Статті Коментарі

Білозерська INFO » Інтерв'ю » Інтерв’ю з Дмитром Ярошем

Інтерв’ю з Дмитром Ярошем

yarosh

Хто ще не бачив – на Цензорі вийшло дуже класне інтерв’ю Провідника – певно, одне з найкращих. Наполегливо раджу прочитати. Все просто, чітко, без “заумі”, максимально відверто – настільки, наскільки може бути відвертим державний муж. А це інтерв’ю саме державного мужа – і воїна водночас, а не лідера радикалів, подобається це комусь чи ні. Як написав один з коментаторів, “кілька потужних месиджів владі у дипломатичній формі дуже чітко проглядаються”. І ще два цікавих коменти: “Пожалуй, один из немногих украинцев, измазавшихся в политике, но оставшись при этом человеком”, “Он даже сам понимает и вслух это признает, что он не политик, а это очень дорогого стоит. Это не совсем правда… ))) Но в качестве механизма самоограничения – штука бесценная”.

Ну, й витримки з інтерв’ю:

Про УДА:

– Так воюємо ж! А кричати про те, що і як робимо, не приходиться. Бо тільки ми десь засвітимося, на нас одразу накидуються ОБСЄ, ООН та інші (сміється. – О.М.). Ми ж в їхньому розумінні – незаконні воєнізовані формування.

Я без зайвої скромності можу говорити, що підрозділи Української добровольчої армії – одні із найбоєздатніших на фронті. Знаходяться у повному підпорядкуванні командування АТО. Хлопці виконують завдання в найгарячіших точках. Воюють професійно. Це вже не ті ватаги добровольців, які були у 2014 році.

ПРО ЄВРОПУ:

– Зараз приїзд до України міністрів закордонних справ Франції та Німеччини – це теж геополітична гра та примус України до миру не на наших умовах. Як на мене, таке явище ганебне. Європа – стара повія. Вона заробляє собі бали перед Росією. Це не дивно. Я вже говорив, що у нормандському форматі Фракція та Німеччина вели доволі проросійську політику. Зрозуміло, що, врешті-решт, вони будуть грати проти нас. Але ми не можемо допускати ніякого особливого статусу Донбасу. Це для України буде смерть.

ПРО ПОРОШЕНКА:

– Порошенко єдиним шляхом повернення Донбасу називає політико-дипломатичний…

– (Перебиває. – О.М.) Я з Президентом не погоджуюсь. З тим бойовим досвідом, який ЗСУ отримали за цей час, ми можемо протидіяти цій навалі. Звичайно, дуже важко буде протистояти авіації та ракетам. Але нічого неможливого немає. Давайте згадаємо короткий військовий конфлікт в Грузії – скільки українські зенітчики збили російських літаків за вісім днів. Тобто вони (росіяни. – О.М.) можуть зазнати шалених втрат. Це їх може зупинити. Безвихідних ситуацій не буває. Я неодноразово в різних інтерв’ю наголошував, що перемога може бути завдяки комплексним діям. Не можна говорити: от ми підемо в атаку і звільнимо Донбас. Має бути й політико-дипломатичний шлях. Але, як я сказав, агресивний та потужний.

– Президент ще заявив, що українська армія – оборонна.

– Як відомо: “Как вы яхту назовете – так она и поплывет”. Тут те саме. На мою думку, не повинен Верховний головнокомандувач ЗСУ говорити про те, що ми не можемо перемогти і таке інше. Це нонсенс. Маленька непідготовлена фінська армія у 1940 році зупинила величезну радянську навалу. Суспільству, Збройним силам, спецслужбам потрібно давати правильні посили. Я не прихильник критики Верховного головнокомандувача під час війни. Але коли він не правий, я про це говорю.

ПРО “МІНСТЕЦЬ”:

– Якби ми так воювали, як вони працюють, ворог уже був би в Києві.

ПРО РОСІЮ:

– Ця імперія має розвалитися. Ми мусимо до того долучитися максимально. Бо поки вона існує, України, як незалежної та самодостатньої держави, нам не бачити. Певне, через те, що я такі речі говорю, мене два з половиною роки не знімають з розшуку Інтерполу (сміється. – О.М.).

ПРО ДОНБАС І “СЄПАРІВ”:

– Взяли ми 11 травня 2014 року Красноармійськ, потім звільнили Авдіївку, Піски, де я постійно спілкувався з людьми. Так, спочатку було таке насторожене ставлення. Але в процесі спілкування все розставляється на свої місця. У нас були приклади, коли полонені переходили на наш бік.

На окупованих територіях зараз же всі на 100 відсотків не є завзятими сепаратистами. Там величезна частина людей, які допомагають нашим спецслужбам та ЗСУ. Десь 5 відсотків – це агресивні активні вороги України. Вони були, є й залишаться. Нам потрібно переглянути закон про громадянство… Позбавляти громадянства, щоб взагалі не мали впливу на соціально-політичні процеси в державі. Ще потрібно депортувати: любиш Росію, а не Україну, заради Бога, кордон поряд – їдь та будуй собі російську державу. Хто ж тобі забороняє?!

ПОВНІСТЮ ТУТ:

http://censor.net.ua/resonance/406380/dmitro_yarosh_ne_hotlosya_b_buti_destablzuyuchim_faktorom_u_derjav_h_tak_vistacha

P.S. Нагадую ще раз, що за образи на адресу Провідника я баню.

Filed under: Інтерв'ю · Tags:3 коментарі "Інтерв’ю з Дмитром Ярошем"

  1. Саламандра :

    А кроме “цензора” это интервью еще где-то можно почитать? Просто сей гавносайт у нас забанен практически всеми провайдерами. По выдержкам вижу, что Дмитрий Анатольевич рассуждает как вояка, а не как управленец-хозяйственник, а по опыту знаю, что читать надо полную версию интервью, прежде чем делать выводы

    1. Заради справедливості слід було би додати, які сайти височайше рекомендовано. “Українську Правду”, наприклад. Nicht war?

      1. А за посилання на “Цензор.нет” куратори від ФСБ негайно банять дописувача, витираючи всі пости, щоб без сліду. Провайдерам воно без різниці, як корові метелики. І всі політичні форуми відмодеровані зразково, трава пофарбована, спілкування виключно натяками, гудзики застібнуті. Хто сторонній, то не одразу може втямити, куди попав, про що говориться, і за яку частину тіла і до чого прив’язані бідолахи. Зрозуміло тільки, що прив’язані міцно, а може і прикуті. Практічєскі всємі провайдєрамі.

Залишити відповідь

*

Статті