Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті

ЯК ПОДОЛАТИ ПАНДЕМІЮ COVID-19 В УКРАЇНІ

Пишу не як медик, яким не є – як фронтовик. Для початку давайте домовимось, що пандемія ковіду – це війна. Як у 2014-му до неї виявилась, м’яко кажучи, неготовою українська армія, так тепер не готова українська медична система. Можна скільки завгодно – і цілком справедливо – лаяти владу за дороги замість кисневих апаратів, але ситуації це не виправить. Розкладемо по поличках: від чого вже зовсім скоро масово вмиратимуть хворі на ковід з важкою формою перебігу – такі, які досі одужували? 1. Брак місць у лікарнях. 2. Брак кисню. 3. Брак медичного персоналу. 4. Брак медикаментів. Що з цим можна зробити? Коли приходить велика спільна біда, люди використовують для порятунку те, що мають. Китайці – свій тоталітарний режим (у часи великих катастроф демократія завідомо програє диктатурі), американці – свої гроші, німці – свою дисциплінованість. У нас нічого цього немає. … Read entire article »

Filed under: Статті

До мене дійшло, чому Трамп не визнає результати виборів

До мене дійшло, чого Трамп так чіпляється за владу і не визнає результати виборів. У Штатах, де неможливо розігнати опозицію ОМОНом чи звернутися до Печерського суду, його боротьба за владу приречена, і він не може цього не розуміти. Весь цивілізований світ (це крім Росії і Китаю) теж це розуміє і вже привітав Байдена з перемогою. Так навіщо ж Трамп так ганьбить себе? Гадаю, все просто. Він розраховує на те, що інтелігентна людина, за яку він має Байдена, не любить скандалів і всіляких брудних розборок. І задля того, щоб прийти до влади мирно і без проблем, а не виганяти з Білого Дому поганою мітлою Трампа під гуркіт вуличних заворушень – що задля цього Байден піде на поступки й пообіцяє Трампові непереслідування. Наприклад, не судити його за якісь ще не до кінця відомі нам шашні … Read entire article »

Filed under: Статті

Крейг Ленг каже, що він невинний

Американського добровольця Крейга Ленга, який воював за Україну, у США підозрюють у вбивстві. Український суд постановив видати його туди, де йому може загрожувати смертна кара. Хоча не має цього робити без письмових гарантій з боку США, що в разі визнання Крейга винним до нього не будуть застосовані такі види покарання, як смертна кара чи довічне позбавлення волі. Перед апеляційним судом у Києві 9.11.2020 р. Крейг дякує тим, хто прийшов його підтримати, і каже, що вірить у свою невинуватість. Між цими фото – п’ять з половиною років. На першому я зустрічаю Крейга у червні 2015-го, коли він приїхав зі Штатів, щоб воювати в нашому підрозділі. На другому, сьогоднішньому – приїхала під суд підтримати Крейга, щоб його не видавали у Штати. Кривляння долі… Фаєри під судом на підтримку Крейга: … Read entire article »

Filed under: Відео, Статті

З приводу звільнення Віталія Марківа

З приводу звільнення Віталія Марківа

Вітаю Віталія Марківа, його родину і всіх, хто підтримував, зі звільненням і виправданням! Людина не може перемогти систему, тільки інша система. В даному разі путінізм запроторив за грати українського військового, який воював на своїй землі проти російського агресора. А українська система, значною мірою неформальна, дала бій і зрештою перемогла. Але Марків не просто невинний, він жертва свавілля і тепер має отримати чималу матеріальну компенсацію за роки цієї боротьби. Сподіваюся, Росія теж з часом платитиме Україні контрибуцію. Сподіваюся також, … Read entire article »

Filed under: Статті

Про 120 “слуг” у військових частинах

Судячи з учорашньої заяви Зеленського, сьогодні по в/ч, що дислокуються на Донбасі, катаються 120 “слуг” – піаряться перед виборами. Це дуже погано – не те, що піаряться, а те, що приїхали. Якби ці безмежно далекі від армії люди могли усвідомити, як проклинає їх “приймаюча сторона”, вони, певно, і носа б туди не пхнули. Проклинає не за те, що вони “слуги” – а за те, що приїхали. Вони проведуть для-галочки-зустрічі на КСП батальонів, можливо, навіть рот – і поїдуть на тривалу вечірню п’янку у мирні прифронтові міста на кшталт Маріуполя. Погано не те, що нап’ються – а те, що приїхали. Чортяки, ви створили людям купу непотрібних додаткових проблем. Солдати і матроси вже добу ї*ашать, наводячи порядок. Всі бордюри, я певна, вже пофарбовані, картинка вийде що треба. Зампотили вже нашукали ліві харчі, щоб накрити для вас столи. Придумали, … Read entire article »

