Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті

Три сценарії для Білорусі. Це наша війна

Три сценарії для Білорусі. Це наша війна

Уважно стежу за подіями в Білорусі і бачу, що там незабаром буде реалізовано один із трьох сценаріїв, і всі вони погані для України. Варіант 1. “Найсмачніший” для Лукашенка. Білоруські силовики, підсилені російськими, саджають або примушують емігрувати лідерів протестів різного рівня. Російська і проросійська пропаганда активно поливає брудом “фашистів-змагарів” (Не варто, до речі, думати, що якщо ти принципово мирний і толерантний, то тебе фашистом не назвуть; фашистом назвуть того, проти кого Росія). Люди втомлюються від щоденних акцій протесту, … Read entire article »

Filed under: Статті

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться

Запланованої на сьогодні “інспекції” українських позицій під Шумами ОБСЄ разом з російськими колаборантами не відбудеться. Що ви не кажіть, а з президентом нам іще пощастило. Згадайте, як у 2015 році Порошенко намагався роззброїти ДУК “Правий сектор”. Скільки часу – кілька днів, якщо не помиляюся – тривала збройна облога нашої бази, на якому рівні велися перемовини і яка немаленька кількість людей мітингувала на Банковій, перш ніж нам на якийсь час дали спокій. Злякати і перетиснути Порошенка, які б … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Статті

Про “спільне інспектування” українських позицій в Шумах ОБСЄ і “представниками сторін”.

Про “спільне інспектування” українських позицій в Шумах ОБСЄ і “представниками сторін”. Озброєні російські найманці, по суті ті самі “вагнерівці”, вже вважаються у нас “стороною”. Є слова, які заїздили і, відповідно, знецінили настільки, що люди з почуттям смаку намагаються їх не вживати. Одне з таких слів – “зрада”. Раджу всім, і собі найперше, уникати цього слова. Хоча, безумовно, це зрада. В нашій системі координат. А президент Зеленський – продукт спільного з Росією культурного простору. Все своє доросле життя він, як і безліч інших творчих людей, робив російськомовний продукт, орієнтований на Росію і весь пострадянський простір – просто тому, що там у рази більша аудиторія. Був обдарованим аполітичним трудоголіком, який розважав людей і мав за це великі заробітки, а “нероби-націоналісти” чи то задля піару, чи то відпрацьовуючи отримані від когось гроші, … Read entire article »

Filed under: Статті

Про гнид

Існують люди, які, наприклад, служать в армії, воюють на фронті й ефективно знищують ворогів. Існують люди, які, наприклад, працюють у медицині і рятують життя важкохворих. А всередині вони – гниди. Це дуже важко усвідомити і змиритися з цим. Як же так? Вони ж явно наші, не працюють на ФСБ, не є членами ОПЗЖ і не отримують зарплату від Путіна. Дуже часто вони навіть не боягузи! Від таких підсвідомо очікуєш бодай мінімальної людської порядності. А вони гниди. Вони пліткують за спинами, мішаючи шматки правди з хворобливими вигадками. Їм не можна показувати свої слабкості, бо негайно використають їх проти тебе. Вони радіють твоїм невдачам, а якщо невдач немає – вигадують їх. Вони трактують звичайні, пересічні вчинки тих, кого не злюбили, як щось жалюгідне, смішне й ганебне. Вони не мають жодного матеріального чи кар’єрного зиску від того, що шкодять іншим. Шкодять просто тому, … Read entire article »

Filed under: Статті

Моїй мамі трохи краще

Моїй мамі трохи краще

#COVID19. Моїй мамі трохи краще! Після 8 діб в реанімації вона змогла дихати самостійно, і її перевели до звичайної палати. Це ще не перемога, бо двобічна ковідна пневмонія ще нікуди не ділася, мамі продовжують давати велетенську кількість ліків, і треба, щоб ослаблений організм витримав усі можливі побочки. Борюся за повне одужання мами. Розповім протокол, за яким її лікували, коли вона була в реанімації (зараз вже трохи інша схема). УВАГА! ЦЕ ВСЕ ДУЖЕ СЕРЙОЗНІ СИЛЬНОДІЮЧІ ПРЕПАРАТИ, ЇХ НЕ МОЖНА … Read entire article »

