Статті Коментарі

Білозерська INFO » Мої малюнки

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Про загибель цієї Героїні стало відомо вчора. Катерина Шинкаренко, позивний “Віскі”, снайпер у 53-й ОМБр. Народилася у 1994 році в Краматорську на Донеччині. Кавалер ордену “За мужність” ІІІ ступеня, має відзнаки ГШ “Золотий хрест” та МОУ “Хрест доблесті”. У мирному житті багато займалася велоспортом. Загинула разом з групою 22 лютого 2024 року на Донеччині, на ділянці Ласточкине-Сіверне, під час відбиття прориву ворога при відході наших військ з Авдіївки. Тіла залишились на окупованій території, лише днями їх … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко, позивний “Сирена”, бойовий медик полку “Азов”. Народилася 12 січня 1995 році у Світловодську на Кіровоградщині. У Кременчуцькому медичному коледжі здобула фах фельдшера. Вийшла заміж, народила сина Артема, але шлюб розпався. Дівчина вирішила вчитися далі, і в 2019 році закінчила Харківський національний фармацевтичний університет, де отримала диплом провізора. Працювала в аптеці, але ця робота не дуже їй подобалась через рутинність. Дівчина була веселою, товариською, турботливою, любила музику і сама добре співала. У грудні 2020 року … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Павло Пророков

Павло Пророков

Полеглий Герой Павло Пророков, позивний “Балу”, стрілець резервної роти в/ч 3011 НГУ. Народився 15 травня 1987 року у смт Новогродка на Кіровоградщині. У шкільному віці переїхав з родиною до міста Кіровоград, тепер Кропивницький. Закінчив природничий ліцей кібернетико-технічного коледжу, а в 2010 році отримав диплом вченого агронома в Кіровоградському національному технічному університеті. Працював торгівельним представником у ТОВ «Укрхімпром». Роботу свою Павло дуже любив, вона була для нього не лише професією, а й покликанням. Він прагнув самовдосконалення, постійно … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Надія Хрупіна

Надія Хрупіна

Надія Хрупіна, санінструктор медпункту у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді. Народилася 6 червня 1971 року в Мукачевому. У мирному житті працювала операційною медсестрою. Контракт із ЗСУ підписала ще до повномасштабного вторгнення. Люди, які її знали, як один згадують такі її риси, як невимовна доброта, чуйність і готовність завжди прийти на допомогу. Надія загинула 9 червня 2023 року. Похована в рідному Мукачевому. У неї залишилися син і донька. Хто знає ще якісь подробиці про життя і загибель Надії … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Збігнєв Цибульський

Збігнєв Цибульський

Цього парубка я намалювала у 12 років. Це польський актор Збігнєв Цибульський в ролі Мачека у фільмі Анджея Вайди “Попіл та діамант”. Мій улюблений актор в ті роки. … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Валентина Водала-Топішко

Валентина Водала-Топішко

Валентина Водала-Топішко, солдат, оператор вузла радіоперехоплення ППО у в/ч А3958. Народилася 21 серпня 1990 року в селі Обмачів на Чернігівщині. У 2012 році закінчила з відзнакою Конотопську філію Європейського університету за напрямом “економіка та менеджмент”. Була науковим співробітником Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», вчителювала у Батуринській, Бучанській, Осіцькій загальоосвітніх школах. У 2015 році закінчила факультет історії та правознавства заочного відділення Чернігівського НПУ ім.Т.Г.Шевченка. З січня 2016 року працювала в рідному селі – вихователем дитсадочка в … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Автопортрети 94 року

Автопортрети 94 року

Раритет :)) Два автопортрети 30-річної давнини :)) Папір, олівець, люстерко. … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Лілія Шулик

Лілія Шулик

Лілія Шулик, бойовий медик у 14 ОМБр, старший солдат. Народилася 27 липня 2000 року в селі Зарічанка на Хмельниччині, у багатодітній віруючій родині – була найстаршою серед п’яти сестер. Одна з дівчат, Тоня, на жаль, загинула в 9-річному віці – втонула в Десні під час екскурсії. Ліля з дитинства мріяла стати медиком, тому поступила до Чемеровецького фахового медичного коледжу і одразу після його закінчення, влітку 2021 року, підписала контракт із ЗСУ. Воювала, зокрема, … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Надія Войцишин (Петруновська)

Надія Войцишин (Петруновська)

З цією Героїнею попрощалися вчора на Волині… Надія Войцишин (в дівоцтві Петруновська), капітан ЗСУ. Служила в 44 ОАБр, в артилерійському дивізіоні, на посаді заступника командира з МПЗ. Народилася у 1998 році у Попасній на Луганщині. У 2014-му, ще підлітком, переїхала до міста Любомль, що на Волині, і вже тоді дивувала оточуючих вишуканою українською. Батьки тоді вивезли дітей подалі від війни, а самі згодом повернулися до рідної Попасної, звідки їм вдалося урятуватися і приїхати до Любомля … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Анастасія Мар’янчук “Троя”

Анастасія Мар’янчук “Троя”

Ця Героїня загинула 4 дні тому. Анастасія Мар’янчук, позивний “Троя”, бойовий медик в 67-ій ОМБр ДУК. Вона народилась 3 листопада 2002 року і виросла в Києві (на Троєщині, звідси й позивний). В дитинстві була тихою і доброю дівчинкою, трохи “сама по собі”, згадують її знайомі. Любила аніме, відтискалася краще за хлопців і “не за віком” цікавилась гострими соціальними темами. З 12 років відвідувала правосєківські вишколи. Багато тренувалася, вміла швидше за хлопців розібрати автомат і вправно стріляла. Любила … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Статті