Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Про затримання у Польщі Ігоря Мазура (Тополі)

Про затримання у Польщі Ігоря Мазура (Тополі)

Затриманий у Польщі Ігор Мазур (Тополя) переданий на поруки українського консула. Суда з обрання запобіжного заходу не буде. “На час очікування та розгляду екстрадиційного запиту він буде проживати в Генеральному консульстві”, – повідомила омбудсмен Людмила Денісова. Це малесенька тактична перемога (побратим не за гратами) – і при цьому стратегічна поразка. Наскільки я розумію, далі ситуація розвиватиметься таким чином: польська сторона запитує у Росії матеріали справи, чекає, поки вони прибудуть, потім вивчає ці матеріали, і на їх основі … Читати далі »

Filed under: Статті

Підтримую флешмоб “Войовнича меншість”

Підтримую флешмоб “Войовнича меншість”

Мене звати Олена Білозерська. Я киянка, колишній журналіст, на війні з весни 2014-го року. У 2014-2017 боєць (снайпер) ДУК ПС і УДА, з 2018 офіцер-артилерист Збройних Сил України. #Я_войовнича_меншість. Я не вірю, що одвічний геополітичний конфлікт з Росією має несилове розв’язання. Найгірше, до чого можуть призвести “спроби замирення” – до втрати Україною суверенітету, найкраще – до передачі великої війни на плечі наступного покоління. У своїй книзі #ЩоденникНелегальногоСолдата я публічно заприсяглася, що без перемоги з цієї війни не … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Ліна Костенко…

Где мир принадлежит злодеям, Где счастье ткут из слов “прощай”, Простить друг другу ли сумеем На нас упавшую печаль? Иль будем век себя корить мы – За что вот только, Боже мой? За то, что серце в дерзком ритме Забилось в нежности немой? За эти тихие приветы? За взгляд, который так пьянит? Пусть это солнышко посветит. Пусть эта горечь прозвенит. Лина КОСТЕНКО Перевод Олены Билозерской … Читати далі »

Filed under: Статті

Більшість апріорі не буває права

Маленька історія з моєї книги #ЩоденникНелегальногоСолдата. Знову і знову повторю свою непопулярну думку: демократія під час війни – зло. Коли обтяжений владою політик думає про рейтинги, тобто, про схвалення своїх дій більшістю – зазвичай для цього схвалення самої пропаганди замало, доводиться також робити реальні кроки. Наприклад, не відправляти на передову мобілізованих. Чи насаджувати мир, який дорівнює капітуляції, бо цього “хочуть люди”. А люди завжди, в усі часи, хочуть лише одного: щоб було тихо. І якби до них дослуховувались – то перший-ліпший диктатор, який додумався б цього не робити, окупував би всю планету. (В часи потрясінь) більшість апріорі не буває права. … Читати далі »

Filed under: Статті