Статті Коментарі

Білозерська INFO » Повідомлення » Про Ютуб і Роскомнадзор

Про Ютуб і Роскомнадзор

Як же все-таки Росія вміє вести інформаційну війну! Вони знищують або принаймні, намагаються знищити навіть нейтральну інформацію, якщо вона не проросійська.
Дивіться, яке повідомлення вчергове надіслав мені Ютуб:

“Здравствуйте,
Компания YouTube получила уведомление от Федеральной службы по надзору в сфере связи, информационных технологий и массовых коммуникаций (РОСКОМНАДЗОР) о том, что нижеуказанные материалы нарушают Федеральный закон Российской Федерации № 149-ФЗ “Об информации, информационных технологиях и о защите информации”. Роскомнадзор добавил следующий URL адрес (адресa) в запрещенный список материалов… Если Вы не удалите контент, компания Google может быть вынуждена заблокировать контент.

С Уважением,
Команда YouTube”

На цьому відео, яке Роскомнадзор включив до списку заборонених і вимагає від Ютуб видалити – жодної політики, це просто спільне заняття українських і американських військовослужбовців з надання першої невідкладної допомоги пораненим.
Звичайне, не екстраординарне, “побутове” відео з навчань Сібріз, що має трохи більше тисячі переглядів.

Усвідомлюєте масштаб російського інформаційного наступу?

Ми маємо, умовно кажучи, Портнікова, Арестовича й Бабченка – і нуль системної інформаційної роботи на державному рівні.

Ми в найкращих традиціях обзиваєио один одного різними політичними лайками – а Ютуб вже заблокував канал Ореста Лютого і “Всесвітньо-Броварське телебачення”. Інші відомі відеоблогери години проводять у листуванні з Ютубом – мовляв, це помилка, дане відео не є таким, що порушує “правила спільноти”. 🙁

Давайте, може, подумаємо разом, що тут можна вдіяти. Можливо, варто ініціювати спрямовану на Захід кампанію з метою зробити так, щоб американський Google припинив нарешті реагувати на скарги Роскомнадзора?

Хто що думає?

Filed under: ПовідомленняЗалишити відповідь

*

Статті