Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті

Патріоти з безвиході

Патріоти з безвиході

Я так само, як і ви, не знаю, що на нього найшло і яка цьому причина – чи то животворний вплив нового американського президента, чи то бажання перетягнути до себе патріотичний електорат. Але факт лишається фактом: Зеленський пішов на відкритий конфлікт із Путіним і дав йому снайперськи влучного ляпаса. Сподіваюся, він знає, що рОбить, і готовий до загострення на фронті, яке тепер майже неминуче. Для себе я пояснюю таку зміну поведінки (окрім факторів Байдена і патріотів) … Read entire article »

Filed under: Статті

За що голосували американці

За що голосували американці

Свого часу дехто не розумів мене, коли я писала, що перемога Байдена для України набагато краща за перемогу Трампа. Писали мені, який він лівак і т.ін. Він-то лівак, але розхльобувати це американцям. А у нас, не встиг Байден стати президентом – пішли санкції проти медведчуківських каналів і справа проти Шарія. Плюс заяви Кравчука, що з Росією домовитись неможливо – до перемоги Байдена він, схоже, вважав інакше. Наївні американці вважали, що 14 грудня голосували за те, хто … Read entire article »

Filed under: Статті

Єдиним фронтом

Єдиним фронтом

У давні глухі часи Януковича потрапив один мій знайомий до тюрми. Ну, не в тюрму – в СІЗО, за речі, яких не скоював, за сфабрикованою справою – класика. На той момент, коли це сталося, він збирався розлучатись з дружиною, вони вже фактично не були сім’єю і мали кожен окремі плани на майбутнє. Але коли його ув’язнили, дружина повелася вкрай порядно й розумно. Вона не тільки не подала на розлучення, але й нікому не розповідала про їхні проблеми, … Read entire article »

Filed under: Статті

Шляхи, які ми обираємо

Шляхи, які ми обираємо

Один військовий, герой війни, на її початку полковник, зараз уже генерал – познайомився раптом на передку з правосєками. Знайомство мало позитивні наслідки у вигляді тривалої фронтової співпраці. Років за два по тому випивав цей генерал із командиром правосєків, і зізнався йому, що під час тієї першої зустрічі був дуже переляканий, не знав, що робити, як поводитись і яких заходів безпеки вживати, адже в його уяві зразка літа 2014-го правосєки були неонацистами й агресивними відморозками, які … Read entire article »

Filed under: Статті

Ветеранку АТО кинули в СІЗО замість учасниці проросійських НЗФ

Ветеранку АТО кинули в СІЗО замість учасниці проросійських НЗФ

19 січня 2021 року Національна поліція затримала ветеранку АТО Вікторію Котеленець. Їй інкримінують участь у проросійських НЗФ в 2014 році. Вікторія Котеленець (Марченко), позивний “Фортуна”, 1989 року народження – ветеранка ДУК “Правий сектор” та Української Добровольчої армії. Служила в зоні АТО в Окремій тактичній групі ДУК ПС та ОЛПЗ “Вольф” УДА з лютого 2015 по вересень 2017 р. Чоловік – Анатолій Котеленець, лейтенант ЗСУ. Виховують двох дітей – сина 11 років і доньку 1 рік. Мама … Read entire article »

Filed under: Повідомлення, Статті

З приводу повернення до Росії і негайного затримання Навального

Ну, по-перше, в особистій сміливості цьому чуваку не відмовиш. Путін явно узяв ставку на поступову ізоляцію Росії від цивілізованого світу, а Навальний формально порушив правила перебування на умовному терміні – отже, тепер його можна відправити до в’язниці і прирізати там руками якого-небудь зека, якому немає чого втрачати. Але, по-друге, в Росії, схоже, існує певна група впливових осіб, які зробили ставку на Навального (хтось же злив чи то йому, чи то західним спецслужбам телефони ФСБшників, яким він дзвонив). Умовно кажучи, “других секретарів”, які хочуть посісти місця перших. Вони могли пообіцяти Навальному, що підстрахують його. Але то таке. Я б на його місці на них не покладалася. Взагалі, такого ще не було – щоб людина після того, що пережив Навальний, повернулася до Росії. Високі ставки у хлопця. Третє і головне. Не бажаючи, звісно, … Read entire article »

Filed under: Статті

З ПРИВОДУ БЛОКУВАННЯ АКАУНТУ ТРАМПА У ТВІТТЕРІ

Всі знають, що я не підтримую Трампа. Як українка, бо якби була американкою – можливо, що голосувала б за нього, бо правоконсервативні цінності мені ближчі, аніж лівацькі. Але як українка я здогадуюсь, майбутнім якої держави намагався заплатити Трамп Путіну за допомогу на виборах, і бачу, як раділи в Росії, коли він переміг, і як засумували, коли програв. Для мене цього достатньо. Але. Блокування акаунту Трампа, як і будь-чийого іншого акаунту, я засуджую і готова долучитись до кампанії, якщо така буде, за його відновлення. Тому що з Трампом за його вчинки повинен розбиратися американський суд, а приватним компаніям-монополістам затикати йому, як і будь-кому іншому рота зась. Вони не бачать і не можуть бачити різниці між закликами “на Капітолій” і закликами, наприклад, на Майдан, і не повинні блокувати за такі заклики. Яку … Read entire article »

Filed under: Статті

“Кольорова революція” в Штатах

Прихильники Трампа захопили Капітолій у Вашингтоні. Ну, нічого собі. Американців абсолютно не шкода. Цей бардак їм за оте зверхнє до нас – “немає військового вирішення” etc. До речі,, хто з наших можновладців тепер готовий поїхати у Вашингтон роздавати печеньки перед Капітолієм? А то ще Трамп переможе 🙂 Якби я вважала Путіна не тим, ким він насправді є, а чимось більшим – сказала б, що він помстився Вашингтону за Тбілісі і Київ: там тепер кольорова революція. (Хоча кольорові якраз за Байдена 🙂 А Трамп-то, Трамп! Уявляєте, чого і скільки він за ці роки накоїв, що тепер на таке пішов? Тепер може статися, що всій американській освяченій століттями демократії, виборчому праву, двопартійній системі настане такий самий гаплик, як і Трампу. Воістину, історію творять особистості, а не закономірності. І після того, як вся оця їхня … Read entire article »

Filed under: Статті

“І будуть люди”. Серіал про українські граблі

“І будуть люди”. Серіал про українські граблі

Подивилася, як і збиралася, на свята серіал “І будуть люди”. Перед цим писала рецензію на інший український серіал, “Сагу”, в якій звернула увагу на обхід авторами “контроверсійних” моментів української історії. Хтось з коментаторів тоді написав, що це “радянський патріотичний фільм українською мовою”. “І будуть люди”, серіал Аркадія Непиталюка за одноіменним романом Анатолія Дімарова – абсолютно інший. По-перше, на порядок краща гра більшості акторів. Українська мова у їхніх вустах – абсолютно природна і не ріже вухо, … Read entire article »

Filed under: Статті

Конкурентка

Колись, коли я готувалась робити одну важку і серйозну роботу, у мене раптово намалювалася конкурентка. Мотивована й наполеглива, вона від природи перевершувала мене за здібностями, необхідними для цієї роботи, до того ж була набагато молодша і мала кращу освіту. Мене не заміняли нею, ні – але я розуміла, що на її тлі, поруч з нею виглядатиму, м’яко кажучи, блідо. А я цього ой як не люблю. В якийсь момент навіть плакала і благала близьку людину зробити все можливе, щоб ми з нею опинилися на різних ділянках роботи. Щоб не було цього щоденного порівняння не на мою користь. Близька подруга казала мені, що даремно я боюся конкуренції, адже досвід, який, як відомо, не проп’єш, з нас двох є лише в мене. Я відмахувалась: з такими здібностями вона стане досвідченою за місяць-другий. Закінчилося все сумно і повчально. … Read entire article »

Filed under: Статті