Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Дві крихітні перелякані жабки застрибали по підлозі спортзалу…

Дві крихітні перелякані жабки застрибали по підлозі спортзалу…

У дитинстві, коли про власного собаку чи кота я не могла навіть і мріяти, моїми найулюбленішими тваринами були жаби. Я ловила їх усюди, тримала в акваріумах і великих банках. Лагідно називала «мої жемби», давала їм імена – завжди іноземні, завжди романтично-химерні, на кшталт Матільда, Брунгільда, Ізабелла чи Марчелла. Влітку ловила для них мух, взимку годувала трубочником (це такі маленькі черв’ячки, якими годують акваріумних рибок). Мій батько завжди поділяв усі мої захоплення, пов’язані з тваринами, а мама ні, … Читати далі »

Filed under: Статті

Хроніки карантину

Хроніки карантину

Опитування в Телеграм-каналі. Не фейк, особисто голосувала. Зараз там проголосувало вже близько двох з половиною тисяч, результати суттєво не змінилися. Як на мене, то це жах. *************************************** Фото заробітчан, які з території Польщі намагаються повернутися в Україну. А що треба було б зробити. Окрім лаяти Зеленського, що само собою, але ж від цього нічого не зміниться. Просто неподалік від кордону – обгородити велику територію, поставити армійські намети з буржуйками, польові кухні і окремо намети-лазарети, і туди всіх заробітчан. Не … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Фото – символ нинішніх днів

Фото – символ нинішніх днів

#хроніки_карантину … Читати далі »

Filed under: Фото

Найперші жінки-офіцери в арміях світу

Найперші жінки-офіцери в арміях світу

Напередодні Дня добровольця, 12 березня, у Музеї революції гідності я в рамках дискусії про жінок-добровольців прочитала невеличку лекцію про найперших жінок-офіцерів. Викладаю її у скороченому вигляді сюди. НАЙПЕРШІ ЖІНКИ-ОФІЦЕРИ В АРМІЯХ СВІТУ Жінки служили в армії з давніх давен, а оскільки служити і воювати їм було заборонено, вони перебиралися хлопцями. Про таких жінок знімали фільми і писали романи. У цій же статті йтиметься не про них, а про жінок-першопроходців, які служили в армії і здобували офіцерські … Читати далі »

Filed under: Статті

Самоорганізація – в самоізоляції

Filed under: Відео

Про коронавірус і карантин

Випробування завжди оголюють існуючі проблеми і виявляють суть того, на чию долю вони випадають. Найперша проблема, пов’язана з коронавірусом – в Україні ще не було влади, якій можна було б довіряти. Якщо керівництво умовної Італії заборонить масові заходи і закриє метро, ніхто не запідозрить його у намірі узурпувати владу й прийняти без перешкод – масових протестів – які-небудь антидержавні закони. У нас же це перше, що спадає на думку. Що це обкатка технологій і все таке інше. Врешті-решт, розповсюджує же хтось і навіщось, причому дуже масово, фейки про нічне розпилення невідомої фігні над українськими містами. Друга проблема влади, окрім брехливості – її абсолютна віра в договорняки. Є хороша карикатура: Путін в короні і напис “Коронавірус”. Так ось, через цього “коронавіруса” надзвичайний стан у нас жодного разу не вводили, свято вірили, що “дотруться” … Читати далі »

Filed under: Статті

Сьогоднішній Марш добровольців (ФОТО)

Сьогоднішній Марш добровольців (ФОТО)

Фотоапарат взяла про всяк випадок, поклала у рюкзак, а сама думала, вперше в житті, пройтися як біла людина в колоні, з дівчатами з Жіночого ветеранського руху. Ага, зараз. Як казав мій побратим Морячок, “не витримала судьба лихої долі”. Бігала я, фоткала і лазила по парапетах, як шість років тому. Деякі знайомі, що знають мене вже як офіцера, були здивовані 🙂 Пішла я туди, до речі, на мультикамі, зі старими УДАшними шевронами, як ветеран добровольчого руху … Читати далі »

Filed under: Репортажі, Фото

Вийшло друге видання “Щоденника нелегального солдата”!

Вийшло друге видання “Щоденника нелегального солдата”!

Друзі, в мене радісна новина. Щойно, до Дня Добровольця, яке ми відзначатимемо 14 березня, вийшло з друку друге видання моєї книги “Щоденник нелегального солдата”, виправлене і доповнене. Це книга про мої 2014-2017 роки на фронті, коли я була снайпером у складі ДУК “Правий сектор” та Української Добровольчої Армії. День за днем – життя нашого підрозділу, відомого як “група Вольфа”, і тих, хто був поруч з нами. Це “книга-фотографія”, абсолютно документальна, у ній тільки справжні імена, справжні діалоги … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Статті