Статті Коментарі

Білозерська INFO » Гумор

Гном-бавовняр з NLAW :)

Filed under: Гумор, Фото

Ще образи від MyHeritage

Ще образи від MyHeritage

Дивлюся, зараз усі цим бавляться, то й я собі дозволю викласти ще пару образів спільного авторства програми My Heritage і Олекса Ярославцев 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор

Образи від MyHeritage – мілітарі-цикл

Образи від MyHeritage – мілітарі-цикл

Олекса Ярославцев грається – “перевдягає” мене на компі у різні образи 🙂 Це типу мілітарний цикл 🙂 #яжтеждівчинка … Read entire article »

Filed under: Гумор

Рубрика “Нам пишуть” :)

Рубрика “Нам пишуть” :)

Рубрика “Нам пишуть”. Для підняття настрою 🙂 Це на моєму віку десь уже п’ятий такий. Найактивніший трапився у чотирнадцятому чи п’ятнадцятому році, він слав мені на телефон довжелезні СМСки капслоком, десь такого ж змісту, тільки там ще було про нашийники і батоги 🙂 Десь тижнів зо два заспамлював мені телефон, а потім зник – чи то знайшов собі іншу “госпожу”, чи то задвохсотили його. … Read entire article »

Filed under: Гумор

Морська Відьма

Морська Відьма

“…Давайте для розрядки прикол з мого студентства Вам розповім. Ми з подругою завжди займалися разом, на час сесій вона взагалі переселялася до мене. На останньому курсі була в нас практика, що тривала місяць. Весь цей час ми повинні були вести щоденник у тонкому зошиті й найпершого після закінчення практики робочого дня здати його керівнику. Як усі нормальні студенти, ми, звичайно, жодних щоденників не вели. Там не було нічого складного, і я вирішила, що ми зробимо ці … Read entire article »

Filed under: Гумор

Про найманців :)

Пам’ятаєте, я писала днями про те, як треба бути обережними і не робити своїми руками на себе компромат? Так от, сьогодні ледь сама не піймалася. Давала скайпом коментар для телебачення до річниці звільнення Маріуполя, сидячи в тимчасовому помешканні – хибарі без дверей. За звичкою перед початком перевірила, чи нема чого зайвого в кадрі. А там на стіні просто біля моєї голови якийсь розумник написав маркером: “Найманцям патріотизм не потрібен. Їм потрібні секс, наркотики і рок-н-рол”. Ще трошки – і я б з’явилася в ефірі на тлі цієї краси, на радість ворогам 🙂 Тож будьте пильними. Підстава приходить звідти, звідки її не чекаєш 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор

Найкраща маска від коронавірусу :)

Filed under: Гумор

Продовжуємо рубрику “Що вони курять?”. Наркотичні БПЛА

Продовжуємо рубрику “Що вони курять?”. Наркотичні БПЛА

Продовжуємо рубрику “Що вони курять?” 🙂 Коли публікуєш дописи з ворожих ресурсів, доцільно додавати до них власний коментар. Але цей допис настільки прекрасний – у ньому прекрасно абсолютно все – що я не стану ані скорочувати його, ані псувати якимись додатковими ремарками. Насолоджуйтесь! 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор

Вата знову мене піарить

Вата знову мене піарить

А-аа!!!! Вата знову мене піарить :)) це такий кайф – читати свою біографію в їхній інтерпретації, дізнаючись про себе стільки нового :). За довгий період вимушеної мовчанки, пов’язаної з військовою службою, я встигла відвикнути від цього. Лінк не даю, щоб тільки вони піднімали мої рейтинги, а не навпаки ;), але деякі уривки процитую: “В ее анамнезе имеется целый ряд криминальных историй. В частности, в феврале 2010 года активисты–зоозащитники атаковали магазин дорогих мехов, забросав его фаерами и устройствами … Read entire article »

Filed under: Гумор

Зомбі-апокаліпсис наближається :)

Filed under: Гумор, Фото

Статті