Статті Коментарі

Білозерська INFO » Гумор

Морська Відьма

Морська Відьма

“…Давайте для розрядки прикол з мого студентства Вам розповім. Ми з подругою завжди займалися разом, на час сесій вона взагалі переселялася до мене. На останньому курсі була в нас практика, що тривала місяць. Весь цей час ми повинні були вести щоденник у тонкому зошиті й найпершого після закінчення практики робочого дня здати його керівнику. Як усі нормальні студенти, ми, звичайно, жодних щоденників не вели. Там не було нічого складного, і я вирішила, що ми зробимо ці … Read entire article »

Filed under: Гумор

Про найманців :)

Пам’ятаєте, я писала днями про те, як треба бути обережними і не робити своїми руками на себе компромат? Так от, сьогодні ледь сама не піймалася. Давала скайпом коментар для телебачення до річниці звільнення Маріуполя, сидячи в тимчасовому помешканні – хибарі без дверей. За звичкою перед початком перевірила, чи нема чого зайвого в кадрі. А там на стіні просто біля моєї голови якийсь розумник написав маркером: “Найманцям патріотизм не потрібен. Їм потрібні секс, наркотики і рок-н-рол”. Ще трошки – і я б з’явилася в ефірі на тлі цієї краси, на радість ворогам 🙂 Тож будьте пильними. Підстава приходить звідти, звідки її не чекаєш 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор

Найкраща маска від коронавірусу :)

Filed under: Гумор

Продовжуємо рубрику “Що вони курять?”. Наркотичні БПЛА

Продовжуємо рубрику “Що вони курять?”. Наркотичні БПЛА

Продовжуємо рубрику “Що вони курять?” 🙂 Коли публікуєш дописи з ворожих ресурсів, доцільно додавати до них власний коментар. Але цей допис настільки прекрасний – у ньому прекрасно абсолютно все – що я не стану ані скорочувати його, ані псувати якимись додатковими ремарками. Насолоджуйтесь! 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор

Вата знову мене піарить

Вата знову мене піарить

А-аа!!!! Вата знову мене піарить :)) це такий кайф – читати свою біографію в їхній інтерпретації, дізнаючись про себе стільки нового :). За довгий період вимушеної мовчанки, пов’язаної з військовою службою, я встигла відвикнути від цього. Лінк не даю, щоб тільки вони піднімали мої рейтинги, а не навпаки ;), але деякі уривки процитую: “В ее анамнезе имеется целый ряд криминальных историй. В частности, в феврале 2010 года активисты–зоозащитники атаковали магазин дорогих мехов, забросав его фаерами и устройствами … Read entire article »

Filed under: Гумор

Зомбі-апокаліпсис наближається :)

Filed under: Гумор, Фото

Ніколи не ведіться на впевнений тон “професіоналів” :)

Ніколи не ведіться на впевнений тон “професіоналів” :)

Якщо є сумніви – питайте у тих, хто знає. До речі, перше фото було зроблено 30 листопада 2016 року, під Павлополем, автор Вірослав Воронов. Друге – восени 2017-го у Києві, автор Олександра Лисицька. … Read entire article »

Filed under: Гумор

Не болить :)

Сьогодні на вулиці. Маленька дівчинка впала з триколісного велосипеда і голосно рюмсає: – Ааааа! Ууууууу! Дідусь: – А ты не плачь! Ты на вавку подуй. – Не могу-ууууу! – Почему? – Потому что оно и так не боли-и-ит! … Read entire article »

Filed under: Гумор

Альона

Альона

Я ніколи не писала жіночих мелодрам, не мала російського громадянства, та й Альоною, якщо вже на те, мене ніколи не звали. Аж до того, що якось на “Новій пошті” мені не одразу віддали посилку, бо відправник вказав ім’я Альона замість Олена чи Елена. Як би сказати їм, щоб прибрали звідти моє фото? … Read entire article »

Filed under: Гумор

Повернувся з “АТО” :)

Повернувся побратим з відпустки, розповідає: – Заходжу до сусідів, сидить сусід за столом. “Гелетейка”, тєльник, в одній руці цигарка, в другій пляшка горілки – з “АТО”, блін, приїхав! – Ну, і як там в “АТО”? – І не кажи, твою мать. Стріляють! Не встиг відійти покурити – бабах! Прилетіло. Вони нам – бабах! Ми їм – бабах! – і далі в тому ж дусі розповідає півгодини, посьорбуючи горілку. Закінчує розповідь прекрасною фразою: – …бав я більше їздити у те СЕЛІДОВЕ! :))) P.S. Для тих, хто не в темі: Селідове від лінії фронту кілометрах у тридцяти. … Read entire article »

Filed under: Гумор

Статті