Статті Коментарі

Білозерська INFO » Статті » ГНІВНИЙ ПОСТ ПРО БЛОКАДУ. ДІСТАЛИ.

ГНІВНИЙ ПОСТ ПРО БЛОКАДУ. ДІСТАЛИ.

Як ви могли помітити, досі я нічого не писала про економічну блокаду окупованих територій.
Не хотіла, бо мою позицію багато хто міг би не зрозуміти. Але більше мовчати не можу.

Я обома руками за блокаду як за ідею. І так само проти реалізації цієї ідеї на практиці.

Чому? Бо у нашій державі усі подібні спроби перетворюються на так званий “перерозподіл потоків”. Простіше – на банальний рекет. Ну, не буде так, щоб жоден вантаж не проїхав, хіба що короткий час, а буде так, що окремі, обрані підприємці “по договорняку” платитимуть гроші і їхатимуть. Або справді тривалий час не пускатимуть нікого, а потім візьмуть “відступне” і блокаду знімуть. Хто б цим не займався – мєнти, СБУ, добровольці – буде те саме. Знаю. Досвід.

І це при тому, що більшість учасників отих блокад, звичайно ж, чесні й ідейні. А блокади все одно перетворюються на заробляння бабла. Карма.

Через це сама ніколи не візьму участі у подібних заходах, і друзям не пораджу – до того часу, поки ми не матимем повноважень розстріляти перед строєм тих, хто пропустить вантаж за гроші. Все інше – смерть власної репутації.

І ще одне. Досі я писала об’єктивно, а зараз напишу суб’єктивно. Друзі, ви своєю довбаною блокадою не даєте нам воювати. Через вашу, повторюю, довбану блокаду, до якої ми абсолютно непричетні, мєнти з різних відомств дихати нам не дають. Ми не можемо виїхати зі зброєю ні на передок, ні на полігон, нікуди. Нас зупиняють і тримають під вартою багато годин, поки ті, кому треба, не напряжуть всі можливі зв’язки, щоб нас визволити і визволити нашу зброю. Нас чекають на передку, а ми сидимо мало не в обізянниках, зриваючи бойові завдання. А люди, які мали б ловити сєпарів, витрачають прірву часу і сил на те, щоб визволяти нас.

Скільки можна, а? Якщо не можете робити так, щоб не шкодити іншим – не робіть взагалі.

Filed under: СтаттіOne Response to "ГНІВНИЙ ПОСТ ПРО БЛОКАДУ. ДІСТАЛИ."

 1. Блокада може бути трохи кривуватою, частковою. Її можуть робити як завгодно дивні люди. Заважатимуть багатьом, так, це невідворотно. Але то все – дрібниці. Важливо щоб вона була, блокада.
  ——————————–
  Скрізь, де Москва створила маріонеткові режими, окремою заботою було сяке – таке економічне підгрунтя, і зі збільшенням маріонеткового утворення важливість якогось самозабезпечення збільшувалася. Можна порівняти Осетію і “Прідністрів’я”, як вони на власних грошах написали. Без певного рівня економічного такий симулякр не має політичних перспектив, і Москві не потрібен. Тому там не має бути економіки, якщо ми хочемо ту землю собі колись повернути. А тим більше – не має бути економіки, тісно асоційованої з Україною. Це має бути територія на утриманні окупанта. Крапка.
  ——————————–
  Прямо зараз рудий татарин прибрав до рук видобування вугілля, енергетичного і коксівного. Також генерацію тепла і електрики, її розподіл і продаж споживачам і експорт. Також у нього виробництво коксу і виробництво сталі і їх експорт. Також отара депутатів у Верховній Раді і вплив на медія. І вербовочна картка. Не треба забувати, які можливості такого, тіньового інституту в українській дійсності. Справи невблаганним експресом наближаються до реалізації московського сценарію. А що на економічну спроможність Лугандону Служба виписує десятки тисяч дозволів, що вигадана блюзнірська схема, з українською реєстрацією лугандонських бізнесів – то дрібнички, місцева специфіка.
  ——————————–
  Тобто, у ворога вже готові всі компоненти для повноцінного дубля Придністров’я. Включно з тим, що і наш високопосадовець добре знайомий з тою кухнею, включно з румунською мовою, і Плотницький, кажуть, обізнаний, як там що. Блокада, найгірша, є здоровою реакцією психічно нормальних людей на спробу навіювання суспільству суїцидальних моделей поведінки. Психічно нормальні люди не хочуть, щоб їх обдурили, розділили, переконали, що наше – то чуже, але воно якесь таке, уявно наше, що має навіть право нам вказувати, як нам далі жити. І вся ця відверта шиза тільки заради того, щоб пара десятків пузато – мордатих мала свій власний офшорчик, куди не полізуть з перевірками ніякі американці, ніякий інтерпол, ніхто? Дуляку.
  ——————————–
  Зламати Путіну гру, не дозволити створення з Лугандону командного механізму для керування Україною – це, саме зараз, найкраща війна. Заразом засвітити наших внутрішніх колаборантів, руками яких Путін робить свою справу. Для біженців нічого не робиться, для захисту людей в окупації нічого не робиться, для забезпечення незалежності вільної України від впливів окупанта через економіку і медія – імітується бурхлива діяльність. Але забота про деякі бізнеса на окупованій території – феноменальна. І не кажуть, що “там жеж наші бізнеса”, ні, кажуть “там жеж наші люди”. Повіримо? Офшорчик.

Залишити відповідь

*

Статті