Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Путешествие на войну. Елена Белозерская. Новейшая история украинского национализма

Путешествие на войну. Елена Белозерская. Новейшая история украинского национализма

Вийшла чергова частина репортажу білоруських журналістів Василя Семашка й Анни Іванової про поїздку в Україну. Нинішня публікація повністю присвячена моїй скромній персоні 🙂 Тобто, там не про конкретну мене, але моя розповідь про те, що у нас відбувається. Інтерв’ю вийшло трошечки стрьомне, бо я свідомо казала те, про що не прийнято казати публічно, ще й доволі жорстко. При цьому намагалася залишатися на межі – те, про що категорично не можна, все-таки не казати 🙂 Судячи з того, як … Читати далі »

Filed under: Інтерв'ю

Ефка хвора

Ефка хвора

Ефка важко хвора. Діагноз – вірусний ентерит. Шанси вижити – приблизно 50/50. Ввечері вона була ще нормальна – може, трохи менше їла, ніж звичайно, і трохи менше бігала. Зранку її не було. В обід я влаштувала обшук, гідний працівника спецслужби, і знайшла її напівживою, у непримітному куточку на купі старого дрантя. Треба віддати належне моїм хлопцям, я пишаюся ними. Коли я сказала: “Заводьте машину, везем Ефку в лікарню”, не побачила навіть перекривленої мармизи. За годину Собакіна була в … Читати далі »

Filed under: Статті

Для белорусов, воюющих за Украину. Внизу текст по-русски

Для белорусов, воюющих за Украину. Внизу текст по-русски

До уваги громадян Республіки Білорусь, які воюють за Україну, та їхніх родичів. На популярному білоруському сайті Tut.by опубліковано новину про те, що батьки білорусів, які воюють на Донбасі, утворили громадську організацію, головною метою якої буде боротьба з діючими поправками у білоруський карний кодекс, згідно з якими громадян, які беруть участь у бойових діях на території іноземних держав, чекає від двох до п’яти років ув’язнення. Білоруси, це справа вас, ваших батьків і вашої держави. Я не збираюся у … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Сошки

Сошки

Величезне спасибі Андрію із Запоріжжя за подарунок – сошки для моєї Юльки! Сьогодні вдало пройшли випробування на полігоні. … Читати далі »

Filed under: Статті

Інтерв’ю з Дмитром Ярошем

Інтерв’ю з Дмитром Ярошем

Хто ще не бачив – на Цензорі вийшло дуже класне інтерв’ю Провідника – певно, одне з найкращих. Наполегливо раджу прочитати. Все просто, чітко, без “заумі”, максимально відверто – настільки, наскільки може бути відвертим державний муж. А це інтерв’ю саме державного мужа – і воїна водночас, а не лідера радикалів, подобається це комусь чи ні. Як написав один з коментаторів, “кілька потужних месиджів владі у дипломатичній формі дуже чітко проглядаються”. І ще два цікавих коменти: “Пожалуй, … Читати далі »

Filed under: Інтерв'ю

Продовження репортажу білорусів. Лікарня ім.Мечникова у Дніпрі

Продовження репортажу білорусів. Лікарня ім.Мечникова у Дніпрі

До вашої уваги – продовження репортажу білоруських журналістів Василя Семашка й Анни Іванової про поїздку в Україну на війну. У цій частині (це лише друга, багато цікавого попереду) розповідається про лікарню імені Мечникова в Дніпрі, знамениту “Мечку”. Зі слів начмеда Юрія Скребця, він же госпітальєр Юзік, описано внесок “Мечки” у допомогу пораненим на фронті. Також у цій частині – інтерв’ю з пораненими бійцями ДУК ПС. http://news.tut.by/society/512727.html … Читати далі »

Filed under: Статті

Купання Ефки Собакіної, собачої дочки

З Ефкою Собакіною, сподіваюся, ви уже знайомі? Зараз до вашої уваги відео, на якому двоє бійців з мого підрозділу (обоє, до речі, з нами з перших днів війни) купають Ефку – уперше в її юному і сповненому несподіванок житті. Мі-мі-мі класичне. … Читати далі »

Filed under: Відео

На базі Єврейської роти УДА відкрилася “бандерівська” синагога (ВІДЕО)

Не всі знають, що у складі Української Добровольчої армії під проводом Дмитра Яроша є підрозділ, в якому служать бійці-мусульмани, а також, віднедавна, є Єврейська рота. Її командир, Максим, з нами з перших боїв 2014-го року. Це реальний бойовий підрозділ, на даний момент більшість його бійців – на передових позиціях у секторі М. 16 вересня 2016 р. на базі Єврейської роти відкрилася імпровізована “бандерівська” синагога… На відео – запалювання свічок і молитва у суботній вечір, а потім Максим розповідає про історію Єврейської роти. … Читати далі »

Filed under: Відео

Цікавезний репортаж білорусів про війну в Україні. Перша частина

Цікавезний репортаж білорусів про війну в Україні. Перша частина

Друзі, до вашої уваги – мабуть, безпрецедентний матеріал. Весною я познайомилась через Інтернет з білоруським журналістом, який перед тим зробив репортаж з окупованих територій Донбасу. Це був сильний, реально об’єктивний матеріал, без ватної русскомірної пропаганди і без нездарної брехні з протилежним знаком, характерної, на жаль, для більшості вітчизняних ЗМІ. Що в нас, що у супротивника інакше й не може бути, бо між нами війна, а на війні, як я казала не раз, журналістики нема, лише пропаганда. … Читати далі »

Filed under: Репортажі

Про скандал навколо Зеленського

“95 квартал” не дивлюся, тож про їхню творчість в цілому нічого сказати не можу. Після нещодавнього скандалу спеціально подивилася шоу у Юрмалі – побачила доволі плаский, середньої якості гумор. Але ж образились ми не через це. Давайте розкладемо по поличках: чому таку величезну кількість людей (і далеко не найгірших) так сильно обурило шоу Зеленського? От, приміром, я при зрості 172 см важу 50 кг. Якщо хтось почне з мене сміятися і називати товстою коровою – чи ображуся я? Звісно, ні. Посміюся з дурня і миттєво забуду. А якщо дистрофіком, якого хитає від вітру? Це вже під питанням 🙂 Коротше кажучи, Зеленський наступив нам на болючий мозоль. Сатира – це криве дзеркало, яке неприродно збільшує існуючу проблему. Але те, чого нема, збільшити неможливо. Йдемо далі. Робимо психологічний експеримент. Уявіть собі, що Зеленський і Ко … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті