Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Кільце Соломона

Кільце Соломона

КІЛЬЦЕ СОЛОМОНА А для тих, хто хильнули лиха Не по вінця, а по вуста, Є на світі остання втіха – Як все вічне, вона проста. *********************** Коли біль із себе не видавиш, Коли що не роби – він тут, Мудрий цар Соломон Давидович, Сулейман, або ж, ібн Дауд – Він на пальці носив перстеника На випадок, як ось в мене. А всередині там – простенько так: “Все минає, і це мине”. ********************* Не навіки моря і гори, Тільки вічне знання одне: Що найгірше у світі горе Неодмінно колись мине. А іще є солодкий … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Прощання зі Скрипалем

Прощання зі Скрипалем

Роман Барвінок-Скрипаль був похований сьогодні на Лісовому цвинтарі у Києві. Панахида пройшла у Михайлівському Золотоверхому соборі. Попрощалися під звуки скрипки – музиканти грали і біля Золотоверхого, і потім на цвинтарі. Труну несли до місця спочинку під траурну мелодію у виконанні труби і барабану з військового оркестру, опускали під військовий салют, а коли засипали землею, почав грати скрипаль… ВІДЕО: … Читати далі »

Filed under: Репортажі, Фото

Парад горілої техніки – кращий за “класичний”

Парад горілої техніки – кращий за “класичний”

Скажу чесно – такий парад подобається мені навіть більше за “класичний”. Бо звичайний військовий парад – це заявка на статус крутих. А горіла ворожа техніка в центрі столиці – наочне підтвердження статусу. Зі Святом! … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Подяка дівчатам за кікімори

Подяка дівчатам за кікімори

Величезна подяка дівчатам – @Tatyana Orel , @Лідія Оскірко , @Катерина Микитенко (щось ФБ глючить, не дає затегати), які власноруч сплели 11 кікімор для нашого підрозділу! Ви тільки гляньте, яка краса! 🙂 UPD. Посилання на сторінки дівчат, раз не можу затегати. Може, у когось вийде зробити це в коментах. https://www.facebook.com/tatyana.orel.7 https://www.facebook.com/ekaterina.zubckova https://m.facebook.com/lidashik?_rdr … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Скрипаль…

Скрипаль…

На першому фото – мій побратим Роман Барвінок-Скрипаль . На другому – його батько Юрій. Батько загинув на цій війні трохи більше двох місяців тому. Скрипаль – сьогодні. Це сталося вранці. (Близькі вже повідомлені, писати можна). Він був дуже крутим скрипалем. Банально, але – так, міг би заробляти музикою і не паритись. А ще – не підлягав призову через поганий зір, але приховав свої проблеми і воював спершу в добровольцях, з нами в УДА, а потім … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Статті

Чи безпечно бути в Києві на свята?

Щойно мені написала знайома, з якою не бачились і не контактували майже 20 років. Вона зараз перебуває з дочкою (вже майже дорослою) в Польщі, але не має фінансової можливості бути там далі і планувала вертатися у Київ. Але її лякають прогнози військових експертів про те, що найближчий тиждень (День незалежності) може бути дуже небезпечним. І питає моєї поради, чи не варто їй спробувати прилаштувати в Польщі ще на тиждень бодай дитину? Ось що я їй написала. Покажу це вам, бо, розумієте, давати такі поради – це достатньо серйозна відповідальність. Що скажете? “Звичайно, я нічого не можу гарантувати, але думаю так. За цей тиждень Київ не захоплять точно. Що може бути? Можуть бути обстріли Києва та інших великих міст на День незалежності. Також можуть перейти кордон білоруські війська (думаю, далеко не просунуться). … Читати далі »

Filed under: Статті

Збережемо озеро Біле від забудови!

Прошу долучитися всіх, хто може, до кампанії за збереження берегів озера Біле від забудови! Зокрема, пляж біля озера має бути для всіх киян і гостей міста, а не не чиєюсь приватною територією. ЗВЕРНЕННЯ ОБОЛОНСЬКОЇ ГРОМАДИ: Публічне звернення до мера та депутатських фракцій Київради! Громада Оболоні виступає категорично проти знищення басейну Акваріум та забудови берегів озера Біле! На жаль, депутати Владислава Турець та Євген Кузьменко проігнували звернення. Тепер громаді остаточно зрозуміло на чиєму вони боці. Це обов’язково буде згадано на виборах! Зараз ми хочемо звернутися до Віталій Кличко. Депутатських фракцій: УДАР Віталія Кличка. КИЇВ Європейська Солідарність – Київ Слуга Народу – Команда Зеленського у Києві Батьківщина. Київ Єдність Олександра Омельченка ГОЛОС. КИЇВ Особисто до голови комісії Київради з питань архітектури, містобудування та земельних відносин Михайло Терентьєв. Депутатів обраних від Оболоні. Громада 5 років веде боротьбу … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Зустріч з кумом!

Filed under: Повідомлення, Фото

А не треба курити, де попало!

А не треба курити, де попало. Треба курити там, де ще не попало! (Вичитала в Інеті, якщо хтось знає автора, напишіть, я додам) … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Бо Путін нападе

Хто воює з 14-го, добре пам’ятає, як не можна було “бомбити Донбас”. І ще багато чого не можна було робити, бо Путін нападе. Потім, аж до “бавовни”, не можна було наносити удари по території РФ. Не можна було воювати за Крим. Межі дозволеного розширюються, відсуваючись на схід. До повітряних тривог у Москві залишилося зовсім трошки. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Статті

Статті