Filed under: Статті

Навіщо Пушилін шантажує Сухаревського

Навіщо Пушилін шантажує Сухаревського

Кілька думок щодо завтрашнього (вже сьогоднішнього) можливого “двобою Пушилін-Сухаревський”. Нагадаю: лідер так званої “ДНР” Денис Пушилін звинуватив Україну у “незаконних” фортифікаційних роботах і обіцяє 7 вересня о 8.00 нанести вогневе ураження по цих укріпленнях. Він називає точні координати цілі і просить відвести звідти особовий склад ЗСУ. На означених Пушиліним позиціях сидять “борсуки” Сухаревського, не чужий мені 503 ОБМП, які, ясна річ, нікуди відходити не збираються і вже з нетерпінням чекають приводу для “отвєтки”, після якої противник, … Read entire article »

Filed under: Статті

Приклеївся

Приклеївся

Я з тих фронтовиків, кому завідомо є чим зайнятися на гражданці, тому якихось проблем з “адаптацією” не передбачається. А все ж таки… Коли я демобілізувалася, практично всі свої речі відправила Новою поштою додому в Київ, а сама в чому стояла, а стояла у футболці і джинсах – поїхала на пару днів ближче до лінії фронту побачитись із чоловіком. І от коли я була там, прийшла звістка, що в мене удома ковід. Повернулася до Києва і усі … Read entire article »

Filed under: Статті

Чому деякі люди заперечують існування COVID19?

Зі зрозумілих причин (хвороба обох батьків, мама у важкому стані в реанімації) я зараз багато буду писати про #COVID19. До мене щойно дійшло, чому стільки людей досі не вірять у небезпеку пандемії, а часто і в саме існування ковіду, а шквал інформації від лікарів і від людей, яких ця біда торкнулася особисто, називають “г*вновкидами”. Це при тому, що достатньо просто підійти до будь-якої лікарні, де є ковідне відділення, і поговорити там хоча б з нянечкою – і дізнаєшся, що лікарні просто забиті ковід-позитивними пацієнтами у важкому стані, і що деяким з тих пацієнтів пощастило, бо їх лікують інфекціоністи чи хоча б терапевти і пульмонологи, але цих профільних спеціалістів не вистачає, тому багатьох – можливо, більшість – лікують спеціалісти іншого профілю – наприклад, травматологи чи невропатологи, які терапію вивчали 20 років … Read entire article »

Filed under: Статті

COVID19: як не прогавити момент, коли необхідно госпіталізуватися

#COVID19. Новини про моїх батьків. Мама в реанімації у важкому стані. У батька, судячи з усього, легка форма. Я зараз поділюся лайфхаком для хворих на ковід: як не прогавити момент, коли необхідно госпіталізуватися. З мамою ми, на жаль, трохи його прогавили. :(( У неї було так: невеликий кашель і слабкість, як при застуді. Через кілька днів підвищилась температура – спочатку 37,5-38, потім почала стрибати вище 39. Весь цей час вона чудово збивалася парацетамолом. У поліклініці по телефону також порадили приймати антибіотик азітроміцин і вітамін С. Десь в кінці першого тижня хвороби мама втратила нюх (втрата нюху і смаку, наскільки я розумію, єдиний симптом, який чітко відрізняє ковід від грипу та інших подібних хвороб). На цьому етапі я викликала додому приватну лабораторію, зробили ПЦР, ковід підтвердився. Далі я викликаю швидку. Увага – проблем … Read entire article »

Filed under: Статті

Не влаштовуй ср*чі

Не влаштовуй ср*чі

Комусь зараз важко згадувати “сємєчку”, а я її любила. Завжди думала, що за законами фізики щось вона та втримає. І було якось спокійніше, що тебе за нею не видно. Далі – кому як щастило. Але пам’ятають ту “сємєчку”, її шершавий дотик – усі. Чорний сонях – дуже крутий символ. Але я зараз не про пам’ять і не про Пам’ять. Я про те, що пам’ятати – безнадійно мало. Ставити патріотичні аватарки, носити портрети і прапори – замало. … Read entire article »

Filed under: Статті