Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті

Орки все ніяк не заспокояться

Сподіваюся, ця жінка з дитиною не постраждала. … Read entire article »

Filed under: Статті

Пристріляла Галюсю в новій комплектації

У свою половинку кутової хвилини вона вкладається, що не може не тішити 🙂 … Read entire article »

Filed under: Статті

Ну й погода сьогодні

Ну й погода сьогодні. Вилажу вранці зі своєї схованки, а навколо заметіль. Несе мокрий лапатий сніг – брр, холодно, Вербна неділя, друга половина квітня, вітер, брр, ненавиджу зиму. Заходжу така Снігуронька в холодне приміщення, лаю погоду, колега-офіцер радить мені написати на неї скаргу у Спортлото… Через півгодини виходжу на вулицю – а там все залито сонцем. І мете сніг, але сніжинки дрібніші, не лапаті, а як маленькі кульки. Кущі вже наполовину зелені, там вже не бруньки, а повноцінне маленьке листячко, все це мокре, блищить на сонці, вітер влігся, птахи співають, голуб залицяється до голубки – весна! Але під мокрим снігом. Погода, коротше, як наше життя. А потім був звичайний дощ. Хороший для нашої посівної, поганий для ворожих танків. А зараз ні сонця, ні дощу, тільки птахи співають. Весна. Далі має бути легше. … Read entire article »

Filed under: Статті

За маршрутом російського корабля

Колись, у давні докомп’ютерні часи, була в мене касета з українськими коломийками. Вокаліст співав голосом бадьорого сільського дідуся, неймовірно прикольно. – А зараз послухайте, – вигукував він у проміжках між куплетами, – як си люди в селі дали раду з жуками! За селом у полі Люди бульбу рили. ЖУків колорадських Матюками крили… Ой покрили люди ЖУків матюками, І вже тут не видно Тих жукІв роками. Ніби нічого такого, а смішно. Як же це щиро, з яким почуттям треба було матюкати тих жуків, думала я, що вони від цього повиздихали. Так ось, виявляється, що щирість і кількість побажань справді здатна перетворюватись на якість. В закордонних чатах і форумах, аж до далекої Японії, аж до країн, про існування яких не всі чули – тих, хто не подобається, навчилися посилати за маршрутом російського корабля. Різні мови, різні культури, а всі розуміють, куди це. Уявляєте, скільки … Read entire article »

Filed under: Статті

Інфа для цивільних, які вибиратимуться із зони бойових дій через Росію

Важлива інформація для наших співвітчизників, які опинилися на тимчасово окупованих територіях, відрізані від української сторони, і в яких, можливо, не буде іншого вибору, крім примусової чи примусово-добровільної евакуації через так звані “ЛДНР” і Росію. Це вам переказує моя приятелька, якій пощастило з Маріуполя через “Диру” і Росію дістатися до Європи. Таких людей чекає багато принижень і ретельні перевірки, в т.ч. телефонних контактів і соцмереж, тому цей шлях не підходить тим, хто може бути відомий окупантам як людина з проукраїнськими поглядами або має “підозрілі”, з точки зору окупантів, зв’язки. Якщо “викриють”, заберуть до донецьких катівень. Для всіх решти – найголовніше: В жодному разі не можна визнавати перед окупантами, що ти є біженцем. Уникайте потрапляння в табори для біженців і тим більше не приймайте від росіян “матдопомогу”. Хто по незнанню так зробить – у того … Read entire article »

Filed under: Статті

Радість

Моя маріупольська приятелька, яку вивезли до фільтраційного табору в Росії, зазнавши шалених принижень, обшуків і погроз, змогла вижити, врятувати всю свою родину, включно з собаками і котами, і дістатися безпечної Європи. Її близькі чоловіки зараз воюють у Маріуполі. Сьогодні був зв’язок. Усі живі. На фото Швейцарія. Зараз. Ми нині пишемо світову історію. Як сказав чоловік, якому сьогодні довіряє найбільше українців: “Як би важко нам не було, але вже точно не буде соромно”. … Read entire article »

Filed under: Статті

Обережно: ворожа пропаганда!

Вісім років (насправді, думаю, що вже років 15) я писала і казала про те, що Росія перемагає нас інформаційно. Після 24 лютого сталося те, на що мало хто очікував: українці дали ворогам тягла на всіх фронтах, включно з медійним. Півтора місяці і світ, і наші співвітчизники чують і сприймають майже виключно українську позицію. У мене немає зараз ні часу, ні можливостей не лише працювати в інформаційному полі, а й навіть відстежувати, що там робиться. Але все ж помітила: як на фронтах ворог змінює тактику, намагається перегрупуватися й підготуватися до нового наступу – так само він пробує взяти реванш в інфополі. Два моменти, на які варто звернути увагу: 1) відео з українськими полоненими на розкрученому російському ЮТуб-каналі. Під цим відео сотні коментарів від росіян, і всі однотипні. В них немає звичних для нас … Read entire article »

Filed under: Статті

А мене тут вже поховали

Кажуть, це добра прикмета і я тепер житиму довго. А взагалі-то ситуація сумна, бо вороги зняли на відео тіло якоїсь жінки, ВДЯГНЕНОЇ В ЦИВІЛЬНЕ, і заявили, що це відомий снайпер і скоріше за все, Білозерська. Хто та загибла – невідомо. Схоже, що мирна мешканка 🙁 А ще я нещодавно дізналася, що з однієї з тимчасово окупованих територій силоміць вивезли до Росії, до фільтраційного табору, мою добру знайому, звичайну цивільну жінку з проукраїнською позицією. Переживаю за її долю… #RussianUkrainianWar … Read entire article »

Filed under: Статті

Маріуполь

Маріуполь

Це фото зроблене у 2016 році в Маріупольському Драмтеатрі, якого більше немає. На фото зі мною – один з найкращих воїнів, донеччанин Руслан Константинович Пустовойт “Павук”, який зараз на передовій. … Read entire article »

Filed under: Статті

Про випадки дезінформації близьких тих, хто на фронті

Звертаюся до близьких тих, хто зараз воює. За минулу добу в колі моїх знайомих були два випадки дезінформації. 1. Невідомі подзвонили родичам хлопця і повідомили, що він у полоні. Насправді з хлопцем усе гаразд, воює. 2. Дружина мого побратима 5 діб не мала з ним зв’язку, після чого їй зателефонував невідомий і сказав, що їхню колону накрили і її чоловік 200-й. Наступного дня вдалося з’ясувати, що справді були важкі бої і були втрати, мій побратим поранений, але живий. Він зараз у шпиталі, не важкий, з ним все буде гаразд. Це тільки за добу і тільки те, що я знаю. Думаю, таких випадків багато. Тому закликаю вірити тільки офіційним повідомленням уповноважених осіб і словам побратимів, яких знаєте особисто. #RussianUkrainianWar … Read entire article »

Filed under: Статті

Статті