Статті Коментарі

Білозерська INFO » Мої малюнки

Світлана Поліщук “Світлячок”

Світлана Поліщук “Світлячок”

Світлана Поліщук, позивний “Світлячок”, старший солдат, бойовий медик у 14 ОМБр. Народилася 16 березня 1971 року в Сімферополі. Там виросла, здобула медичну освіту, працювала, вийшла заміж, народила двох дітей. Через сімейні обставини останні 15 років мешкала в селі Облапи Ковельського району на Волині, звідки походив її рід – там все життя прожили її дідусь і бабуся. Родичів у селі у Світлани вже не залишилось, але була товариською, тож з’явилися подруги. Контракт із ЗСУ Світлана підписала на … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Анастасія Куницька “Інгрід”

Анастасія Куницька “Інгрід”

Анастасія Куницька, позивний “Інгрід”, старший солдат ОЗСП “Азов”. Народилася у 1998 році у селищі Урзуф поблизу Маріуполя. В Урзуфі була основна база “Азова”, і коли Анастасія підписала контракт, їй пощастило служити вдома. У Насті був коханий – боєць “Азова” Владислав Оксеньчук, позивний “Дезмонд”, родом із Ковеля на Волині – високий і гарний хлопець, майстер спорту з легкої атлетики. Вони познайомились у 2019 році, коли Настя вже якийсь час служила, а Влад був новобранцем. Їхні стосунки тривали … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Максим Цимбал “Док”

Максим Цимбал “Док”

Полеглий Герой Максим Цимбал, позивний “Док”, бойовий медик 501 батальйону 36 бригади морської піхоти. Народився 10 травня 1999 року у м.Олександрія Кіровоградської області. Закінчив місцевий ліцей №17, а опісля у Донецькому національному медуніверситеті здобув фах лікаря. Коли проходив інтернатуру у військовому шпиталі, прийняв рішення підписати контракт і стати бойовим медиком. Коли розпочалося повномасштабне вторгнення, Максим служив інструктором з такмеду у навчальному центрі “Десна”. У березні він відбув до свого підрозділу, що воював у Запорізькій області. За … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Алла Пушкарчук “Рута”

Алла Пушкарчук “Рута”

Ця Героїня загинула вчора, 25 квітня, на Донеччині від обстрілу. Алла Пушкарчук, позивний “Рута”. Служила у 58-й ОМПБр, в мінометній батареї – працювала з бусоллю і артилерійськими програмами в планшеті. Народилася 18 листопада 1994 року у селі Сокіл на Волині. У мирному житті – театрознавець і журналіст. На війні з 2014-го. Я пам’ятаю Руту по ДУК ПС – їздила якось у грудні чотирнадцятого разом з нею в Піски. Руті тоді було не більше 20 років, … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Ольга і Тарас Мельстери

Ольга і Тарас Мельстери

Ольга і Тарас Мельстери, бійці 121-ї окремої бригади сил тероборони ЗСУ. Тарас народився 11 квітня, Ольга – 1 січня 1991 року в Кіровограді, тепер Кропивницький. Ольга Мельстер була відомим у місті художником-кондитером. Вона випікала пряники, на яких малювала тварин, рослини, казкових персонажів та святкову символіку. Це був її бізнес – пряники тисячами замовляли у різні країни Європи. Займалася також благодійністю – пекла для військових, для онкохворих дітей і безхатьків. Викладала на онлайн-курсах, брала участь у ярмарках. Тарас працював … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Алла Порплиця “Вігман”

Алла Порплиця “Вігман”

Алла Порплиця, позивний “Вігман” – солдат ОЗСП “Азов”. Народилась 27 червня 2000 року в селищі Павлиш на Кіровоградщині. В дитинстві та підлітковому віці добре вчилася, була слухачем Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (секція “психологія”). Здобула фах еколога в Кременчуцькому національному університеті. Хотіла отримати другу вищу освіту — слідчого національної поліції, але змінила своє рішення і ще до початку повномасштабного вторгнення підписала контракт і пішла до “Азову”, де служив її хлопець. 10 квітня 2022 року … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Петро Шамшур

Петро Шамшур

Полеглий Герой Петро Шамшур – капітан, командир резервної роти 31-ї бригади НГУ. Народився 28 листопада 1994 року в селі Деснянське на Чернігівщині. Закінчив Чернігівський радіотехнічний технікум і вступив до Київського інституту технологій та дизайну. Але події 2013-2014 років змінили світогляд хлопця. Він забрав документи із вишу і пішов служити до Нацгвардії. Служив у Шостці, з перервою на навчання у школі сержантів на Львівщині. У 2015 році Петро вступив до Національної академії НГУ. Закінчивши навчання, з 2019 … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Про загибель цієї Героїні стало відомо вчора. Катерина Шинкаренко, позивний “Віскі”, снайпер у 53-й ОМБр. Народилася у 1994 році в Краматорську на Донеччині. Кавалер ордену “За мужність” ІІІ ступеня, має відзнаки ГШ “Золотий хрест” та МОУ “Хрест доблесті”. У мирному житті багато займалася велоспортом. Загинула разом з групою 22 лютого 2024 року на Донеччині, на ділянці Ласточкине-Сіверне, під час відбиття прориву ворога при відході наших військ з Авдіївки. Тіла залишились на окупованій території, лише днями їх … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко, позивний “Сирена”, бойовий медик полку “Азов”. Народилася 12 січня 1995 році у Світловодську на Кіровоградщині. У Кременчуцькому медичному коледжі здобула фах фельдшера. Вийшла заміж, народила сина Артема, але шлюб розпався. Дівчина вирішила вчитися далі, і в 2019 році закінчила Харківський національний фармацевтичний університет, де отримала диплом провізора. Працювала в аптеці, але ця робота не дуже їй подобалась через рутинність. Дівчина була веселою, товариською, турботливою, любила музику і сама добре співала. У грудні 2020 року … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Павло Пророков

Павло Пророков

Полеглий Герой Павло Пророков, позивний “Балу”, стрілець резервної роти в/ч 3011 НГУ. Народився 15 травня 1987 року у смт Новогродка на Кіровоградщині. У шкільному віці переїхав з родиною до міста Кіровоград, тепер Кропивницький. Закінчив природничий ліцей кібернетико-технічного коледжу, а в 2010 році отримав диплом вченого агронома в Кіровоградському національному технічному університеті. Працював торгівельним представником у ТОВ «Укрхімпром». Роботу свою Павло дуже любив, вона була для нього не лише професією, а й покликанням. Він прагнув самовдосконалення, постійно … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Статті