Статті Коментарі

Білозерська INFO » Гумор

Малі провокатори :)

Діти через дорогу бачать мене по формі і кричать на всю вулицю: – СЛАВА УКРАЇНІ!!! – Героям слава! – щосили кричу у відповідь. – Слава нації! – Смерть ворогам! – Україна! – Понад усе! – ПУТІН!!! І сміються, бісенята, чекають. – Матюкатись пога-ано! – зрештою знайшлася я. От же ж провокатори малі, повеселили 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор

Мені пропонують орендувати житло в Москві. Мабуть, щось знають.

Filed under: Гумор

Щось давно я вам сюди російських пропагандистів не тягала :)

Filed under: Гумор

Вустами дитини

ВУСТАМИ ДИТИНИ Йдемо по формі, а назустріч – місцевий дід з безпородним песиком на повідку і малий років семи. Вітаються з нами “Слава Україні!”. – Героям слава! – Хлопці… – питає дід, придивившись, додає: і дівчата, коли вже війна скінчиться? – Ой, ще нескоро. – Мабуть, коли Путін того? Тут в розмову втручається малий: – Так він уже давно того, ти хіба не знав? Він помер і лежить у холодильнику, а на троні сидить клон. А якщо клона уб’ють, вони нового клона зроблять. Треба їх усіх того, тоді й війна скінчиться. #історії_з_життя … Read entire article »

Filed under: Гумор

“Умная и идейная дура…”

“Умная и идейная дура…”

Викладаю це не лише для того, щоб ви пореготалися з недолугої ворожої пропаганди (хоча і для цього, звісно, теж). Цей текст дуже показовий – у ньому прозоро й неприховано говориться, чого саме вороги від нас хочуть і сподіваються. Які наші дії гратимуть їм на руку. Це: 1. Наша депресія й вигоряння. 2. Боротьба під час війни з внутрішнім ворогом. (=розвал держави). 3. Спроби влади примусово мобілізувати жінок. Хай не сподіваються, помилок Російської імперії зразка 1917 року ми не повторимо. … Read entire article »

Filed under: Гумор, Повідомлення

“Зачем НАТО и ЦРУ обучают снайперов рисунку?”

“Зачем НАТО и ЦРУ обучают снайперов рисунку?”

Надійшло оце цікаве питання з болот. Це в зв’язку з малюнками моїми 🙂 До речі, інфа про те, що вбивця Троцького Рамон Меркадер був художником чи просто полюбляв малювати, мені ніде не траплялася 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор, Повідомлення

Ізвінітє 🙂 Вже й захворіти не можна… 🙂

Filed under: Гумор

Найголовніший

Найголовніший

Оця босота, цілий виводок, лежить і спостерігає навколишній світ. Питаю в них: – Агов, бандо, хто тут у вас головний? Хто найбільш нахабний і кусючий? Найбільший і найкудлатіший цуцик ще не зовсім твердо, але впевнено встає на лапки. І басом каже: – ГАВ! … Read entire article »

Filed under: Гумор

Арифметична загадка про мишей :)

Арифметична загадка. Нас замучили миші. Було їх, умовно, 50 штук. Пригодували кішку. Кішка зловила лише одну мишу. Питання: скільки залишилось мишей? Правильна відповідь: нуль. Це просте математичне правило, вочевидь, діє на всіх, окрім росіян. 🙂 … Read entire article »

Filed under: Гумор, Статті

На яку дистанцію влучають снайпери? :)

Дві цивільні жіночки жваво про щось сперечаються. Зрештою покликали мене і спитали: на яку дистанцію влучають снайпери? – Ну, це залежить від зброї, від калібру, від вміння… – А в середньому? Чи від і до? – По-різному. Деякі наші хлопці вміють влучати на півтора кілометри. – Ой, так мало?! Я думала – хоча б на п’ять… А вона каже – на десять… Господи, діточки, це ж ви від них зовсім близько, це ж небезпечно!! … Read entire article »

Filed under: Гумор

Статті