Статті Коментарі

Білозерська INFO » Мої малюнки

Ольга і Тарас Мельстери

Ольга і Тарас Мельстери

Ольга і Тарас Мельстери, бійці 121-ї окремої бригади сил тероборони ЗСУ. Тарас народився 11 квітня, Ольга – 1 січня 1991 року в Кіровограді, тепер Кропивницький. Ольга Мельстер була відомим у місті художником-кондитером. Вона випікала пряники, на яких малювала тварин, рослини, казкових персонажів та святкову символіку. Це був її бізнес – пряники тисячами замовляли у різні країни Європи. Займалася також благодійністю – пекла для військових, для онкохворих дітей і безхатьків. Викладала на онлайн-курсах, брала участь у ярмарках. Тарас працював … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Алла Порплиця “Вігман”

Алла Порплиця “Вігман”

Алла Порплиця, позивний “Вігман” – солдат ОЗСП “Азов”. Народилась 27 червня 2000 року в селищі Павлиш на Кіровоградщині. В дитинстві та підлітковому віці добре вчилася, була слухачем Кіровоградської Малої академії наук учнівської молоді (секція “психологія”). Здобула фах еколога в Кременчуцькому національному університеті. Хотіла отримати другу вищу освіту — слідчого національної поліції, але змінила своє рішення і ще до початку повномасштабного вторгнення підписала контракт і пішла до “Азову”, де служив її хлопець. 10 квітня 2022 року … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Петро Шамшур

Петро Шамшур

Полеглий Герой Петро Шамшур – капітан, командир резервної роти 31-ї бригади НГУ. Народився 28 листопада 1994 року в селі Деснянське на Чернігівщині. Закінчив Чернігівський радіотехнічний технікум і вступив до Київського інституту технологій та дизайну. Але події 2013-2014 років змінили світогляд хлопця. Він забрав документи із вишу і пішов служити до Нацгвардії. Служив у Шостці, з перервою на навчання у школі сержантів на Львівщині. У 2015 році Петро вступив до Національної академії НГУ. Закінчивши навчання, з 2019 … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Катерина Шинкаренко “Віскі”

Про загибель цієї Героїні стало відомо вчора. Катерина Шинкаренко, позивний “Віскі”, снайпер у 53-й ОМБр. Народилася у 1994 році в Краматорську на Донеччині. Кавалер ордену “За мужність” ІІІ ступеня, має відзнаки ГШ “Золотий хрест” та МОУ “Хрест доблесті”. У мирному житті багато займалася велоспортом. Загинула разом з групою 22 лютого 2024 року на Донеччині, на ділянці Ласточкине-Сіверне, під час відбиття прориву ворога при відході наших військ з Авдіївки. Тіла залишились на окупованій території, лише днями їх … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко “Сирена”

Юлія Зубченко, позивний “Сирена”, бойовий медик полку “Азов”. Народилася 12 січня 1995 році у Світловодську на Кіровоградщині. У Кременчуцькому медичному коледжі здобула фах фельдшера. Вийшла заміж, народила сина Артема, але шлюб розпався. Дівчина вирішила вчитися далі, і в 2019 році закінчила Харківський національний фармацевтичний університет, де отримала диплом провізора. Працювала в аптеці, але ця робота не дуже їй подобалась через рутинність. Дівчина була веселою, товариською, турботливою, любила музику і сама добре співала. У грудні 2020 року … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Павло Пророков

Павло Пророков

Полеглий Герой Павло Пророков, позивний “Балу”, стрілець резервної роти в/ч 3011 НГУ. Народився 15 травня 1987 року у смт Новогродка на Кіровоградщині. У шкільному віці переїхав з родиною до міста Кіровоград, тепер Кропивницький. Закінчив природничий ліцей кібернетико-технічного коледжу, а в 2010 році отримав диплом вченого агронома в Кіровоградському національному технічному університеті. Працював торгівельним представником у ТОВ «Укрхімпром». Роботу свою Павло дуже любив, вона була для нього не лише професією, а й покликанням. Він прагнув самовдосконалення, постійно … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Надія Хрупіна

Надія Хрупіна

Надія Хрупіна, санінструктор медпункту у 128-й окремій гірсько-штурмовій Закарпатській бригаді. Народилася 6 червня 1971 року в Мукачевому. У мирному житті працювала операційною медсестрою. Контракт із ЗСУ підписала ще до повномасштабного вторгнення. Люди, які її знали, як один згадують такі її риси, як невимовна доброта, чуйність і готовність завжди прийти на допомогу. Надія загинула 9 червня 2023 року. Похована в рідному Мукачевому. У неї залишилися син і донька. Хто знає ще якісь подробиці про життя і загибель Надії … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Збігнєв Цибульський

Збігнєв Цибульський

Цього парубка я намалювала у 12 років. Це польський актор Збігнєв Цибульський в ролі Мачека у фільмі Анджея Вайди “Попіл та діамант”. Мій улюблений актор в ті роки. … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Валентина Водала-Топішко

Валентина Водала-Топішко

Валентина Водала-Топішко, солдат, оператор вузла радіоперехоплення ППО у в/ч А3958. Народилася 21 серпня 1990 року в селі Обмачів на Чернігівщині. У 2012 році закінчила з відзнакою Конотопську філію Європейського університету за напрямом “економіка та менеджмент”. Була науковим співробітником Національного історико-культурного заповідника «Гетьманська столиця», вчителювала у Батуринській, Бучанській, Осіцькій загальоосвітніх школах. У 2015 році закінчила факультет історії та правознавства заочного відділення Чернігівського НПУ ім.Т.Г.Шевченка. З січня 2016 року працювала в рідному селі – вихователем дитсадочка в … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Автопортрети 94 року

Автопортрети 94 року

Раритет :)) Два автопортрети 30-річної давнини :)) Папір, олівець, люстерко. … Read entire article »

Filed under: Мої малюнки

Статті