Статті Коментарі

Білозерська INFO » Archive

Вітати тут :)

Вперше за багато років цього дня буде фото не в формі 🙂 … Читати далі »

Filed under: Статті

З приводу упійманих в Білорусі “вагнерівців”

З приводу упійманих в Білорусі “вагнерівців”. Наскільки я розумію, існувала угода між Путіним і Лукашенком про використання Білорусі як транзитної бази для мандрівних іхтамнєтів. Скориставшись цією угодою, Путін почав накопичувати в Білорусі своїх бойовиків. (Адже якби вони справді запізнилися на стамбульський літак, просто вилетіли б наступним). Мета Путіна: коли Лукашенко очікувано намалює собі десь 70% на виборах, білоруси зрозуміють, що це брехня, у них урветься терпець і вони масово вийдуть на Майдан. Лукашенко, що має потужні і добре контрольовані силові структури, цей Майдан очікувано розжене – кийками, водометами і сльозогінним газом. Без використання вогнепальної зброї, бо не знадобиться. Заявить, що цей Майдан організувала Росія, перетерпить невеличкий “ай-я-яй” від Заходу за його розгін і буде спокійно правити далі. Тепер вводимо новий фактор – путінських іхтамнєтів. Кількох десятків вистачить, щоб криваво … Читати далі »

Filed under: Статті

Коли діти сидять у батьків на голові…

Filed under: Фото

З приводу жінки, яку побили і намагалися зґвалтувати у потязі

З приводу жінки, яку побили і намагалися зґвалтувати у потязі – не про сам випадок, а про те, як запобігти такому на майбутнє. Я проти окремих “чоловічих” і “жіночих” купе і вагонів. Бо білетів на поїзди дуже часто не вистачає. Це ненормально, якщо є порожні місця, а квитки на них тобі не продають, бо ти “не тієї” статі. До того ж, жінки теж можуть скоїти злочин – наприклад, обікрасти. Так що подорожувати жінці з жінками – це ще не захист. Та й чоловік чоловіка навряд чи зґвалтує, а побити чи пограбувати може. Я за повернення поліцейських – десь двох на потяг. Зв’язок з ними має бути у провідника. Крім того, у сучасних дорогих вагонах, де працює все обладнання, повинні бути в кожному купе тривожні кнопки для виклику поліції. З великою червоною … Читати далі »

Filed under: Статті

Друг Червень помер…

Помер комбат 8-го батальйону УДА “Аратта” Андрій Гергерт, друг Червень… Рак шлунку. Боролися довго, збирали спільно кошти, шансів було дуже мало, але вірили і сподівалися, бо він був бійцем і дуже хотів жити. З кінця 2015 по середину 2016 року наш підрозділ, ОЛПЗ “Вольф” УДА, базувався у Червня в Юріївці. Комбата це дратувало, бо не любив на своїй базі людей, які йому не підпорядковувались. Але терпів. Заради спільної справи. Було в нас багато спільних з “Араттою” вдалих і зухвалих бойових операцій. Географія – Пищевик і Широкине. Далеко не все було безхмарним, але неабиякі організаторські здібності Гергерта, який забрав свого часу десятьох людей з Донецького на Маріупольський напрямок і розбудував це все у батальйон, визнавали всі. Він добре розумівся у війні і військовій пропаганді, і не боявся несподіваних рішень, які можуть комусь не сподобатись. Але все-таки пам’ятаю … Читати далі »

Filed under: Повідомлення

З приводу інтерв’ю Кравчука Скабєєвій.

Я дуже поважаю Леоніда Макаровича за те, що цей хитрий – “між крапельками!” – партноменклатурник відтягнув кровопролиття за державний суверенітет України більше ніж на 20 років. Зробив приблизно те, що зараз робить людство з коронавірусом – розтягує епідемію в часі до винайдення вакцини чи якихось ефективних ліків. Але все треба робити вчасно. В тому числі – треба вміти вчасно піти. Щоб залишитися легендою. Щоб тебе з теплом і благоговінням згадували вдячні нащадки. Як могли б згадувати Патріарха Філарета. Як могли б згадувати Леоніда Макаровича Кравчука. Завжди незручно і якось трохи соромно бачити, як людина в старості продовжує уявляти себе Гравцем, а її просто використовують. … Читати далі »

Filed under: Статті