в населеному пункті N. Бійці УДА активно заважають супротивнику обстрілювати позиції наших армійців 🙂 … Читати далі »

Filed under: Відео, Статті

Статті