Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Календар! Фотки!

Календар! Фотки!

А ось в якому крутецькому проєкті я взяла участь! Календар “Віримо в ЗСУ!”. Автор ідеї, режисер, натхненник, локомотив і роздавач кому треба копняків – неперевершена Dana Yarovaya. Крутий фотограф – Arsen Fedosenko. Як придбати, причому з підписом Залужного – читайте у Дани: https://www.facebook.com/dana.yarovaya/posts/pfbid0UqbUa4zNzP29LsoAwW3um5vqhptTtRLa9aho93Rx1kV71WBRr9AMFsG8va9wVcgyl А я зараз ще накидаю фоток з робочими моментами зйомок… … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Фото

“Ми не вмієм ділити здобутки і простір…”

“Ми не вмієм ділити здобутки і простір…”

* * * Ми не вмієм ділити здобутки і простір. Ми не вмієм не заздрити – кращим і просто. Ми нечемно гучні і убивчо відверті, Але ми вже навчились сміятись зі смерті. Нас беріг польовий МТР і олива. Наш поріг больовий вищий за Бурдж-Халіфа. Ми настільки круті і настільки уперті, Що для нас вже природньо сміятись зі смерті. Ми на все реагуємо шоком і криком. Ми ведемось на фейки і віримо фрікам. Ми готові за чих один одного зжерти. Але ми вже навчились … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Календар! Текст Дани Ярової про мене

Календар! Текст Дани Ярової про мене

Мала честь взяти участь у крутому проекті семижильної Дани Ярової. Пише Дана: Ще прискорюймось, бо до ПА-РАМ-ПАМ-ПІУУУУУ лишилось ще менше часу. Робіть перепости. Країна повинна знати своїх Героїв. #ГероїУкраіни Вона ніжна білявка. Неземна і інопланетна. Думаю, якщо говорити про зовнішній ідеал жінки-мрії, то це Вона. Знаєте, бувають такі довершені жінки – і внутрішньо, і зовнішньо. Коли Вона народжувалась, Бог, мабуть, не пожалів доброчесностей і відсипав їх Їй повними жменями. Вона дуже комфортна в спілкуванні – приємний тембр голоса, говорить виважено … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Прилетіло недалеко від мого дому

Прилетіло недалеко від мого дому

Прилетіло порівняно недалеко від будинку, де живуть мої батьки. Як думаєте, чи виникло у мене бажання здатися? 🙂 А я толерантна, я взагалі 9-й рік воюю без ненависті, виключно з почуття обов’язку. Переважна більшість наших не такі добрі й помірковані. Вони взагалі нічого про нас не знають. Розраховували на квіти і Київ за три дні. І досі так нічого й не зрозуміли. Фото з сайту espreso.tv. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Про Шкавулика і манюньку

Про Шкавулика і манюньку

Мої привезені з війни собаки і коти мешкають зараз у мого свекра. А у свекра в селі є сусід, який, крім великого дворового пса, тримає маленького собачку, розміром менше за кішку і вагою десь кілограмів зо три. І ось на прогулянці мої собаки почали гратися з тим манюнькою. І мій Шкавулик Бабах-Тарамський, вагою кілограмів 18, не розрахував сили і манюньку таки трохи пом’яв. Свекор відтягнув Шкавулика і почав вибачатися перед сусідом. – Та не варто, – сказав … Читати далі »

Filed under: Статті

Зібрали гроші на ремонт автівок!

Зібрали гроші на ремонт автівок!

UPD.Дякую безмежно, на ремонт автівок ми з вами вже зібрали, і навіть більше, ніж треба було, залишок піде на інші технічні потреби підрозділу. Потреба в ЗИМОВІЙ ГУМІ на Міцик залишається, не можемо знайти… Шановні друзі! Мій підрозділ має дві такі чудові волонтерські автівки – Течик і Міцик. Зараз вони у проміжку між двома завданнями, проходять техогляд і ремонтуються. Якщо допоможете назбирати тисяч десять на ремонт – буду страшенно вдячна! Чеки за деталі, масла тощо потім викладу. Також … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Вірші з казки “Земля Квітки”

Вірші з казки “Земля Квітки”

Лютневе російське вторгнення таки добряче переламало нам усім плани. Я вже ледь пам’ятаю, що готувала тоді до друку одразу дві книжки. Одна з них з певних причин вже навряд чи буде опублікована; замість неї, якщо виживу, буде краща і цікавіша. А от друга книга – сподіваюся, що після нашої перемоги ви її прочитаєте. Це перший у моєму житті художній твір, повість-казка, задумана так, щоб поламати усі шаблони і примусити закохатись в героїв – як закохана … Читати далі »

Filed under: Мої вірши

Про Порошенка й Зеленського

Непопулярний пост, не ср*чу заради, а просто окреслити позицію. Про Порошенка і Зеленського. Більшу частину каденції Петра Порошенка я різко критикувала його – переважно за те, що при ньому переслідували добробати. Було, ніде дітися. І не лише це було. Але загальний курс – Армія, Мова, Віра – єдино правильний для воюючої країни, і з цим не посперечаєшся. Петро Порошенко розвивав армію і проводив вдалу міжнародну політику, схиляючи лідерів західних держав на бік України. (І зараз, залишаючись впливовим політиком, робить для України, що може). Тому під час останніх президентських виборів я голосувала за нього. В той період і якийсь час після виборів я критикувала Володимира Зеленського. Мені не здавалося, що людина без політичного досвіду, яка до того ж не була відома проукраїнськими поглядами, може бути вдалим президентом для воюючої країни. І чим ближче … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті