Статті Коментарі

Білозерська INFO » Відео » Сільвер Кусака, блакитнооке дитя

Сільвер Кусака, блакитнооке дитя

Щось я давно вам не показувала свою малечу. Їх у мене двоє – Ефка і Сільвер. Оцьому малому ще немає трьох місяців. Як і Ефка, він сильно хворів, але з допомогою добрих лікарів витягнули.

Вночі воно спить під ковдрою, а всю решту часу гасає ТАК! – я такого ще не бачила, так не гасав навіть мій Комця. Ловить мишей. Стрибає по деревах, як мавпа. Вміє підстрибувати з місця, без розбігу, мало не на метр вгору і, розчепіривши лапи, на півсекунди зависати у повітрі. Ганяє по підлозі різноманітні предмети – від маленької гільзи до здоровенних картонних коробок. Гарчить на великих собак і ніколи від них не втікає. З’їдає за день мало не дві власні ваги. І КУСАЄТЬСЯ! Кусає все і всіх. Зуби, як голки, без рукавичок з ним не пограєшся. А лагідне ж – варто мені сісти, залазить на коліна, вкладає голову мені в долоню і засинає.

Ветеринар, до якого я привозила Сільку, коли він хворів, подивився на мене (а я ж у формі) з докором: “Вам у вашому становищі не варто було купляти дорогого породистого кота, за яким ви не в змозі нормально доглядати. Взяли б кошенятко з вулиці”. Я сказала, що Сільвер якраз і взятий з вулиці, але він мені, здається, не повірив…

Filed under: Відео · Tags: ,One Response to "Сільвер Кусака, блакитнооке дитя"

  1. Саламандра :

    Мелкий хижачонок)))

Залишити відповідь

*

Статті