Filed under: Статті

5 запитань Зеленського. Переклад українською

5 запитань Зеленського. Переклад українською

1. “ЧИ ПІДТРИМУЄТЕ ВИ ІДЕЮ ДОВІЧНОГО УВ’ЯЗНЕННЯ ЗА КОРУПЦІЮ В ОСОБЛИВО ВЕЛИКИХ РОЗМІРАХ?” Абсолютно ясно, що вся верхівка українського політикуму – що влада, що опозиція – і ті, хто їх підтримують фінансово – і всі, хто мають великі гроші і великий вплив – усі вони корупціонери ніде проби ставити, бо отримали свої гроші і вплив в умовах корумпованого суспільства. А які розміри вважати “особливо великими”, визначатиме в даному разі особисто Вєнєдіктова. Тому це питання перекладається: “ВТІКАЙ, ПЕТЮ, … Read entire article »

Filed under: Статті

Єрмак знає, Єрмаку видніше…

Єрмак: “Щоб добре розуміти те, що відбувається на Донбасі, потрібно все-таки депутатам туди особисто з’їздити. Але не в “паркетному режимі адмінподорожі” і не на півдня. А побачити на власні очі справжнє життя, відверто поспілкуватися з місцевими жителями, військовими. Послухати біль конкретних людей – наприклад, розпитати про їхнє ставлення до режиму припинення вогню. І нарешті зрозуміти, що ця тиша для них дійсно означає. А вже потім обговорювати щось, писати дуже викривальні “фейсбучні повчання”, давати глобальні поради, як за три дні все вирішити”. Саме не служило, не воювало – і повчає депутатів, серед яких є ті, що служили й воювали. “Чудак”, прости Господи. Я можу розказати, і Єрмакові, й депутатам, що можна почути на фронті і в прифронтовій зоні, в т.ч. про самого Єрмака. Припустимо, сидить на позиціях якась “аватарська” бригада, у якої договорняк … Read entire article »

Filed under: Статті

Карабах

Карабах

Щодо азербайджано-вірменського конфлікту. Деякі оглядачі пишуть, що почала Вірменія, деякі – що Азербайджан. Судячи з перших втрат – у одних гвинтокрили, у інших засоби ППО – наступальну операцію почав все-таки Азербайджан. Це так, просто задля цікавості. Взагалі-то, це стовідсотково не наша війна, і особисто мене вона цікавить з одного ракурсу: що Вірменія проросійська і має на своїй території російські військові бази, а Азербайджан протурецький, тож було б ну просто дуже непогано, якби Путін десь в Азербайджані … Read entire article »

Filed under: Статті

Марина – майбутній військовослужбовець

Щойно мала цікавезну зустріч онлайн. В якості екс-військовослужбовця консультувала старшокласницю Марину, яка навчається у гімназії “Кадетський корпус” і обрала для себе військову кар’єру – вчитиметься на офіцера. Є така організація Career Hub і проект для підлітків “Моя кар’єра в Україні”. В рамках цього проекту щороку більше тисячі старшокласників пишуть есе про те, ким хочуть стати в майбутньому, і обирають фахівців, з якими хотіли б зустрітися. Найбільш вмотивована молодь перемагає і отримує ці зустрічі. За словами представниці організації Надії Кириченко, “цей проект триває вже 5 років поспіль і за цей час у конкурсі взяло участь понад 5000 школярів, а більше ніж 700 переможців мали зустрічі з керівниками українських компаній, організацій та органами державної влади. Партнери проєкту – ПУМБ та МОН. З переможцями зустрічалися топ-менеджери компаній ПУМБ, Microsoft, 1+1 медіа, UKRSIBBANK, … Read entire article »

Filed under: Статті

До якого моменту білоруські силовики підтримуватимуть Лукашенка?

До якого моменту білоруські силовики підтримуватимуть Лукашенка?

Лукашенко провів, по суті, таємну інавгурацію. Без оголошення, навіть без трансляції по центральних каналах. Білоруси збираються відповідати новими масовими мітингами. Сподіваюся, що “офіційно коронований” Лукашенко почуватиметься від сьогодні більш впевнено і розганятиме людей більш жорстко. Може, хоч тоді вони зрозуміють, що півтора місяці танців з квітами під до болю знайому нам “глибоку стурбованість” західних партнерів – білоруському диктаторові, підсиленому російським диктатором – скажу толерантно: їм обом це не страшно. Бо у них є силовики, … Read entire article »

Filed under: Статті