Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Пам’яті Анатолія “Морячка” Гаркавенка

Рік тому на шахті “Бутівка” під час виконання бойового завдання загинув сапер Анатолій Гаркавенко, “Морячок”. Він починав свій бойовий шлях у ДУК ПС, згодом перейшов на контракт у 93-ю бригаду. Він був нареченим Лєри Бурлакової, яка до війни була відомою журналісткою, вони воювали разом, і після його загибелі Лєра написала кращу на сьогодні книжку про цю війну… Я змонтувала відео пам’яті Морячка. Ці кадри зняті 2 червня 2015 року, під час навчань на полігоні. Музика – композиція “Сокири Перуна”, яка називається “29 січня” (дата майже збігається) і присвячена пам’яті Героїв Крут… … Читати далі »

Filed under: Відео

“Зимова квітка”

Filed under: Фото

Про “чищення зброї” Дмитром Ярошем (з Фейсбука)

Про “чищення зброї” Дмитром Ярошем (з Фейсбука)

ДМИТРО ЯРОШ: “Час від часу виринають у фб коменти про те, що «Ярош нічого не робить, а тільки чистить зброю»… Дещо роблю). Не про все можу писати та говорити… Тим більше про війну. Такі часи. Тепер «про зброю». Зброя нечищена – ганьба для воїна. Тому, українські добровольці, патріоти і, тим більше, націоналісти, завжди тримають свою зброю у боєздатному стані, воюють, «мінусують» ворогів, стримують ворожу навалу, атакують, якщо ситуація цьому сприяє, обороняються, коли є потреба, не кладуть побратимів … Читати далі »

Filed under: Статті

Нові пригоди військовослужбовця Ефки (ВІДЕО)

На виходи за “нуль” ми бійця Ефку з собою не беремо, щоб не підірвалася на розтяжці. Але й на прифронтовій базі життя військовослужбовця сповнене небезпек… … Читати далі »

Filed under: Відео

За що ми воюємо

За що ми воюємо

У День Соборності України незлим буде нагадати, що ми воюємо в тому числі за Соборність. Ніякої федералізації, русифікації, путінізації – та й децентралізації, якщо йдеться про політичні питання, а не ремонт місцевих доріг чи каналізацій. Сильна унітарна держава. ПРО ПЕРЕМОГУ Коли люди, що мають відмінні погляди, інтереси або цілі, збираються на розмову – круглий стіл, дискусію, перемовини тощо, то їхня мета – домовитись, знайти прийнятний для всіх компроміс. Коли ж люди воюють, це означає, що протиріччя … Читати далі »

Filed under: Статті

Відпочинок :)

Filed under: Фото

Третя річниця… Як усе починалося (ВІДЕО)

Filed under: Статті

Про Трампа і його пріоритети

Російські пропагандисти намагаються нав’язати нам думку, що “всьо пропало”. А наші, не розуміючи, звідки вітер дме, частенько це підхоплюють. Зокрема, зараз таким чином нав’язується думка, що “Україна не в пріорітеті у Трампа”. Мається на увазі, що якщо це правда, ми маємо негайно здаватися Росії. Це таки правда. Але замовчується той факт, що і Росія не в пріоритеті у Трампа. Більше того, страшну річ зараз скажу: наскільки я розумію психологію таких людей, у нього і Сполучені Штати не в пріоритеті, принаймні, зараз. У Трампа в пріоритеті – як залишитися при владі і не впіймати імпічмент за всі свої минулі забавки у Росії і з Росією. Для цього він робитиме… що саме? А просто: те, що вважатиме найбільш доцільним. Усі його вислови періоду виборчої кампанії взагалі можна не враховувати, бо він тоді був “Обамою навпаки”, тобто, … Читати далі »

Filed under: Статті

Маленькі шкавулики подолали страшну хворобу!

Маленькі шкавулики подолали страшну хворобу!

Цього, що на фото, сьогодні вітаємо з новосіллям. Він прибув до доброї господині, що мешкає у приватному будинку в Черкасах. Його чекають любов і турбота. У придане до шкавулика хазяйка отримала трохи корму і засоби від паразитів. Спасибі усім, хто долучився до порятунку малечі. … Читати далі »

Filed under: Фото

Спасіння рядового Ефки

9.01.2017 р. о 6:00 військовослужбовці ОЛПЗ “Вольф” УДА у кількості двох осіб відбули з місця дислокації підрозділу на планову ротацію. До автобусної станції у місті N, що знаходиться у 4 км. від місця дислокації підрозділу, військовослужбовців у якості бійця прикриття супроводжувала рядовий Ефка. Під час відбуття рейсового автобусу боєць Ефка отримала наказ повертатися у розташування. Однак складні погодні умови (під час очікування автобусу пішов сильний сніг, який засипав усі сліди), неознайомленість бійця Ефки з місцевістю та відсутність засобів навігації завадили їй це зробити. Військовослужбовець збилась із заданого курсу. У ситуації, що склалася, після кількох безуспішних спроб повернутися на маршрут, військовослужбовцем Ефкою було прийнято єдино правильне рішення: зв’язатися із найближчою військовою частиною для допомоги в отриманні координат заданого маршруту. Для цього вона налагодила контакт із людьми у військовій формі і прослідувала … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті