Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

COVID19 у моїх батьків

COVID19 у моїх батьків

#COVID19 у моїх батьків. Мама в такому стані, що на легкий перебіг сподіватися не доводиться. Їм по 70 років, у обох є супутні захворювання. Майже весь час сиділи вдома, в магазин за продуктами ходили в масках і рукавичках, іноді гуляли в парку – в такий час, коли там немає людей. Але що толку – маска не захищає здорових. Щоб стримати пандемію, маски у приміщеннях, де є люди, повинні носити потенційні хворі, тобто всі. Ага, той випадок. Маска … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Не влаштовуй ср*чі

Не влаштовуй ср*чі

Комусь зараз важко згадувати “сємєчку”, а я її любила. Завжди думала, що за законами фізики щось вона та втримає. І було якось спокійніше, що тебе за нею не видно. Далі – кому як щастило. Але пам’ятають ту “сємєчку”, її шершавий дотик – усі. Чорний сонях – дуже крутий символ. Але я зараз не про пам’ять і не про Пам’ять. Я про те, що пам’ятати – безнадійно мало. Ставити патріотичні аватарки, носити портрети і прапори – замало. … Читати далі »

Filed under: Статті

Я – цивільна

Я – цивільна

Сьогодні останній день моєї служби у ЗСУ. Звільнилася в запас за станом здоров’я. Я тепер теж ветеранка – неоголошеної замороженої війни. У найближчих планах – лікування, а там побачимо. Думаю, моя подальша діяльність так чи інакше буде пов’язана із захистом Втчизни. І так, я повернуся на фронт, якщо ситуація зміниться. Допомога не потрібна, усе є. На вибори не збираюся, тож політичну конспірологію прошу не розводити. Однак і осторонь політичних процесів більше не буду. Мені тепер можна … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Жіночий ветеранський рух на Марші

Жіночий ветеранський рух на Марші

Дівчата, ви красуні і молодчаги! Побачивши “окрему форму ЖВР” з чорними беретами, я була трохи шокована, що є, то є 🙂 Знаю, що деякі діючі військовослужбовці скажуть на це своє авторитетне “фе”. Але ж я таки трохи тямлю в інфовійнах та інформаційній роботі. І знаю, що естетика понад усе. Усе, що круто виглядає, має право на існування! А ви вчора виглядали дуже круто. З учорашнім святом вас і всіх-всіх-всіх! Розповім принагідно одну історію. Років 15-16 тому лазили ми зеленими … Читати далі »

Filed under: Статті

З Днем незалежності!

Filed under: Статті

Про завтрашній Марш

Про завтрашній Марш

Завтра на Марші мене не буде. Просто тому, що не виходить бути цього дня у Києві. Якби вийшло – я б побачила багатьох-багатьох своїх побратимів і посестер, і наробила б силу-силенну гарних фото. Спочатку я чесно спробувала б іти в колоні, але дуже швидко не витримала б – і летіла б з фотоапаратом то збоку, то попереду, і дряпалася б по старій пам’яті на паркани і ліхтарі заради гарного ракурсу. Це вийшло б само собою і … Читати далі »

Filed under: Статті

Обережно, розвод!

Обережно, розвод!

Проходжу нині захоплюючий квест. Завдання: доїхати з Одеси, де я лежала у військовому шпиталі, до Маріуполя в частину. Автобус не розглядається через ковід, залишається #блаблакар. Отже, заходжу на сайт блаблакара – там є 5 поїздок на сьогодні, обирай – не хочу. А далі… 1. Бронюю найближчу поїздку – система повідомляє мені номер мобільного водія – а він російський! Відмовляюся від бронювання, сумлінно і чесно пишу причину відмови. 2. Бронюю іншу поїздку, отримую номер водія – він російський. Відмовляюся від … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

Про події в Білорусі з перших вуст

Про події в Білорусі з перших вуст

Пише мій знайомий з Мінська, який уважно стежить за подіями і бере в них участь. – Ситуация такая. Несменяемый президент надоел. За 25 лет наслаждения властью он потерял чувство меры и реальности, исчерпал доверие населения полностью. Со стороны Беларусь выглядит уютной страной. Это реально заслуга президента – он сделал много хорошего, так, что со стороны всё кажется уютным и благополучным. Но, людям реально надоела такая диктатура и лицемерие власти, которое реально зашкаливает. Чашу терпения переполнили эти выборы. Лукашенко … Читати далі »

Filed under: Статті

Про тактику і перспективи білоруського повстання

Про тактику і перспективи білоруського повстання

В порядку винятку цей текст буде російською. З поваги до білорусів – щоб вони не запарювались читати. Скажу честно, я недооценивала беларусов. Считала их неспособными на масштабное восстание. Но, вообще-то, так часто бывает – люди, кажущиеся забитыми, безответными и не способными дать отпор – может быть, у них просто больший запас терпения. Молчат и копят в себе, а когда прорвет – будет не битая посуда, будет Везувий. Я-то думала, что это нам опротивел наш Янукович. Но у … Читати далі »

Filed under: Статті

Інтерв’ю з Вольфом

Інтерв’ю з Вольфом

На “Цензорі” вийшло інтерв’ю з Вольфом – ветераном двох локальних війн, одним із співзасновників УНА-УНСО і Правого сектора, першим начальником штабу ДУК ПС, розвідником у морській піхоті ЗСУ і за сумісництвом моїм чоловіком. Читати всім! 🙂 https://censor.net.ua/resonance/3213254/valeryi_voronov_pozivniyi_volf_yakscho_na_donbas_pochnetsya_garyacha_faza_tisyach_dvst_povernutsya_hto#comments … Читати далі »

Filed under: Інтерв'ю

Статті