Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Підсумки-2019

Підсумки-2019

Час і мені підбивати підсумки 2019-го… Неприємності були, але у святковий вечір якось не хочеться їх згадувати… Тому сьогодні тільки про хороше! Отже: 28 лютого у складі делегації Жіночого ветеранського руху я їздила до Брюселю і виступала там перед очільниками НАТО. 7 березня отримала позачергове звання лейтенанта. Погон вручив міністр оборони Степан Полторак. 8 червня у мене з’явилася #БусяБусеняБусоль, якій того дня виповнився рівно місяць. 22 червня пройшла смугу перешкод – склала іспит на право носіння берету морського піхотинця і … Читати далі »

Filed under: Повідомлення, Репортажі

Трохи фоток з офіцерського балу

Трохи фоток з офіцерського балу

З комбатом Вадимом Сухаревським Автор всіх фото Віктор Залевський. … Читати далі »

Filed under: Фото

Новорічний офіцерський бал в 503 OБМП (26.12.2019)

Вальс! Бойові офіцери-морпіхи танцюють зі своїми дружинами і нареченими. Відродження давньої традиції офіцерських балів. Вишукано і гарно… … Читати далі »

Filed under: Відео

Щодо “градів” по Києву…

«- А один комбриг, я не буду его называть, сказал: вопросов нет, если мне поступит такой приказ, я тогда снимаю всех с бригады, гружусь и еду на Киев. – И правильно сделают. Я очень хочу, чтобы это случилось, мне этого Киева не жалко вообще. – Чтобы Киев привести в норму, надо 4-5 кассет «Градов» выпустить и все. – Ой, Киев такой ссыкливый, что тут полкассеты хватит». Ось ЦЕ – обивателям на повному серйозі подали як розмови убивць. Або, як мінімум – жорстоких і цинічних людей – «як у них взагалі язик повертається вимовляти вголос такі речі?» Це проблема – глибша і серйозніша, ніж здається. Вона про «огламурювання» інформації, що призначається для публічного простору. В результаті обиватель не бачить і не чує РЕАЛЬНИХ представників спільнот, до яких сам не належить, та інстинктивно уявляє їх подібними до … Читати далі »

Filed under: Статті

Презентація “Щоденника нелегального солдата” в Дніпрі 8.12.19 (повне відео)

Олена розказує не тільки про книгу, а й про своє життя. Та відповідає на питання гостей. “Щоденник нелегального солдата”- книга про 2014-2017 роки, коли Олена була снайпером у складі ДУК “Правий сектор” та Української Добровольчої Армії. “Це книга-фотографія, фіксація на папері відтинку реальності- наших боїв, нашого побуту, наших почуттів і емоцій”. Я написала її для того, щоб майбутні історики, автори майбутніх художніх книг і сценаристи фільмів знали подробиці, без яких немає правди: не лише про бої, а й те як ми добували зброю, у що вдягалися, як розмовляли, що їли й пили, з чого сміялися і якими лайками лаялись…” … Читати далі »

Filed under: Відео

Експертиза міни, вилученої у Ріффмастера

Експертиза міни, вилученої у Ріффмастера

Хай полежить тут. … Читати далі »

Filed under: Фото

ПРО ІНГРЕДІЄНТИ “КОКТЕЙЛЮ МОЛОТОВА” І ПРЕЗУМПЦІЮ НЕВИНУВАТОСТІ

Натрапила в одній політично заангажованій спільноті на огидний пост, де підозрювані у справі Шеремета однозначно, без вироку суду, оголошувались вбивцями. У зв’язку з цим хочу розповісти одну історію. У 2011 році поліція підозрювала мене у причетності до спроби підпалу офісу Партії регіонів (невідомі розбили вікно і вкинули всередину пляшку з “коктейлем”). У мене був обшук, вилучили всю знімальну і комп’ютерну техніку, всі телефони і носії інформації. Тодішній голова МВС відкрито звинувачував мене з трибуни Верховної ради. Так ось, вже після обшуку я сама знайшла у власній кладовці просто неспростовний “доказ” моєї причетності до підпалу, на який, на моє щастя, не звернули увагу правоохоронці, налаштовані на пошук і вилучення виключно носіїв інформації. Це були бензин і машинне масло! Самі по собі цілком законні речі, вони, тим не менш, є інгредієнтами, з яких виготовляється … Читати далі »

Filed under: Статті

Ніколи не ведіться на впевнений тон “професіоналів” :)

Ніколи не ведіться на впевнений тон “професіоналів” :)

Якщо є сумніви – питайте у тих, хто знає. До речі, перше фото було зроблено 30 листопада 2016 року, під Павлополем, автор Вірослав Воронов. Друге – восени 2017-го у Києві, автор Олександра Лисицька. … Читати далі »

Filed under: Гумор

ПОРАДИ КОЛИШНЬОГО ПРАВОЗАХИСНИКА МАЙБУТНІМ ПОЛІТПЕРЕСЛІДУВАНИМ

Зараз «тряхну стариною» і напишу довгий, але важливий текст. Це поради, розраховані на активних людей, які ніколи не мали проблем з правоохоронними органами і не здогадуються, що скоро, можливо, їх матимуть. Це не теорія, а узагальнений досвід, передусім мій власний. Хто вважає, що ці поради корисні – прошу поширити. За часів Януковича, які багато хто погано пам’ятає – або в силу віку, або тому, що тоді не займали активної громадської позиції – я пережила два обшуки і кілька спроб сфабрикувати проти мене кримінальні справи. Відтоді багато займалася правозахистом і набула деякий досвід. Потім була велика перерва на фронт, за цей час дещо змінилося, а дещо я підзабула, але загальні механізми працюють і працюватимуть, на жаль, ще довго. Отже, якщо Ви: – ходите на суди до людей, яких вважаєте несправедливо переслідуваними; – пишете … Читати далі »

Filed under: Статті

І знову про трьох затриманих у справі вбивства Шеремета

І знову про трьох затриманих у справі вбивства Шеремета

І знову про трьох затриманих у справі вбивства Шеремета. Не дуже хочеться уподібнюватись до диванних експертів, які роблять висновки, не розуміючись в предметі обговорення і особливо – не володіючи інформацією, яка з певних причин не є загальнодоступною. Але ситуація настільки резонансна (і потенційно небезпечна), що висловитись треба. Отже, аргументи на користь слідства озвучили на брифінгу ОП, повторювати їх немає сенсу. Озвучу нестиковки, які мені, пересічній людині, одразу кидаються у вічі. 1. Озвучений на брифінгу мотив – дестабілізація … Читати далі »

Filed under: Статті

Статті