Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

На фото: боєць ОЛПЗ “Вольф” УДА і Б-О-Л-О-Т-О!

На фото: боєць ОЛПЗ “Вольф” УДА і Б-О-Л-О-Т-О!

Хлопці кепкують із погоди і не скаржаться. … Читати далі »

Filed under: Фото

На війні, в момент затишшя, чим займаються дівки :)

Filed under: Фото

23-е

23-е

Отже, підсумки сьогоднішнього підозрілого дня: із днем защітніка Атєчєства мене ніхто не привітав, крім одного білоруса, але йому можна 🙂 Чи то народ у нас потроху свідомішає, чи то просто я не чоловік – невідомо. Отже, ніхто мене не привітав, а я нікого за це не забанила, як нині заведено. Щоправда, навіть якби привітали, все одно б не забанила, бо дуже вже я толерантна, просто мрія розробників Фейсбуку 🙂 (A propos: дожилися, у мордорському ЖЖ … Читати далі »

Filed under: Статті

Снайпер

Снайпер

Щось я давно з передка ніц не викладала. Ловіть фотосвіжачок – боєць з мого підрозділу (ОЛПЗ “Вольф” УДА) за роботою 🙂 … Читати далі »

Filed under: Фото

“КОЛИ ВИ ПРИЇДЕТЕ В СІМФЕРОПОЛЬ ТА СЕВАСТОПОЛЬ НА “ОПЛОТАХ” ТА ВСТАНОВИТЕ У КРИМУ УКРАЇНСЬКУ ВЛАДУ ЗНОВ, НІЯКОГО ОПОРУ НЕ БУДЕ”.

Автор цього тексту – молодий патріот України, студент, що мешкає в тимчасово окупованому Криму. Я скоротила матеріал, викинувши з нього всі моменти, які могли б допомогти російським спецслужбам ідентифікувати хлопця. Але мені відомо, хто він і в якому вузі навчається. “…трохи думок щодо населення Криму, спираючись на власні спостереження прямо зсередини. Отже, я навчаюсь в одному з вишів Сімферополя. Викладачі з материкової України мають більш лояльне ставлення до України як такої, та до подій, що в ній ставалися, починаючи з Майдану (на їхніх заняттях відсутні розмови про політику або хоча б антиукраїнська пропаганда). Варто зауважити, що місцеві за походженням [викладачі – О.Б.] ставляться досить негативно до України, із чого виходить антиукраїнська пропаганда. Про викладачів з російського материку годі казати, повна ретрансляція контенту рівня кісєльова (особливо на заняттях з політології. Не виключаю, … Читати далі »

Filed under: Статті

18-е…

Сьогодні третя річниця трьох переламних днів Майдану… Два моїх відео, зняті того дня: бої у Маріїнському парку ( з самого початку, знімала з дерева на “нейтралці”, на фото це я на дереві і пан Олександр Ушинський, автор фото Сергій Олійник) і бій на Інститутській. https://www.youtube.com/watch?v=CUf0FjDwtDw (Маріїнський парк) https://www.youtube.com/watch?v=k_KrH1vXGAg (Інститутська) … Читати далі »

Filed under: Відео

Обережно, фейк!

Народ, кажуть, що тут хтось купився на свіжий фейк про двогодинну розмову скайпом Дмитра Яроша та Ігоря Гіркіна-Стрєлкова. Зізнавайтеся – є тут такі? 🙂 Ну, примітивний вкид же (хоча текст, зізнаюся, складений непогано). Причому, спрямований не проти нас, а проти Гіркіна. Це його конкуренти замутили, а ми тут жодним боком. Трошки власними мізками думати треба: навіщо Ярошу Гіркін, а Гіркіну Ярош? Вони нічим не могли б допомогти один одному, лише взаємно скомпрометувати самим фактом будь-яких спільних дій, намірів чи декларацій. P.S. Гіркін, до речі, уже давно цей фейк спростував. … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Шкавулик

Шкавулик

Це мій найменшенький – Шкавуся, він же мсьє Шкавуль. У новорічні свята у мене на руках опинилися важко хворі місячні цуценята нашої приблудної собаки-Підмітаки. Половина загинула від морозу, одну загризли, решта підхопили ентерит… Були свята, ні ветеринарів, ні спеціальних препаратів не було і близько, і я тиждень колола їм цефтріаксон з нашої аптечки і робила крапельниці від зневоднення. А потім через Фейсбук прилаштовувала по всій Україні. Оце от було найменше і найслабше, і жалісніше за всіх скавчало. … Читати далі »

Filed under: Фото

Альона

Альона

Я ніколи не писала жіночих мелодрам, не мала російського громадянства, та й Альоною, якщо вже на те, мене ніколи не звали. Аж до того, що якось на “Новій пошті” мені не одразу віддали посилку, бо відправник вказав ім’я Альона замість Олена чи Елена. Як би сказати їм, щоб прибрали звідти моє фото? … Читати далі »

Filed under: Гумор

ГНІВНИЙ ПОСТ ПРО БЛОКАДУ. ДІСТАЛИ.

Як ви могли помітити, досі я нічого не писала про економічну блокаду окупованих територій. Не хотіла, бо мою позицію багато хто міг би не зрозуміти. Але більше мовчати не можу. Я обома руками за блокаду як за ідею. І так само проти реалізації цієї ідеї на практиці. Чому? Бо у нашій державі усі подібні спроби перетворюються на так званий “перерозподіл потоків”. Простіше – на банальний рекет. Ну, не буде так, щоб жоден вантаж не проїхав, хіба що короткий час, а буде так, що окремі, обрані підприємці “по договорняку” платитимуть гроші і їхатимуть. Або справді тривалий час не пускатимуть нікого, а потім візьмуть “відступне” і блокаду знімуть. Хто б цим не займався – мєнти, СБУ, добровольці – буде те саме. Знаю. Досвід. І це при тому, що більшість учасників отих блокад, звичайно … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті