Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

“На східному фронті”

“На східному фронті”

До вашої уваги – 3-й випуск програми UA:Перший “На східному фронті”. Її ведучі Юрій Макаров та Євген Степаненко приїздили минулої зими до нас на #503_ОБМП і зняли цей сюжет. Перша половина присвячена нашому комбату Вадимові Сухаревському, друга – з 15:00 – про мене. Мені дуже сподобалось те, що вийшло 🙂 Дякую журналістам. Лінк на відео: https://tv.suspilne.media/video/20566 … Читати далі »

Filed under: Відео

Якщо їм набридне піаритись – нас роззброять

Серед вимог сьогоднішнього опозиційного мітингу на захист армії є “Зупинити роззброєння на передовій”, “Скасувати указ відкривати вогонь у відповідь”, “Дати указ знищувати ворожі сили у відповідь на обстріл”, “Скасувати укази про заборону розвідки і аеророзвідки”. І це все пролунало після брифінгу командувача ОС Кравченка, на якому той чітко пообіцяв-пояснив: роззброєння і скорочення військ на передовій не буде, вогонь у відповідь в разі порушення противником мирних домовленостей – буде, безпілотники можуть літати і позиції обладнуватись, якщо без просування вперед, і т.д. Трохи безглуздо, навіть неприємно для декого виглядає, чи не так? Є в нас категорія людей, які не люблять політиків і взагалі всіляку публічну активність – за піар, хайп і зрадоньку. Є військові, які відверто сміються з паніки погано інформованих цивільних і роблять стьобні пости про те, як в них нібито … Читати далі »

Filed under: Статті

Навіщо жінки служать в армії

Мої батьки гуляли в парку і зустріли маму мого однокласника. Ми з ним і наші сім’ї не бачились, відколи я закінчила школу, і нічого не чули один про одного. Мама однокласника дуже здивувалася, почувши, що я в армії. Це зрозуміло, адже у школі я була класичною книжковою дівчинкою, такою собі тихонею-відмінницею – з тих, що йдуть в науку, а не до армії. Прикольно те, що вона сказала потім: – Ну, нічого, може, чоловіка там собі знайде… Коли мама сказала їй, що я давно одружена і служу разом з чоловіком, вона вирішила, що там я з ним і познайомилася 🙂 Отак наш обиватель уявляє собі службу жінок в армії 🙂 … Читати далі »

Filed under: Статті

Шоста річниця бою за Водяне

Шоста річниця бою за Водяне

19 липня – шоста річниця бою за Водяне, що під Донецьким аеропортом. За два дні після цього бою 93-ю бригадою за активної участі ДУК ПС були взяті Піски. Нижче – глава з моєї книги #ЩоденникНелегальногоСолдата про бій за Водяне, яка являє собою спогади двох побратимів, бо особисто я в тому бою участі не брала. Фото зроблене одразу після бою фотографом і бійцем ДУК ПС Антоном Кіреєвим, який пізніше, 5 жовтня 2014, загинув під ДАП. Над картами-схемами для … Читати далі »

Filed under: Статті

Шоста річниця мого першого бою. Карлівка, 6 липня 2014 року.

Шоста річниця мого першого бою. Карлівка, 6 липня 2014 року. Сьогодні ж, цю саму дату, святкує і медичний батальйон “Госпітальєри”. Вони ведуть свою історію від того бою під Карлівкою, бо майбутній комбат “Госпітальєрів” Яна Зінкевич, яка тоді була, здається, єдиним присутнім медиком, надала того дня допомогу своїм першим пораненим. Так що вітаю славних парамедиків і комбата Яну зі святом! Глава з моєї книги #ЩоденникНелегальногоСолдата про події того дня. Глава 17. ПЕРШИЙ БІЙ. Карлівка, 6 липня 2014 Ви чули, напевно, що перед боєм не прийнято їсти – на випадок поранення у живіт? У нас це правило не працює, ми їмо, коли є така можливість – адже невідомо, коли наступного разу вийде. За вечерею в їдальні, знаючи, що вночі на виїзд, я наїлася печінки. Зазвичай нас годують смачною, якісною їжею, але за законом зловмисності перед моїм першим … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті