Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Про Ютуб і Роскомнадзор

Як же все-таки Росія вміє вести інформаційну війну! Вони знищують або принаймні, намагаються знищити навіть нейтральну інформацію, якщо вона не проросійська. Дивіться, яке повідомлення вчергове надіслав мені Ютуб: “Здравствуйте, Компания YouTube получила уведомление от Федеральной службы по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (РОСКОМНАДЗОР) о том, что нижеуказанные материалы нарушают Федеральный закон Российской Федерации № 149-ФЗ “Об информации, информационных технологиях и о защите информации”. Роскомнадзор добавил следующий URL адрес (адресa) в запрещенный список материалов… Если Вы не удалите контент, компания Google может быть вынуждена заблокировать контент. С Уважением, Команда YouTube” На цьому відео, яке Роскомнадзор включив до списку заборонених і вимагає від Ютуб видалити – жодної політики, це просто спільне заняття українських і американських військовослужбовців з надання першої невідкладної допомоги пораненим. Звичайне, не екстраординарне, “побутове” відео з навчань Сібріз, що має трохи більше тисячі … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Ось таким мультиком друзі привітали мене з днюхою :)

Ось таким мультиком друзі привітали мене з днюхою :)

Автор мульта – Juli Fuchs. Ляльку, використану у мультику, звуть Розвідниця Оленка, її зробив Богдан Савлюк. Ось вона: … Читати далі »

Filed under: Відео

Буся-Бусеня-Буссоль готується до дорослого життя :)

Буся-Бусеня-Буссоль. За тиждень буде три місяці. Відучається кусати людей 🙂 Музика за кадром – “Баллада о борьбе” Висоцького у виконанні “Мельницы” – абсолютна випадковість, але відеоряд ліг на неї доволі так непогано… … Читати далі »

Filed under: Відео

Одеса, День ВМС (8 липня 2019), “Гетьман Сагайдачний”.

Filed under: Фото

Статті