Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Перший сніг

Перший сніг

Ну, от і сюди, до нас, прийшов перший сніг. Зустріли його в дорозі… Засохлі будяки стоять припорошені, як новорічні ялинки. Паскудні місцеві посадки, що вислухали на свою адресу стільки матюччя, сьогодні якісь урочисті. Рожевий краєчок неба – світанок. Тиша – ні вітерця, ні тваринки, тільки шурхіт нашої форми, і ще час від часу то “бух” із саушки, то “пшшшш” з СПГ. … Читати далі »

Filed under: Репортажі, Фото

Павук

Павук

Друже, я пишаюся знайомством з тобою і бажаю якнайскорішого повернення у стрій! Хто не в темі: це той самий розвідник “Павук”, який взяв у полон 8 “сєпарів”. Нині він важко поранений, вже вдруге за півтора року. Але все у нього буде гаразд! … Читати далі »

Filed under: Фото

Ворожий кулеметник отримав “привіт” від бійців УДА

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/X4WeSlV3b-c?rel=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe> Маленьке приємне відео про те, як ворожий кулеметник насипав по наших позиціях, і як бійці УДА доступними методами пояснили йому, щоб більше так не робив. ОТУ М, осінь 2016 … Читати далі »

Filed under: Відео

П’ЯТЬ ШЛЯХІВ ДЛЯ УКРАЇНИ

Три роки тому (справжня річниця – 1 грудня) ми взяли участь у подіях, які трапляються раз на життя покоління. Те, що ми не зможемо зараз довершити, довершувати вже не нам. “Буде того зілля нашим дітям дорубать” (с). Три роки тому ми почали боротьбу за суверенітет України, яка триває і досі. Це з таких речей, які не даруються трьома п’яними президентами, за таке платиться кров’ю всього народу. Ну, не буває інакше. Наївно, як бачу тепер, було думати, що за нас уже заплатили наші попередники. Вони платили, платимо ми, ще й діти наші платити будуть, якщо ми передамо їм наші проблеми. На цій високій ноті про минуле закінчую. Давайте разом подумаємо, що робити далі. Ті, яких все влаштовує (влада і нинішня ситуація), можуть далі не читати. Але думаю, що таких просто немає. Я міркую дуже просто: … Читати далі »

Filed under: Статті

Пам’яті капітана Сєви Воловика…

<iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/9UiAncR-URY?rel=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe> Завтра друга річниця від загибелі нашого друга і командира, Розвідника з великої літери – Сєви Воловика… Після війни про його життя обов’язково напишуть книгу, а поки що – маленьке відео пам’яті Сєви, зняте за тиждень до його загибелі (раніше ніде не публікувалося). Самого Сєви в кадрі дуже мало, бо він в силу професії забороняв себе знімати. Але там є атмосфера, у якій пройшли останні дні його життя – Водяне під ДАП, розмови, звуки війни. І є Сєвин голос… … Читати далі »

Filed under: Відео

Шановні друзі! НАМ ДУЖЕ ПОТРІБНА СОЛЯРКА!

Мені неприємно писати це звернення, але я змушена. Мій підрозділ переживає зараз дуже важкі часи в матеріальному плані. Одягом, спорядженням і технічними приладами завдяки вашій допомозі ми забезпечені добре. Також, дяка Богові і вам, не голодуємо. Але у нас закінчився запас соляри. Грошей на неї теж нема. Ми не можемо їздити на передок! Це не єдина наша матеріальна проблема (є ще плата за комунальні послуги та інше), але на сьогодні – головна. Я просто ненавиджу просити гроші. Досі, якщо просила, то майже завжди лише речі для наших бійців. Тому і зараз ми краще взяли б не гроші, а талони на соляру. Чула, що в декого є можливість брати їх оптом зі знижкою. Але ми в такому становищі, що приймем і гроші. Їх можна надсилати на приватівську картку – це моя особиста картка: 4149 6258 0502 2157 Звичайно, з … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

ТРАМП. ДАРМОЇДАМ БУДЕ СУТУЖНО

Коли на виборах у Штатах переміг Трамп і про нього не писав лише ледачий, мені було до чого завгодно, тільки не до Трампа 🙂 Тепер, наполовину розвантажившись – можна і про нього. Отже. Перше. Чому на виборах у Сполучених Штатах Америки переміг Дональд Трамп. Вже було багато сказано про те, що Обамина політика підтримки дармоїдів (тих, що живуть на допомогу від держави) дала Трампові голоси пересічних трудяг – робітників і фермерів, які зазвичай не ходять на вибори, бо їм немає коли. Але є ще одна причина. Обама – чорношкірий, і з цієї причини за нього голосувало дуже багато не білих американців. Лише їхніх голосів йому б для перемоги не вистачило, він отримав також багато голосів білих співгромадян, яким подобалась його політика. Але не білі – голосували за нього масово, переважною більшістю. Клінтон є продовжувачем політики … Читати далі »

Filed under: Статті

Сільвер Кусака, блакитнооке дитя

Щось я давно вам не показувала свою малечу. Їх у мене двоє – Ефка і Сільвер. Оцьому малому ще немає трьох місяців. Як і Ефка, він сильно хворів, але з допомогою добрих лікарів витягнули. Вночі воно спить під ковдрою, а всю решту часу гасає ТАК! – я такого ще не бачила, так не гасав навіть мій Комця. Ловить мишей. Стрибає по деревах, як мавпа. Вміє підстрибувати з місця, без розбігу, мало не на метр вгору і, розчепіривши лапи, на півсекунди зависати у повітрі. Ганяє по підлозі різноманітні предмети – від маленької гільзи до здоровенних картонних коробок. Гарчить на великих собак і ніколи від них не втікає. З’їдає за день мало не дві власні ваги. І КУСАЄТЬСЯ! Кусає все і всіх. Зуби, як голки, без рукавичок з ним не пограєшся. … Читати далі »

Filed under: Відео

Повернувся з “АТО” :)

Повернувся побратим з відпустки, розповідає: – Заходжу до сусідів, сидить сусід за столом. “Гелетейка”, тєльник, в одній руці цигарка, в другій пляшка горілки – з “АТО”, блін, приїхав! – Ну, і як там в “АТО”? – І не кажи, твою мать. Стріляють! Не встиг відійти покурити – бабах! Прилетіло. Вони нам – бабах! Ми їм – бабах! – і далі в тому ж дусі розповідає півгодини, посьорбуючи горілку. Закінчує розповідь прекрасною фразою: – …бав я більше їздити у те СЕЛІДОВЕ! :))) P.S. Для тих, хто не в темі: Селідове від лінії фронту кілометрах у тридцяти. … Читати далі »

Filed under: Гумор

Моє сьогоднішнє “ноу-хау” по проціджуванню води :)

Тутешню воду пити не можна – некип’ячена вона просто мутна, а кип’ячена стає коричневого кольору, про смак говорити взагалі не доводиться. Тому воду п’ємо лише з пляшок, куплену або привезену волонтерами. Бувають моменти, коли вона закінчується, і доводиться питт звичайну. На складі є таблетки для очищення води, але хімія вона і є хімія, щось я їй не довіряю… Тож зробила сьогодні отаке. Дві пляшки і вата. Літр проціджується в середньому за десять хвилин. Вода виходить прозора, як гірський кришталь, нормально кип’ятиться і на смак доволі приємна. Може, комусь стане у нагоді. … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті