Статті Коментарі

Білозерська INFO » Гумор

Зомбі-апокаліпсис наближається :)

Filed under: Гумор, Фото

Ніколи не ведіться на впевнений тон “професіоналів” :)

Ніколи не ведіться на впевнений тон “професіоналів” :)

Якщо є сумніви – питайте у тих, хто знає. До речі, перше фото було зроблено 30 листопада 2016 року, під Павлополем, автор Вірослав Воронов. Друге – восени 2017-го у Києві, автор Олександра Лисицька. … Read entire article »

Filed under: Гумор

Не болить :)

Сьогодні на вулиці. Маленька дівчинка впала з триколісного велосипеда і голосно рюмсає: – Ааааа! Ууууууу! Дідусь: – А ты не плачь! Ты на вавку подуй. – Не могу-ууууу! – Почему? – Потому что оно и так не боли-и-ит! … Read entire article »

Filed under: Гумор

Альона

Альона

Я ніколи не писала жіночих мелодрам, не мала російського громадянства, та й Альоною, якщо вже на те, мене ніколи не звали. Аж до того, що якось на “Новій пошті” мені не одразу віддали посилку, бо відправник вказав ім’я Альона замість Олена чи Елена. Як би сказати їм, щоб прибрали звідти моє фото? … Read entire article »

Filed under: Гумор

Повернувся з “АТО” :)

Повернувся побратим з відпустки, розповідає: – Заходжу до сусідів, сидить сусід за столом. “Гелетейка”, тєльник, в одній руці цигарка, в другій пляшка горілки – з “АТО”, блін, приїхав! – Ну, і як там в “АТО”? – І не кажи, твою мать. Стріляють! Не встиг відійти покурити – бабах! Прилетіло. Вони нам – бабах! Ми їм – бабах! – і далі в тому ж дусі розповідає півгодини, посьорбуючи горілку. Закінчує розповідь прекрасною фразою: – …бав я більше їздити у те СЕЛІДОВЕ! :))) P.S. Для тих, хто не в темі: Селідове від лінії фронту кілометрах у тридцяти. … Read entire article »

Filed under: Гумор

Хочу до вас

Передок. Жива розмова між мобілізованим ЗСУшником і добровольцем УДА: – Мене командир покарав, три тисячі зняв. А у вас як карають за зальоти? – А в нас виганяють. – Ааа! Я до вас хочу! 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор