Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Змерзла, мавпочко? Тут тобі не Африка! :))

Filed under: Фото

Історія мого дуйчика

Історія мого дуйчика

Ця дуєчка, яка рятує мене просто зараз (взагалі єдине джерело тепла) – річ не проста, річ з історією. Коли десь у вересні 2014-го стало зрозумілим, що війна затягується, що зимувати доведеться не вдома (тоді я навіть подумати не могла, скільки зим ще буду не вдома) – пішла я до магазину купувати дуйчик. Це був невеликий супермаркет у Покровському, що на Дніпропетровщині. І там мені раптом зробили на цей дуйчик величезну знижку – майже на половину … Читати далі »

Filed under: Статті

Рубрика “Про нас пишуть” :) Армія FM

Рубрика “Про нас пишуть” :) Армія FM

Про мене на “Армія FM” 🙂 Незважаючи на деякі маленькі неточності (розстріл Небесної сотні на власні очі не бачила, була в цей час з іншого боку Майдану), побачити про себе такий репортаж – дуже приємно 🙂 Українська жінка — особлива. Це феномен, який не має аналогів у світі! Вона надихає, розвиває мистецтво, виховує покоління, а ще — захищає Батьківщину. Слухайте щодня на Армія FM в програмі Ірини Зінчук #Українські_Валькірії історії українок, які вразили світ своїми вчинками … Читати далі »

Filed under: Репортажі

Сєва і Морпіх

Сєва і Морпіх

21 листопада 2014 року, 5 років тому, під Донецьким аеропортом загинули мої побратими Всеволод Воловик і Володимир Байдюк, “Сєва” і “Морпіх”… Уривки з моєї книги #ЩоденникНелегальногоСолдата, де йдеться про них. …14 травня 2014 року. Готель «Європейський» в Дніпрі, він же просто Готель, неофіційний штаб «Правого сектора». На підлозі нещодавно привезене обмундирування: форма мультикам українського пошиття, рюкзаки, берці, розвантажки. Озброєні до зубів охоронці Першого і тут-таки жінки й діти – сім’я Першого і ще чиясь. Трохи осторонь на дивані … Читати далі »

Filed under: Статті

Про затримання у Польщі Ігоря Мазура (Тополі)

Про затримання у Польщі Ігоря Мазура (Тополі)

Затриманий у Польщі Ігор Мазур (Тополя) переданий на поруки українського консула. Суда з обрання запобіжного заходу не буде. “На час очікування та розгляду екстрадиційного запиту він буде проживати в Генеральному консульстві”, – повідомила омбудсмен Людмила Денісова. Це малесенька тактична перемога (побратим не за гратами) – і при цьому стратегічна поразка. Наскільки я розумію, далі ситуація розвиватиметься таким чином: польська сторона запитує у Росії матеріали справи, чекає, поки вони прибудуть, потім вивчає ці матеріали, і на їх основі … Читати далі »

Filed under: Статті

Підтримую флешмоб “Войовнича меншість”

Підтримую флешмоб “Войовнича меншість”

Мене звати Олена Білозерська. Я киянка, колишній журналіст, на війні з весни 2014-го року. У 2014-2017 боєць (снайпер) ДУК ПС і УДА, з 2018 офіцер-артилерист Збройних Сил України. #Я_войовнича_меншість. Я не вірю, що одвічний геополітичний конфлікт з Росією має несилове розв’язання. Найгірше, до чого можуть призвести “спроби замирення” – до втрати Україною суверенітету, найкраще – до передачі великої війни на плечі наступного покоління. У своїй книзі #ЩоденникНелегальногоСолдата я публічно заприсяглася, що без перемоги з цієї війни не … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Ліна Костенко…

Где мир принадлежит злодеям, Где счастье ткут из слов “прощай”, Простить друг другу ли сумеем На нас упавшую печаль? Иль будем век себя корить мы – За что вот только, Боже мой? За то, что серце в дерзком ритме Забилось в нежности немой? За эти тихие приветы? За взгляд, который так пьянит? Пусть это солнышко посветит. Пусть эта горечь прозвенит. Лина КОСТЕНКО Перевод Олены Билозерской … Читати далі »

Filed under: Статті

Більшість апріорі не буває права

Маленька історія з моєї книги #ЩоденникНелегальногоСолдата. Знову і знову повторю свою непопулярну думку: демократія під час війни – зло. Коли обтяжений владою політик думає про рейтинги, тобто, про схвалення своїх дій більшістю – зазвичай для цього схвалення самої пропаганди замало, доводиться також робити реальні кроки. Наприклад, не відправляти на передову мобілізованих. Чи насаджувати мир, який дорівнює капітуляції, бо цього “хочуть люди”. А люди завжди, в усі часи, хочуть лише одного: щоб було тихо. І якби до них дослуховувались – то перший-ліпший диктатор, який додумався б цього не робити, окупував би всю планету. (В часи потрясінь) більшість апріорі не буває права. … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті