Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Два роки тому ми були в НАТО

Зробила серію графічних малюнків про те, як ми з дівчатами з Жіночого ветеранського руху два роки тому подорожували до штаб-квартири НАТО. Між іншим, я здогадуюсь, коли Україну приймуть до НАТО. Коли Росія розвалиться і нам це НАТО буде вже не дуже й потрібне Із заступником генсека НАТО Роуз Гетемюллер та послом України в НАТО Вадимом Пристайком, пізніше він був головою МЗС в уряді Гончарука, а зараз посол України в Британії. … Читати далі »

Filed under: Статті

Чому потрібно підтримувати Стерненка?

Чому потрібно підтримувати Стерненка?

Зараз покажу трохи сьогоднішніх фото з акції на підтримку Стерненка – переважно це плакатики, зняті згори, з парапету. Все пройшло несподівано (для мене, я навіть в шоломі прийшла) тихо і мирно. Прохід до будівлі ОП був відкритий, поліції – мінімум, Нацгвардії в обладунках не було зовсім. Люди спокійно пройшли до ОПи, мирно там помітингували і далі пішли до Генпрокуратури, де попалили трохи фаєрів. Знайомий, ветеран батальйону ОУН, сказав мені, що дуже розчарований – черговий договорняк, … Читати далі »

Filed under: Репортажі, Фото

Стерненко. Протести (ФОТО, ВІДЕО)

Стерненко. Протести (ФОТО, ВІДЕО)

І знову мені довелося порушити самоізоляцію – заради акції на підтримку Стерненка. На такі акції треба ходити, бо спочатку Стерненко, далі ми. Блогер Назар Приходько висловив нещодавно розумне припущення, що після того, як Зеленський прищучив відомих проросійських персонажів, він не хоче остаточно втратити проросійський електорат і тому спробував віддати їм на поталу Стерненка, який для них є дуже сильним подразником, вони мріють бачити його за гратами. Але я думаю, що все ще простіше: зараз просто … Читати далі »

Filed under: Відео, Репортажі, Фото

Патріоти з безвиході

Патріоти з безвиході

Я так само, як і ви, не знаю, що на нього найшло і яка цьому причина – чи то животворний вплив нового американського президента, чи то бажання перетягнути до себе патріотичний електорат. Але факт лишається фактом: Зеленський пішов на відкритий конфлікт із Путіним і дав йому снайперськи влучного ляпаса. Сподіваюся, він знає, що рОбить, і готовий до загострення на фронті, яке тепер майже неминуче. Для себе я пояснюю таку зміну поведінки (окрім факторів Байдена і патріотів) … Читати далі »

Filed under: Статті

Ефір на “Апостроф ТВ” з приводу річниці найважчих днів Майдану (ВІДЕО)

Була сьогодні на прямому ефірі, разом з “голосом Майдану” і колишнім міністром культури Євгеном Нищуком. Говорили про 18-20 лютого 2014 р. Про те, як це було, чому досі ніхто не покараний і що змінилося з тих часів. … Читати далі »

Filed under: Відео

За що голосували американці

За що голосували американці

Свого часу дехто не розумів мене, коли я писала, що перемога Байдена для України набагато краща за перемогу Трампа. Писали мені, який він лівак і т.ін. Він-то лівак, але розхльобувати це американцям. А у нас, не встиг Байден стати президентом – пішли санкції проти медведчуківських каналів і справа проти Шарія. Плюс заяви Кравчука, що з Росією домовитись неможливо – до перемоги Байдена він, схоже, вважав інакше. Наївні американці вважали, що 14 грудня голосували за те, хто … Читати далі »

Filed under: Статті

Єдиним фронтом

Єдиним фронтом

У давні глухі часи Януковича потрапив один мій знайомий до тюрми. Ну, не в тюрму – в СІЗО, за речі, яких не скоював, за сфабрикованою справою – класика. На той момент, коли це сталося, він збирався розлучатись з дружиною, вони вже фактично не були сім’єю і мали кожен окремі плани на майбутнє. Але коли його ув’язнили, дружина повелася вкрай порядно й розумно. Вона не тільки не подала на розлучення, але й нікому не розповідала про їхні проблеми, … Читати далі »

Filed under: Статті

Шляхи, які ми обираємо

Шляхи, які ми обираємо

Один військовий, герой війни, на її початку полковник, зараз уже генерал – познайомився раптом на передку з правосєками. Знайомство мало позитивні наслідки у вигляді тривалої фронтової співпраці. Років за два по тому випивав цей генерал із командиром правосєків, і зізнався йому, що під час тієї першої зустрічі був дуже переляканий, не знав, що робити, як поводитись і яких заходів безпеки вживати, адже в його уяві зразка літа 2014-го правосєки були неонацистами й агресивними відморозками, які … Читати далі »

Filed under: Статті

Як відпускали Фортуну (ФОТО, ВІДЕО)

Як відпускали Фортуну (ФОТО, ВІДЕО)

Я нарешті вдома і можу розповісти детально про сьогоднішній суд по зміні запобіжного заходу для Фортуни. Як ви знаєте, Віка вже вдома – у квартирі мами нашого спільного побратима, яка надала суду документ, що згодна на перебування Вікторії під домашнім арештом в її квартирі. Це наша хоч і тактична, але дуже велика перемога. Як ми боролися за це, як пахали більше двох тижнів, як не спали, шукаючи докази і спростування, скільки людей було залучено, як ми всі … Читати далі »

Filed under: Відео, Репортажі, Фото

Прес-конференція “Замість кого у СІЗО Вікторія “Фортуна” Котеленець?” (ВІДЕО)

Провели сьогодні прес-конференцію, на якій виклали докази, що справа проти Вікторії Котеленець повністю сфальшована, і жінка-конвоїр на параді – не вона, а мешканка Донецька Ольга Сухова. Деякі фото, які на екрані погано видно, викладаю сюди. Порівняння зачісок Вікторії Котеленець і жінки-конвоїра по датах. Ольга Сухова у випускному класі (стоїть у другому ряду крайня справа) Матеріали незалежної експертизи: … Читати далі »

Filed under: Відео

Статті